Гази Баба
                   
5896 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 7 1.6 Tdi / Bluemotion 2015

Golf 7 / 1.6 2015 godina , Bluemotion, start/stop sistem, 6 brzin...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

14 авг 17:29Промовирано

Opel Corsa E 2015god

Opel Corsa 1.2 51kw 2015god Kupena vo MK so servisna kniska 07821...


7.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.650 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:31Промовирано

SHLEP SLUZBA AGO 24/7

Vaseto Vozilo e predizvik za nas !! 24/7 Dostapni za vas AGO 07...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 09:08Промовирано

Utovar Istovar i Transport na Kontejneri Ken Baraki

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 11:36Nikian 185/65/15

Se prodavaat dve gumi Nokian i-line letni 185/65/15 vo solidna sost...


30 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.800 €
Денес 11:30Gumi nexen 215/45/17

Se prodavaat gumi nexen m+s vo odlicna sostojba ne se lepeni ne se kr...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 11:29Fiat Bravo

Se Prodava /Zamenuva Fiat Bravo 1.6 16v Benzin Plin, Kolata e Napraen...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:16Aprilija Rsv1000 factory

Motorot pali raboti ama tropka nesto vo masinata ,zatoa e taa cena.sa...


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:05Alfa Romeo GT JTDm

Se prodava Alfa GT 1.9jtdm 16v 110kw(150ks), uvezena od ch 2015god, r...


2.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:52VW TOURAN 2.0 TDI 7 SEDISTA

VW TOURAN 2.0 TDI 2004 GODINA 7 SEDIATA POSEDUVA FULL OPREMA VO ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:51VW GOLF 4 1.9 TDI 2002 AUTOMATIC

VW GOLF 4 1.9 TDI 2002 GODINA AUTOMATIC MNOGU SOCUVAN VO MNOGU DO...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:51Smart Fortwo - EKSTRA SOSTOJBA

Prodavam Smart Fortwo uvezen od Svajcarija so kompletna servisna isto...


2.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:44Maestral 9 sd

Prodavam gumen camec maestral 9SD so najgolemi tubi i najdolg maestra...


500 €
или предлог цена
Денес 10:36Vw Caddy 1.6

Se prodava VW Caddy 1.6 tovarno 2012 godina 6000 € + DDV info samo...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:28SEAT IBIZA 1.2 TDI FUL OPREMA PLATENI DAVACKI

PRODAVAM SEAT IBIZA 1.2 TDI ECO MOTIVE VO ODLICNA SOSTOJBA DONESENA O...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:28SEAT IBIZA ST 1.2 TDI BESPREKORNA SOSTOJBA

PRODAVAM SEAT IBIZA 1.2 TDI VO BESPREKORNA SOSTOJBA MAKSIMALNO SOCUVA...


4.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:28Seat Ibiza 1.4 MPi-01-Klima.Plin Atest.Dizna

Seat ibiza 1.4 8v. MPi..2001god..44 kw..Atest plin lovato..dizna sist...


1.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:16Opel Vectra 1.9 D Hitnoo

Kolata e vo BESPREKORNA SOSTOJBA, prva boja, odlichno sochuvana vnat...


3.499 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.999 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:15CISTENJE I POLIRANJE NA FAROVI

CISTENJE I POLIRANJE NA VASITE POZOLTENI I OSTETENI FAROVI SO PROFESI...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:03BMW 118d

BMW E87 2.0 Motor 118d 90kw 122hp Rekaro Polukozni Sedista na duvan...


4.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:59FORD TRANSIT CONNECT 1.6CDTI 115KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:58PEUGEOT 206 1.4 HDI =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 971


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:58VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:58MERCEDES A-180CDI Euro5 110KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:58OPEL MOKKA 1.7CDTI 120KS Euro5 =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:58AUDI A4 2.0TDI 140KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:58AUDI A5 2.0TDI 140KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA MA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:57BMW 180d 120KS =BALKANAUTO CARS=

Podetalna informacija na 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:57VW GOLF VI 2.0 TDI 170KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFAMACIJA NA 078 301 962 GOLF VI E 2.0TDI 140KS


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:57OPEL D CORSA 1.2I 75KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 079 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:57NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:57VW SCIROCCO 2.0TDI 170KS Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:56VW GOLF VII 1.6 TDI 105KS =BALKANAUTO KARS=

Poderalna informacija na 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:56AUDI Q5 2.0TDI 190KS Euro6=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:56VW GOLF VI 1.4I 160KS 6-BRZINI =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA MA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:56OPEL MERIVA 1.7 CDTI 120KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:56PIAGGIO VESPA SPRINT

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:56VW GOLF VII 2.0TDI 150KS EURO5 = BALKANAUTO CARS=

PODETLNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:56FORD S-MAX 2.0D 140KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:56VW PASSAT DSG 2.0TDI 140KS =BALKANAUTO CARS=

Podetalna informacija na 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:56SKODA FABIA 1.6TDI 66KW Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 079 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:55PEUGEOT 308 1.6HDI 90KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962 120KS....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:55SEAT ARONA 1.6TDI 95HP Euro6 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:55Страна 1 од 148

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам