Подкатегорија:
                   
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1 €
или предлог цена
Денес 06:09Se izdava magacin / garaza vo Karposh 4 / TC Antiko

Se izdavaat 4 garazhi , od koi 3 se spoeni edna do druga , i imaat mo...


99 €
или предлог цена
31 мај 19:50Deloven prostor so TOP NAMALENA cena-STROG CENTAR

🆒 SALE% SALE% SALE% 👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK SE PRO...


84.999 €
или предлог цена
30 мај 10:02ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА УЛ. ИЛИНДЕНСКА ГТЦ

Деловен Простор - запишан на ИЛ 30531 КО ТЕТОВО - 3, во вкупна површи...


3.939.382 МКД
или предлог цена
25 мај 12:06Se prodava lokal/deloven prostor od 119m2 vo Centar,Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal/Deloven Prostor vo Tetovo....


180.000 €
или предлог цена
24 мај 20:44изнајмува деловен простор

Jepet me qera ambjent zyre ne katin e pare me keto karakteristika: ...


120 €
или предлог цена
11 мај 13:00Se prodava deloven prostor na Skopski Pat vo Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na deloven prostor na Skopski pat v...


990.000 €
или предлог цена
08 мај 17:42PARKET

Parket 45 m2


13 €
или предлог цена
29 апр 23:56Se izdava prostor od 19m2

Se izdava prostor od 19m² pogoden za kancelarija i sl. Na prizemje vo...


1 €
или предлог цена
26 апр 20:05IZDAVANJE NA DELOVEN PROSTOR ZA KANCELARIJA

Se izdava stan za deloven biznis so seta oprema za namena na kancelar...


250 €
или предлог цена
26 апр 19:22Deloven prostor od 76m2 vo Tetovo

Se prodava deloven prostor vo centarot na Tetovo. Delovniot prosto...


65.000 €
или предлог цена
25 апр 09:44Se prodava plac so objekt na pat za Falishe vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac so izgraden objekt na pat z...


335 €
или предлог цена
03 апр 17:03CHANAK PRODAVA lokali sproti tekstilno sredno učilište

CHANAK PRODAVA deloven prostor - LOKAL. Se raboti za 3 lokali so tera...


По Договор
или предлог цена
29 мар 13:00Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
27 мар 10:38Stomatoloska ordinacija zabna ambulanta

Se izadava pod naem kopletno opremena i razrabotena stomatoloska ambu...


По Договор
или предлог цена
24 мар 20:28Atraktiven lokal so povolna cena vo strog centar

🆒 SALE% SALE% SALE% 👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK SE PRO...


144.999 €
или предлог цена
17 мар 10:01Atraktiven lokal so TOP NAMALENA cena vo strog centar

🆒 SALE% SALE% SALE% 👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK SE PRO...


144.999 €
или предлог цена
17 мар 09:56Se prodava Lokal od 71m2 vo Skopje

Se prodava lokal od 71m2 na super lokacija vo blizina na soborna crkv...


250.000 €
или предлог цена
06 мар 12:47Deloven prostor vo Tetovo – gorna čaršija.

Se prodava deloven prostor vo Tetovo – gorna čaršija. Delovniot pr...


99.000 €
или предлог цена
06 мар 11:03Tetovo strog centar - deloven prostor

Izdavam deloven prostor so poveke kancelarii vo strog centar na Tetov...


1 €
или предлог цена
02 мар 01:18DELOVEN PROSTOR LOKAL KAJ AMSM TETOVO AJDUCKO

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POGODNO ZA FRIZERSKI SALON, KANCELARIJA, STUD...


120 €
или предлог цена
29 јан 11:34Deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

Se prodava deloven prostor na glavna ulica vo blizina na Tetovčanka. ...


215.000 €
или предлог цена
22 дек 16:28Prodažba na lokal vo blok 70 (sproti Sistina oftalmologija)

Prodažba na lokal vo blok 70 ( sproti Sistina oftalmologija ) 📏PO...


58.999 €
или предлог цена
29 ное 10:47Deloven prostor Centar Tetovo

Se izdava pod kirija Deloven prostor od 101m2 vo atraktiven del od Ce...


5 €
или предлог цена
19 ное 15:47EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR SPROTI OPŠTINA-NOVOGRADBA

📢📢📢EKSKLUZIVNA ponuda vo CHANAK agencija📢📢📢 SE IZDAVA delove...


По Договор
или предлог цена
05 ное 13:00Se izdava deloven prostor od 170m2 vo Tetovo

Se izdava deloven prostor vo Tetovo. Delovniot prostor se sostoi o...


1.200 €
или предлог цена
19 окт 13:58Lokal na prizemje vo trgovski centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Trgovski Centar vo Teto...


260.000 €
или предлог цена
28 сеп 22:25Deloven prostor vo Tetovo

Se prodava deloven prostor od 107m2 na odlična lokacija vo Tetovo. S...


2.500 €
или предлог цена
22 авг 17:40Се издава деловен простор во куќа позади Тетовчанка

Се ИЗДАВА екстра реновиран деловен простор од 108 m2 во објект куќа, ...


350 €
или предлог цена
10 авг 13:38Se prodava deloven prostor vo Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal/deloven prostor vo Gorna C...


85.000 €
или предлог цена
10 авг 11:56Lokal deloven prostor vo Gorna Čaršija

Prodažba na lokal/deloven prostor vo agencija Chanak 📏POVRŠINA: ...


84.999 €
или предлог цена
29 јул 13:00Prodažba na deloven prostor - mezanin

Prodažba na deloven prostor - mezanin 📏POVRŠINA: 63 m2 ⛳️ LOKACI...


89.999 €
или предлог цена
10 јул 01:46LOKAL-DELOVEN PROSTOR NA GLAVNA ULICA VO CENTAR

Prodažba na deloven prostor vo centar, na edna od najbaranite lokacii...


84.999 €
или предлог цена
10 јул 01:44Prodažba na deloven prostor vo strog centar

Prodažba na deloven prostor vo strog centar na odlična lokacija 👍 ...


64.999 €
или предлог цена
10 јул 01:39Se izdava deloven prostor od 150m2

Се издава деловен простор од 150м2 приземје и плус 60м2 подрум(по пот...


По Договор
или предлог цена
04 јун 17:50Деловен простор, локал карши Авто Стар Плус Технички

Се издава атрактивен деловен простор со квадратура од 12 м2, на ул...


По Договор
или предлог цена
11 апр 15:06Coworking простор Тетово

EN - https://i-solve.info/coworking AL - https://i-solve.info/sq/cow...


5 €
или предлог цена
04 апр 10:44Prodažba na deloven prostor-mezanin, za najrazlični dejnosti

Prodažba na deloven prostor - mezanin, za najrazlični dejnosti!!!! ...


1.550 €
или предлог цена
08 мар 15:27Deloven prostor od na 1 kat vo najstrog centar

Prodaden! deloven prostor na 1 kat vo najstrog centar na Tetovo, ren...


69.999 €
или предлог цена
19 фев 12:45Prodažba na deloven prostor

Prodažba na deloven prostor 📏POVRŠINA: • 60 m2 deloven prostor...


90.000 €
или предлог цена
12 фев 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам