1195 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
25 мај 19:20Промовирано

Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 09:08Промовирано

LINCOLN NAVIGATOR 3.5 benz 285 Kw

Се продава Lincoln Navigator 3.5 бензин. Возилото е со 7 седишта и по...


150.000 €
или предлог цена
18 мај 23:52Промовирано

Delovi saxo polnac i lamela /075 885 548 075 813 672

Nov cena 2000


1 €
или предлог цена
Денес 09:37Delovi Ford fiesta /075 885 548 075 813 672

Nov kako nov se delovi


1 €
или предлог цена
Денес 09:37Audi A6 3.0tdi quattro

Audi a6 automatic 3.0tdi quattro reg do 12.2023 so zelen karton vo od...


6.000 €
или предлог цена
Денес 09:27Mercedes C220

Kolata e vo odlicna sostojba,se vozi sekoj den bez nikakvi zabeleski....


1 €
или предлог цена
Денес 09:27VW GOLF VI 2.0tdi

Kolata e vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva sledno. -klima klima...


1 €
или предлог цена
Денес 09:27Mercedes C220 2004 redizajn

Se prodava mercedes c220 2004 godina redizajn 150ks registriran servi...


4.600 €
или предлог цена
Денес 09:17VW PASSAT 2.0TDI 140KS 2008

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 2008 RACEN MENUVAC REG DO 12.2023 TEMPOMAT ...


9.400 €
или предлог цена
Денес 09:16AUDI A6 2.0TDI 2011

AUDI A6 2.0TDI 2011 alu felni 18inci so novi gumi start/stop parki...


15.000 €
или предлог цена
Денес 09:15BMW X5 3.0D 2008 M PACKET

BMW X5 3.0D 2008 M PACKET Reg od 8.2023 so zelen karton Novi zimski...


12.000 €
или предлог цена
Денес 09:15BMW 118d 2005 KUPENO NOVO U MK

BMW 118d 2005 KUPENO NOVO U MK REG DO 10.2023 NOVI GUMI SO ALU FELN...


4.650 €
или предлог цена
Денес 09:15BMW e90 320d 2006

BMW e90 320d 2006 REGISTRIRANO NOVI GUMI SO ALU.FELNI 17inc SERVIS P...


1 €
или предлог цена
Денес 09:15AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 2012

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 2012 245ks 8g MULTITRONIC KOZNI SEDALA GR...


16.800 €
или предлог цена
Денес 09:14VW GOLF 5 1.9TDI 90ks 2008

VW GOLF 5 1.9TDI 90ks 2008 Reg do 8.2023 Novi zimski gumi Trokrak...


4.700 €
или предлог цена
Денес 09:14JEEP PATRIOT 2.0CRD 4X4 2010

JEEP PATRIOT 2.0CRD 4X4 2010 REG. 12.2023 154.000km NOVI GUMI SO A...


7.500 €
или предлог цена
Денес 09:13AUDI A4 1.9TDI 2006

AUDI A4 1.9TDI 2006 REG DO 10.2023 KOMADNI NA VOLAN TEMPOMAT KLIMATR...


5.700 €
или предлог цена
Денес 09:13Pezo 306

Se prodava ili zamenuva pezo 306 registriran cela god. Koliceto e pal...


7 €
или предлог цена
Денес 09:13OPEL TIGRA 1.3CDTI 2006 75ks

OPEL TIGRA 1.3CDTI 2006 70ks Alu.felni Elektrika Klima Krov isp...


2.750 €
или предлог цена
Денес 09:12OPEL INSIGNIA2,0 CDTI 96KW - A.C.AVTO ALEX VELES

Se prodava : Opel Insignia 2,0 CDTI Cosmo 2009 - 203.500 km - real...


6.980 €
или предлог цена
Денес 09:11CITROEN C3 1,4 HDI 2014 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Citroen C3 1,4 HDI - modificiran 2014 - 148.500 km - ...


6.190 €
или предлог цена
Денес 09:10FIAT DOBLO - 1.6 mJET-2011 - EURO 5 - A.C. AVTO ALEX -

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


7.490 €
или предлог цена
Денес 09:10Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 09:08Toyota Aygo

Se prodava Toyota Aygo 1.0,2007 godina,benzin,registrirana do mart 20...


3.200 €
или предлог цена
Денес 09:04Kupuvam Daihatsu Terios 98-2005god. Ponudete

Kupuvam Daihatsu Terios prviot model do 2005 god Dajte ponuda


1 €
или предлог цена
Денес 08:44FIAT PUNTO 1.9 JTD 59 KW HLX KLIMA ISPRAVNA SERVO TOP

.


1.600 €
или предлог цена
Денес 08:36FORD FIESTA 1.4 dizel, 2009 131.000km - FABRICKA SOSTOJBA

☎️ INFO: 071/370-806 🔴 Cena: 3980€ FORD FIESTA 1.4 dizel - TEHNI...


3.980 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.150 €
Денес 08:20BMW 318

BMW 318 122hp 2007god kolata e registrirsna cela god so zelen karton ...


6.200 €
или предлог цена
Денес 07:59SKODA ROOMSTER

.


4.800 €
или предлог цена
Денес 06:29  НОВ ОГЛАС

Golf V 2.0 TDI

Golfot e vo odlicnaa sostojba za godinite e dosta zacuvan Donesen Od ...


3.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.599 €
Денес 04:45BMW E90 318D (NOV UVOZ GERMANIJA-MOZE ZAMENA)-09

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA SE...


7.499 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.900 €
Денес 01:25BMW.530.D.99..RACEN MENJAC. REG CELA GOD ODLICEN VELES

Registriran cela godina motor menjac interier karoserija gumi odlicni...


2.100 €
или предлог цена
Вчера 23:47  НОВ ОГЛАС

OPEL MERIVA 1.7

Se prodava opel meriva 1.7 dizel registrirana do maj 2024 Kolata e vo...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 20:39Fiat Tipo 1.4i Atest Plin,Registrirano

Fiat Tipo 1.4 Atest Plin Registrirano Odlicna sostojba zdravo karos...


750 €
или предлог цена
Вчера 20:36PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na...


9.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.650 €
Вчера 19:44CORSA D 1.2 2006g. SO 105000KM

Voziloto e vo solidna sostojba so full oprema i se funkcionira na neg...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Вчера 19:44SE PRODAVA MERCEDES A KLASA 2015 god EURO 6

Viziloto e vo bezprekorna sostojba kako od nadvor taka i od vnatre,bu...


14.450 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
14.500 €
Вчера 19:43Seat ibiza 1,2 tng klima Registrirana, polo, corsa

Seat ibiza 1,2 tng klima Registrirana ful oprema atest plin super za ...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 19:36Bmw 1 f20 sport 116d twin turbo

Se prodava bmw 1 f20 sport verzija 116d Odlicno socuvano bez vrakja...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:41BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 18:37Lancia LYBRA 2.4JTD

Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska kl...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 18:26Fiat Stilo1.6 16v benzin plin

Od oprema poseduva El. Na prozori El.na retrovizori Greaci na re...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 18:26Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам