Тетово
                           
1329 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Вчера 12:07Промовирано

Се продава реновиран трособен стан во центар на Тетово

Се продава трособен реновиран стан во центар на Тетово (спроти слатка...


64.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мар 20:23Промовирано

Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


70.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
72.500 €
Тетово

Станови

Вчера 20:56Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


750 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
59.999 €
Тетово

Станови

Вчера 20:55stan na 5 kat vo blizina na etko

Se prodava stan - dupleks na 5 kat bez lift vo blok 70, blizina na Et...


589 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 20:53Stan vo novogradba vo blizina na boss

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 20:53Se prodava stan 80m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovcanka vo Tetovo. _...


67.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 20:53Shiten Parcelat/Pllacet ne Klukove (Tetove)

Shiten 3 Parcela/Pllace ne Klukove (Tetove), afer "Lindi Ceramics": ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:39  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR TETOVO

Se prodava stan vo centarot na gradot nad kafic Infinity poveke info ...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:54Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot pozadi potok grad...


7 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
777 €
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 14:32PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:29Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00CHANAK PRODAVA lokali sproti tekstilno sredno učilište

CHANAK PRODAVA deloven prostor - LOKAL. Se raboti za 3 lokali so tera...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00NOV STAN SO 2 SPALNI SPROTI TEKSTILNO

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA NOV STAN NA 3 KAT,...


73.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00CHANAK PRODAVA FULL OPREMEN STAN PO 750 EURO ZA M2

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan ,komplet ...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00JEPET BANES ME QERA NE QENDER TE QYTETIT

Jepet banes me qera ne ne qender te qytetit me saktsisht ne afersi te...


270 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 12:44LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Вчера 12:07Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 мар 19:44KUPUVAM STAN DO 45000 EVRA

KUPUVAM STAN U TETOVO 070-805-334 IMER BES AGENCII


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 18:32BLEJ BANES

BLEJ BANES NE TETOVE 070-805-334 IMER PA AGJENCION


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 15:40Се продава стан во строг центар на Тетово

Се продава стан на улица Маршал Тито бр. 8 - 1 спрат, стан бр. 2 - ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 13:00Se prodava stan od 72m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


86.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 11:01Se prodava stan od 78m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


89.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:48Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:47Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:42Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
27 мар 10:38Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija ...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:38Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:37Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:37Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:37Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:37SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 107 m2

Objekton e so povrsona od 107m2 i + podrum od 8m2.Se naoga kaj "VERO...


1.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 10:29Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan! Duplex e stanot na dve nivoa,na gorniot spra...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 мар 05:43Parcel afer Emka Rezidence

* Shitet Parcel afer Emka Rezidence, Tetove. * Se Prodava Parcela b...


По Договор
или предлог цена
26 мар 21:29Banese ne Qender te Qytetit/ Стан Во Центар

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻 * Shitet Banese ne qender, Tetove. Banesa shi...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мар 21:29Banese ne Qender te Qytetit

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻 * Shitet Banese ne qender, Tetove. Banesa shi...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мар 21:29Parcele ne Falishte, Tetove

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. * Se Prodava Parcela vo Faliste...


33 €
или предлог цена
26 мар 21:29Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
26 мар 21:27se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
26 мар 21:27Се продава реновиран трособен стан во центар на Тетово

Се продава трособен реновиран стан во центар на Тетово (спроти слатка...


64.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 мар 20:23NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1.999 €
или предлог цена
26 мар 14:48Се издава дуќан на топ локација во Тетово

Се издава дуќан од 58 м2 и 10 м2 подрум во склоп на самиот дуќан. Дуќ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

26 мар 11:49Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам