Подкатегорија:
                   
295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAOCARI ZA MOTOR VELOSIPED SKII I SL. VO POVEKE BOI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
Денес 10:50Se prodavaat daski ski I cizmi

Se prodavaat i iznajmuvaat Cizmi od36 do 41 br Daski 130 do 15...


50 €
или предлог цена
Вчера 19:32Salomon cizmi / cevli za bord / daska

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se ...


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53Api 160 cm snowbord

Snowbord API 160 cm Vezovi L/XL Cena 9000 denari


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:17Eclipse 158 cm snowbord

Snowbord eclipse back fire 158 cm Vezovi nitro golemina L Cena 700...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15Yes 155 cm snowbord

Yes 155 cm so nitro vezovi golemina L Cena 10.000 denari


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:10Ride compact 146 cm

Snowbord ride compact 146 cm so vezovi technine t9 golemina M Cena ...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08Nitro 149 cm

Snowbord nitro 149 cm so vezovi golemina M Cena 9000 denari


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:06NAOCARI SO ZASTITNA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV400

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:02Novi univerzalni krovni nosaci

Se prodavaat univerzalni krovni nosaci.


80 €
или предлог цена
05 окт 17:43NAOCARI ZA SKII MOTOR VELOSIPED + RAKAVICI + STITNICI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
05 окт 11:51Burton novi vezovi S T I sistem L, Xl

Burton novi gans vezovi S T I sistem!!! L, Xl, 120€ nov model od Svaj...


100 €
или предлог цена
05 окт 07:03Burton Selen 157 cm. so novi vezovi Burton!!!

Snowboard Burton Selen mnogu socuvan so gans novi vezovi Burton!!! Se...


350 €
или предлог цена
05 окт 07:03Cevli za Turno skijanje Scarpa!!!

Ekstra klasa cevli za turno staveni bukvalno 2,3 pati kupeni od Itali...


100 €
или предлог цена
05 окт 07:03Cevli i Ski

Alpina Cevli 44-45 zacuvani


50 €
или предлог цена
05 окт 05:53Ски пантолони / Ski pantoloni

Се продаваат нови пантолони за скијање “crivit”, големина 52.


1.200 МКД
или предлог цена
04 окт 23:04Krovni nosaci

Se prodavaat krovni nosaci Menabo koristeni edna nedela. Nosacite mom...


4.000 МКД
или предлог цена
04 окт 14:54Ски-Даски-Ски-чевли-Ски-штеки

Се продава зимска опрема по поволни цени голем избор контакт на тел:0...


1 €
или предлог цена
03 окт 20:23Чевли за скијање

Состојбата на чевлите може да се види на сликата


3.500 МКД
или предлог цена
03 окт 15:39Fischer RC4 Curv 120 Vacuum Full Fit 2018

Moze da se pravi korekcija na cizmata vo sportbike-Skopje Product ...


339 €
или предлог цена
03 окт 11:40NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV ZASTITA - 100% NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
03 окт 09:34NAOCARI SO ZASTITNA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV400

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 09:34Se peodavat VOLKL ski

Mozhi da se vidat vo sekoe vreme.


1 €
или предлог цена
03 окт 00:56Skii Atomic

Skiite se vo dobra sostojba neosteteni. Belite 175cm


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 00:52Skii detski ski ски

Детски скии 127см - 4500ден. 110см - 3500ден. Кондури бр 36 - 2500де...


По Договор
или предлог цена
02 окт 19:23SKIORSKI PANTOLONI

Се продаваат скиорски пантолони многу малку носени, да неречам нови. ...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 16:18DASKI I SKII

Informacija na tel.075434829 Nikola


1 €
или предлог цена
30 сеп 20:24Atomic snowboard 143cm

Snowboard: Atomic vantage freeride 143cm Vezovi na bordot: Head NX ...


10.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 17:25Kaciga

Kacigata e vo prilicno dobra sostojba •Cena 1200 den (prakjam i po ka...


1.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 17:11Snowboard Wild Duck

💥Snowboard Wild Duck 150cm po povolna cena • Vezovi vo ispravna sost...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 17:11FISHER RC4 skii

⛷Fisher RC4 vo odicna sostojba •visina 140cm •bez nikakvi ostetuvanja...


6.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 17:11se prodava dva para skii so cevli i stapovi komplet

dva para skii so cevli i stapovi komplet cevlite osgovaraat za broj ...


100 €
или предлог цена
30 сеп 14:33Detski naocari Briko

Dobro socuvani


1.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 08:52Jakna BRUGI

Jaknata e broj 176


2.800 МКД
или предлог цена
30 сеп 08:52Skii,cevli,daski, od Svajcarija povolno !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:42Skii,cevli,daski,kacigi,naocari povolno!!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:42Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 165cm i Cizmi od 36 do 48 ....Javete s...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:41Ekstra zacuvani Skii cevli od 43 do 48 broj !!!

Modeli od poslednite 3 godini!!! Flex od 80 do 130


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:41Se prodava kaciga za skijanje

Detska golemina xs/s 50-54


1.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 13:39Snowboard Nitro Titan48

Snowboard Nitro Titan 48 148cm 077-898-691 Martin


6.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:22Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам