333 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Plac vo Gradezen Reon so Markica za Gradba na Stambeni Kuci...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 11:43Промовирано

bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 01:40Plac vo Zlokukani 540m2

Плац во Злокуќани 540 м2 со имотен лист, градежно земјиште. 65eur m2....


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:18Prodavam plac/niva vo Nerezi

Se prodava plac vo Nerezi na glavna ulica kon gorno Nerezi - Pantele...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:33Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мај 13:58plac industriska zona vizbegovo

9500 m2 plac vo vizbegovo do asvalt do nego struja voda, placot se na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 22:06Plac vo gorno nerezi Karposh

Se prodava plac vo gorno nerezi.. do placot ima asfaltiran pat ,voda...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 21:40Se Prodava Gradezen Plac vo Momin Potok

Se prodava gradezen plac vo momin potok pozadi Roloplas, KO Zlokukani...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 14:24PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI DO POGON ZA MEBEL TEL. 075 558 822


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 09:42se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 21:52Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 21:52PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Plac vo Gradezen Reon so Markica za Gradba na Stambeni Kuci...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 11:43Niva vo Dracevo

Nivata se naogja vo Dracevo, vo mestoto Vodeniciste, katastarska opst...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 09:06se prodava plac niva, vo nerezi

se naogja na pola pat do vodno,makedonsko selo. ima neprecen pogled ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 06:42Plac vo Gorno Nerezi

Prodavam plac vo Gorno Nerezi so odlicen pogled na celo Skopje na 100...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мај 16:21Plac vo nerezi

Prodavam dva placa vo nerezi na odlicna lokacija 1031 i 435 m2 tel070...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мај 16:20EKSKLUZIVEN PLAC VO BARDOVCI 2437 m2

- odlicna lokacija - cist imoten list - izvod od DUP so markica za ...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мај 08:12Нива во Штипско Радање

Продавам нива во с. Радање Штип. Местото е поволно за изградба на ф...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 21:11Plac vo Bardovci Karpos

Prodavam plac od 600m2 , na mirna lokacija,gradezno,so cist imoten li...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 14:58Plac vo Zdanec so markica za gradba

26273- ZDANEC-se prodava vo zdanec 1.000 m2 gol plac, so markca za gr...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 14:00Gradezno zemjiste vo Batinci

Se prodava gradezno zemjiste vo Batinci sproti Berovic Beton, pod kat...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мај 23:04Se prodava gradezno zemjiste 3927m2 vo Bardovci

Se prodava gradezno zemjiste vo Bardovci nad crkvata,kompletno cista ...


471.240 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 18:03Prodavam plac vo Trnodol

Prodavam plac vo Trnodol so markica za gradba. Maksimalna izgradena p...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 22:09Lozje na Janicarski rid -Nad germanska ambasada

Se prodava Lozje 584 m2 na Vodno nad Germanska ambasada, mesto vikano...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 17:46Plac vo Nerezi / Gorno Nerezi

Prodavam plac vo G.Nerezi 1664m2 prv plac do asfaltiran pat, so cist...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 20:18PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 85€ m²


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 20:07PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 85evra m²


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 20:07SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI

DO SAMIOT PLAC IMA STRUJA ODVOD DOVOD PAT ASVALTIRAN I E VO GRADEZEN ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 13:30Atraktivno mesto na Vodno zamena za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno ugostitelsko (nad mesto taka vik...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 10:29Plac so markica na atraktivna lokacija

Се продава плац со маркица на атрактивна локација со прекрасен поглед...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 09:20Prodavam,Plac vo Karpos Sproti Mida Motors

Prodavam,Plac vo Karpos Sproti Mida Motors placot e pod peralna za ko...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 12:46se prodava plac vo zelenikovo

se prodava imot vo selo zelenikovo 1800m2 urbanizirano telefon za k...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мај 14:57Plac vo Ilinden se iznajmuva

Se iznajmuva plac od 4600 m2 vo opstina Ilinden za razni nameni, moze...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мај 12:01ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мај 11:53Baram investitor za markica vo Vlae

Baram investitor za gradba vo Vlae, Parcelata e so cist imoten list ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 22:34Gradezna Parcela - Karpos

Се продава градежна парцела во населба средно Нерези, 50метри пред цр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 19:27Prodavam plac na zajcev rid

Podavam plac na zajcev rid 1357 m2 KP 147/43 KO Zlokukjani Cena po...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 18:02SE PRODAVA PLAC VO S. BILJANOVCE(DERVEN).

Se prodava plac bo atarot na s. Biljanovce (Derven), Kumanovsko. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 20:33Gradezen plac vo s. Strbovo na Prespansko ezero

Se prodava gradezen plac od 1434m2, so prekrasen pogled kon ezeroto. ...


12.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 10:33Prodavam plac vo Brazda

Prodavam golem plac na 10 kilometri od cenar vo blizina na selo Bra...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 09:58Prodavam atraktivno mesto na Vodno

Prodavam mesto nad Sredno Ugostitelsko (nad Spansko Selo) 1728m2 ed...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 09:34Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам