Демир Капија
                   
137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава ATV SHINERAY 250CC

Nov 0 km


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

13 авг 21:43Промовирано

Po dogovor Moped

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мопеди (под 50 cc)

15 авг 15:13Kawasaki ninja zx6r

Se prodava kawasaki ninja zx6r vo odlicna sostojba motorot e STAKLOO!...


5.899 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

15 авг 10:57Case

Se prodava traktor case so korpa AGRAM 127 ks so turbo 4 novi gumi pr...


18.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Земјоделски возила / Трактори

15 авг 10:57Prikolica 5tonska

Se prodava prikolica 5 tonska so 4 novi gumi kipa na 3 strani za pove...


2.250 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Земјоделски возила / Приклучни машини

15 авг 10:57VW Golf 5 1.6 BiFuel Comfortline (Fabricki LPG)+Extra Oprema

-- GOLF V 1.6 2008 BiFuel - Фабрички инсталиран плин 45 Л - Comfortli...


5.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.050 €
Демир Капија / Неготино

Автомобили

14 авг 20:41Се продава ATV SHINERAY 250CC

Се продава ATV SHINERAY 250CC NOV 0 km


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

14 авг 14:47Audi a4

Audi a4 regisstrirano cela god so zelen karton nivi gumi diskovi ploc...


2.200 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

14 авг 12:11Yugo

Kompletno restarvirano,od nula,praveno od dusa za dusa


1.500 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

14 авг 11:03Се продава ATV SHINERAY 250CC

Се продава ATV SHINERAY 250CC NOV 0 KM


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

13 авг 23:23Се продава ATV SHINERAY 250CC

Nov 0 km


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

13 авг 21:43Land Rover Discovery

Voziloto e vo odlicna sostojba Kontakt samo tuka 071-299-140


18.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

11 авг 02:56Mercedes C-180 CDI

Voziloto e vo odlicna sostojba Telefon za kontakt MISO 071-299-140


6.500 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

11 авг 02:56Se prodava IMT 533

Se prodava traktor IMT 533 so dokumenti


1.300 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Земјоделски возила / Трактори

09 авг 16:10Skoda Felicia 1.6 benzin plin

Se prodava Skoda Felicia 1.6 benzin plin so klima, registrirana do 6 ...


1.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

07 авг 12:12honda CRM

Se prodava Honda CRM 125R, celosno restavriran so redizajn na plastik...


1.900 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

31 јул 11:09Honda dylan

Motorot e vo odlicna sostojba, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme


1.050 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

22 јул 10:45Prodavam E290

Prodavam Moze i zamena 070 480 000


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

15 јул 10:09Yugo

Yugoto e vo vozna sostojba nema nikakva mana info na 075-954-869


400 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

13 јул 17:25Fiat Fiorino 1.3 MULTIJET

Fiat Fiorino 1.3 MULTIJET 2008/09 Registriran, Servisiran Klima Elek...


3.999 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

12 јул 09:35W203 Mercedes c class pumpa za vo rezervoar

Pumpa za vo rezervoar za mercedes c class w203 model ispravna bosch o...


50 €
или предлог цена
12 јул 09:34Hamachi 250cc

Hamachi 250cc 2021god Poveke info: 076608508 076608508 076608508 07...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

12 јул 09:34ERSY 125/150cc

Ersy 125/150cc Motorot ne e registriran Prevod vednas


599 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

12 јул 09:34BMW 116i

Bmw 116i Registrirano Servisirano Novi gumi Vgraden LPG sistem pred 3...


4.777 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

12 јул 09:34Kabina za Ferguson

Se prodava kabina za ferguson mnogu zdrava Poveke info na brojot: 0...


350 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Земјоделски возила / Останато

12 јул 09:34Ford mondeo

Ford mondeo rekistrurano cela god novi gumi diskovi amortizeri se sme...


1.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

04 јул 14:34Se prodava Suzuki

Top sostojba Merakliski praven Cuvan Servisiran Mk dokumenti


1.500 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

01 јун 22:16VW Golf Mk4 1.9TDI (96kW/131ks)

Возилото е одржувано во овластен VW сервис, со комплетна историја од ...


2.950 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

30 мај 13:51Aluminski bandazi so zimni gumi

Bandazite i gumite se solidno socuvani, izvadeni se od hundai akcent ...


5.500 МКД
или предлог цена
27 мај 09:06Delovi od Man motor 403

Bosh pumpa,usisna grana ,izduvna grana ,kompresor so dve glavi ,pumpa...


100 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Камиони

22 апр 20:10АДРИЈА 450 КАМП ПРИКОЛКА

внатре: 2 дупли кревета, 2 фрижидера ,гардеробер и тоалет. предсобје...


2.000 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Кампинг возила

20 апр 18:36Zmigavci / Жмигавци Za site modeli na vozila

Малите детали прават ГОЛЕМИ промени! Нарачај сега нови жмигавци и пр...


890 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

19 апр 19:31Se prodava Mini Cooper

Kolata e vo odlicna sostojba, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme....


1 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

08 апр 21:04FORD ESCORT 1.8 TD

Ford Eskord 1.8 Turbo dizel Servisirana Registrirana Garazirana Mak...


1.200 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

04 апр 22:46KIA SORENTO

Se prodava Kia Sorento 2008 god. Ne uvezuvan kupen od kia motors .


11 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

28 мар 19:17Fiat Bravo 1.9 TD

Se prodava Fiat Bravo 1.9 TD - 100ks proizvedeno 1997 godina. Mnogu d...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

25 мар 19:32Mercedes Sprinter 519 - 09

Se prodava Mercedes Sprinter 519 Proizvedeno: 2009 godina Motor: 3.0 ...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автобуси

25 мар 19:32Yamaha DT 125 075-748-930

Pali vozi si e motorot ima nov klip smenet pred 3 meseci smeneto ulje...


900 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

17 мар 19:00Masina za vitkanje

Masina za vitkanje amartura i drugi raboti 076986581


1.200 €
или предлог цена
14 мар 20:04Kombe defek vo motor

Kobeto e defek vo motor delovi nema vadeno od nego moze i na delovi d...


750 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Комбиња

14 мар 20:04BMW X1 XDRIVE 2.0D 177KS

BMW X1 XDRIVE 2.0D 177KS FULL OPREMA KLIMATRONIK SENZORI NAPRED NA...


11.500 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

12 мар 11:54Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам