Подкатегорија:
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Kamera

Prodavam stara kamera Kontakt telefon: 070-473-585


40 €
или предлог цена
30 сеп 21:52NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT STICK CONTROLER.....

Број за контакт 078738613 NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 12:06VCR 16kanalen made in usa

PELCO MX 4016CD-X


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
26 сеп 09:21WIFI Saat kamera

Saat so skriena kamera za vnatresna upotreba. Se povrzuva preku wifi ...


2.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 10:59Color quad processor

Za 4 kameri


709 МКД
или предлог цена
15 сеп 17:57Kamera digitalna nova

Se prodava kamera digitaln koja snima na mali diskovi. Kamerata e nov...


50 €
или предлог цена
13 сеп 18:23Продавам одлично сочувана дигитална камера!

Продавам одлично сочувана дигитална камера која покрај снимањето во...


2.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 18:12Kameri Dahua so montaza videonadzor

Prodavam site tipovi na Dahua kameri, so ili bez montaza, po vasa nar...


1 €
или предлог цена
20 авг 13:51DIGITALNA VIDEO CASETA /// MAXELL

Mini DV caseta Maxsel 18 komada ----site za 1500 den.


1.500 МКД
или предлог цена
09 авг 06:59GoPro 3 Black Edition

GO PRO 3, BLACK, wifi, 3 baterii, drzac za kaciga, drzac za gradi, za...


100 €
или предлог цена
19 јул 09:25Slider 60cm

Број за контакт 078738613 Slajder 60cm


60 €
или предлог цена
28 ное 13:27Се продава Sony HandyCam DCR

Се продава Sony HandyCam DCR - SX 33,многу малку користена, одличен к...


210 €
или предлог цена
01 окт 12:16SAMSUNG HMX-R10 FULL HD

malu koristena ne poveke od 20 casa snimka https://www.samsung.com...


4.500 МКД
или предлог цена
19 фев 18:25Kamera Sony HD

Video kamera Sony HD hdr-ch240e so SD karticka polnac telefon 078 2...


10.000 МКД
или предлог цена
19 авг 08:55MOZA LITE 2 GIMBAL (SONY, CANON, NIKON)

MOZA LITE 2 GIMBAL (SONY, CANON, NIKON) KOMPLET (PREMIUM PACK). -KUF...


990 €
или предлог цена
30 сеп 21:24IP KAMERI,DVR,NVR,VIDEO NADZOR,ALARMI,POPUST

-DAHUA PROFESIONALNA OPREMA: - ANALOGNI I DIGITALNI KAMERI . -DVR ...


1 €
или предлог цена
31 мај 12:43СЕ ПРОДАВА КАМЕРА NWP-AX 200 SONY

СЕ ПРОДАВА КАМЕРА NWP-AX 200 SONY FULL HD ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.ПОВЕЌЕ ...


900 €
или предлог цена
14 окт 16:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам