Кичево
Подкатегорија:
                   
115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX

PRODAVAM MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX KAKO NOV BEZ NIKAKVO O...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:58  НОВ ОГЛАС

Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R + Heko Astron 500 Одлично сочувани како нови, Оди...


300 €
или предлог цена
Денес 07:23Zvucnici

Ispravni.


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:19Prodavam UNIVERSUM zvucnici

2x zvucnici vo ispravna sostojba. Cena 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Pojacalo TECHNICS SA - DX940 5x100w

Pojacalo resiver TECHNICS SA - DX940 5x100w 2x100w na 8 omi na ster...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:30Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


12.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 МКД
Вчера 10:28MAGNAT QUANTUM 655 DOSTA DOSTA MOKJNI

ПРОДАВАМ MAGNAT QUANTUM 655 ЗВУЧНИЦИ МНОГУ СНАЖНИ СО ПРЕТЕРАНО ДЛАБОК...


300 €
или предлог цена
08 авг 12:34Klipsch Reference RF-82II

Продавам звучници Klipsch Reference RF-82II во одлична состојба. Нам...


700 €
или предлог цена
07 авг 18:17Prodavam vrvni Philips elementi 078 209 464

Prodavam vrvni Philips elementi Philips FA950 + FR 950 2X100W , ...


1 €
или предлог цена
07 авг 09:55Prodavam audio oprema 078 209 464

Prodavam audio oprema 078 209 464


1 €
или предлог цена
07 авг 09:54Prodavam vrvno predpojacalo BOSE 078 209 464

Prodavam vrvno predpojacalo BOSE so CD pleer i tjuner . Cenata e fi...


100 €
или предлог цена
07 авг 09:50Yamaha AX-570

Се продава појачало Yamaha од сопствена колекција, во одлично сочуван...


7.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:01Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:01Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:00Prodavam zvucnici od licna kolekcija

Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464


1 €
или предлог цена
05 авг 16:49Vrvni elementi Marantz slim serija 078 209 464

Prodavam Vrvni elementi Marantz slim serija 078 209 464 Slim-Line-...


1 €
или предлог цена
05 авг 16:44Klipsch R-12 SW CE SUBWOOFER

Prodavam subwoofer Klipsch R-12 USA dosta mokjen bas so visoki perfor...


340 €
или предлог цена
05 авг 13:05YAMAHA AX-892 STEREO ZASILUVAC DOSTA MOKJEN

PRODAVAM YAMAHA AX-892 KAKO NOVO BEZ NIKAKVO OSTETUVANJE BEZ OPRAVKI ...


220 €
или предлог цена
05 авг 10:41Zvucnici Jamo clssic 8 made in Germany

Jamo Classic 8 Zvucnicite se vo extra sostojba ,odlicno zacuvani nik...


370 €
или предлог цена
05 авг 09:38Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
03 авг 20:41Yamaha RX-V571 Home theater receiver 7.2

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


239 €
или предлог цена
03 авг 13:49Gramofon Dual 496 / Körting MCC 2200 S

Vintage систем во добра состојба со нова игла. Грамофонот и радиото в...


4.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:48Yamaha CDX-490 Compact Disc Player

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


2.499 МКД
или предлог цена
03 авг 13:48PHILIPS FA - 670 INTEGRATED STEREO AMPLIFIER

PRODAVAM FHILIPS STEREO AMPLIFIER , POJACALO , MOCNO I SNAZEN PHILIPS...


145 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
160 €
02 авг 20:42YAMAHA AX-596 STEREO POJACALO DOSTA MOKJNO

PRODAVAM YAMAHA-AX 596 STEREO AMPLIFIER DOSTA DOSTA MOKJNO BEZ NIKAKV...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
01 авг 12:34Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni zvucnici od licna kolekcija 078 20...


1 €
или предлог цена
30 јул 14:25Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 €
или предлог цена
30 јул 11:54Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464

Prodavam zvucnici od licna kolekcija Ecouton Audiolabor LQL 70 , Du...


1 €
или предлог цена
29 јул 10:19Prodavam 078 209 464

Za pravi ljubiteli i tie sto znaat . VRV . Kombinacija Filevski -Seas...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
27 јул 21:15Prodavam visoko kvalitetni vuferi BOSE

Prodavam visoko kvalitetni vuferi BOSE Acoustmass 3 series IV 078 ...


1 €
или предлог цена
27 јул 18:09Prodavam audio kaseti

Audio kaseti ( Skoro site se TDK ponekoja SONY I MAXELL ) ...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јул 18:07Prodavam kvalitetni vuferi

Prodavam kvalitetni vuferi 078 209 464


1 €
или предлог цена
27 јул 18:07Prodavam redок modeli na Hitachi 078 209 464

Prodavam redок model na predpojacalo i pojacalo na snaga Hitachi ...


750 €
или предлог цена
27 јул 18:07Аудио кабли за звучници висока класа Made in USA

Продавам аудио кабли за звучници висока класа, производство Америка. ...


90 €
или предлог цена
25 јул 20:09Prodavam vrven CD pleer Philips CD303

Prodavam vrven i mnogu redok CD pleer Philips CD303 Fiksno bez ...


250 €
или предлог цена
20 јул 09:22Prodavam gitarski pojacala 078 209 464

Prodavam gitarski pojacala 078 209 464


1 €
или предлог цена
15 јул 09:26Prodavam 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
12 јул 08:39Prodavam visokokvalitetni zvucnici i kabli 078 209 464

Prodavam visokokvalitetni zvucnici i profesionalni kabli za zvucnici ...


1 €
или предлог цена
12 јул 08:39Prodavam visoko kvalitetni EQ 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni EQ 078 209 464


1 €
или предлог цена
12 јул 08:38Vrvni ekskluzivni Marantz proizvodi 078 209 464

Prodavam vrvni ekskluzivni Marantz proizvodi 078 209 464 za orient...


1 €
или предлог цена
08 јул 18:42Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам