1130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli ... Isplat...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


479 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
485 €
02 фев 13:34Промовирано

Prodavam Sony XM4 Earbuds

Prodavam Sony Earbuds XM4, kako novi mnogu malku koristeni (max. 10 p...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:37Samsung A7 kako nov

Telefonot ne e ni drasnat ni na bilo koj nacin osteten Se rabot...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 22:08Garmin venu 2

Garmin venu 2. 45mm. Upotrebuvan od start so zastitno staklo, bez t...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:43Samsung Galaxy S22 SNAPDRAGON

se prodava NOV neraboten Samsung Galaxy S22 so Qualcomm Snapdragon 8 ...


780 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
47.000 €
Вчера 21:15Xiaomi Note 10 Pro, vo odlicna sostojba, pod garancija

Prodavam Redmi Note 10 Pro mnogu zacuvan, bez nikakvi tragi na korist...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:35Iphone 8 rose gold

Prodavam iphone 8 rose gold 64GB (dobro zacuvan). Kupen od Amerika so...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 18:28ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: Samsung A32 9900 Xiaomi Mi 10 Lite...


9.900 МКД
или предлог цена
Вчера 18:01Amazfit gts 2

Se prodava Amazfit gts 2 kako nov malku koristen


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:43IPHONE 14 PRO MAX

Продавам Iphone 14 pro max 128gb Deep Purple(Neverlock) нов, неактиви...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 17:22Samsung s10e mozi zamenA

Telefonot e vo ispravna sostojba. Donesen e od anglija i raboti na si...


9.800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

Apple ( iPhone ) SE 2020

Zacuvan se original na nego Full pakovanje 85% batery health MOZI Z...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:51iPhone 11 Red Product *Garancija*

Telefonot e zacuvan kako od prodavnica, poseduva garancija Sleduva s...


390 €
или предлог цена
Вчера 16:46iPhone 6s Plus

Se prodava iPhone 6s Plus, telefonot e odlicno zacuvan, od prviot den...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:54Apple iPad 10.2" 8gen

Се продава iPad таблет потполно функционален и зачуван, користен само...


21.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 15:20Prodavam meanIT senior 10

Prodavam meanIT senior 10 - 1000 denari Mnogu malce koristen (neko...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:25Nov crn samsung A33 5G

Se prodava nov neotpakovan samsung a33 5g. Komplet kutija so garancij...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Вчера 13:45Huawei gt2

Huawei gt2 smart watch komplet pakovanje garancija , kutija so crno o...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:33Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM

Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM Telefonot e vo odlic...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 13:00Iphone XR kako nov

Телефонот е максимално зачуван, без гребнатинка. Работи на сите мреж...


250 €
или предлог цена
Вчера 13:00Xiaomi 11 lite 5g ne

Telefonot e so zastitna folija i zastitna maska od prviot den i nema ...


10.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
Вчера 12:52Iphone 14 pro max

Tel e replika br 1. Potpolno ist kako originalot. Nov. Voopsto ne e...


200 €
или предлог цена
Вчера 12:25PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


49.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:02Smart Casovnik

Raboti so mikro sim kartica od site operatori I mozi da se povrzuva ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:55Samsung A50 128gb

Se prodava samsung a50 128gb nikogas ne otvoran se orginaln na nego b...


5.200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43XIAOMI NOTE 10PRO - NOV - 1 GOD GARANCIJA

13.000ден Xiaomi Note 10Pro 128GB 108MP camera 6 2GBRAM Bez ni edna t...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:18  НОВ ОГЛАС

iPhone 13pro full pak nov ! Amercki

Mob e nov nema nitu edna tocka nanego 92% baterija ful pak +389 ...


850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
860 €
Вчера 09:49Samsung note 8 black 6GB ram

Se prodava samsung note 8 Pojakata verzija 6 GB ram 64 gb memorija ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:48Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB Silver Dvo novi maski kompletna kutij...


700 €
или предлог цена
Вчера 09:48Huawei P30 lite како нов

Се продава екстра зачуван Huawei P30 lite FULL BOX - со оригинална ку...


6.200 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 09:36iPhone 6 16 GB

Telefonceto e odlicno i celosno funkcionalno Fingerprint , Nova bater...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:19Honor X8 5G

Se prodava nov NEOTPAKOVAN! DISPLAY 6.5" MEMORY Internal 128GB 6GB...


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.999 МКД
Вчера 08:14Xiaomi redmi 9

Se prodava redmi 9 maksimalno zacuvan funkcionira odlcno. Cenata n...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Вчера 07:26Najsocuvan Huawei Y6 so 3 maski

Se prodava mnogu socuvan telefon so 3 maski komplet, malce krositen b...


69 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
75 €
Вчера 03:40Samsung A12

Телефон е во одлична состојба со валидна гаранција до 24. 06. 2023 год


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:58Samsyng Galaxy A52s 5G

Se prodava dobro socuvan i mnogu malku koristen Samsung Galaxy A52s 5...


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:26Samsung a22

Tell e vo ispravna sostojba Star e 1 godina Drzi baterija 2 dena Nema...


7.500 МКД
или предлог цена
04 фев 23:03Iphone 12 pro kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


36.000 МКД
или предлог цена
04 фев 20:08Honor X8 NOVI - MOBICOM

Honor X8 6/128 5Ggb Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakovan...


По Договор
или предлог цена
04 фев 19:43Se prodava telefon

Ispraven,komplet so baterii i adapter.


1.000 МКД
или предлог цена
04 фев 18:47Samsung A23 5G нов купен од Телеком

Контакт: 076-965-123 Никола. Мобилниот е нов некористен, земен со ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
16.000 МКД
04 фев 16:31Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам