Кичево
                   
803 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO HeadUp-StartStop

Bmweto e servisirano strogo sekoja godina so servisna knishka fabricn...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:05Prodavam Audi A4 B6 2003 godina kako novo

Prodavam Audi A4 2003 godina. Kolata e kako nova, ima pominato 240000...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:16  НОВ ОГЛАС

Opel Kadet 1.6i 1988 godina, cel ili na delovi.

Prodavam Opel Kadet 1.6i 1988 godina, moze cel ili na delovi.


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:28GOLF 1.9 TDI

Golf 1.9 TDI 2005 reg do 04.2023 novi gumi klima ispravna vo odlicna...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:18POLO 1.4 Benzin

Polo 1.4 benzin reg cela godina ,klima ispravna


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:18OPEL ASTRA H 1.6 METAN PLIN BENZIN

ASTRA H 1.6 2005 GODINA VOZITE NA METAN PLIN ILI BENZIN POEKONO...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:03ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

👌 SE PRODAVA 👍 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI TWIN PORT 💥 FABRI...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:03Ekonomicno kolice bez nikakvi davacki top za pocetnik!

Na kolata sve i rabotit registrirano pali vozi proverka po vasha zhel...


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:56Rover 25 1.4 i (Honda motor)

- tehnicki ispravno -registracija do dekemvri -klima ispravna, se dru...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:51  НОВ ОГЛАС

W211 extra vozilo bez vlog

1- Mercedes avangard 220 w211 2- Servisiran 3- Registriran 4- Novi...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:25  НОВ ОГЛАС

Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00SEAT ALTEA XL 1.9 TDI - 08

1.9 TDI 105 ks. Avtomatik menuvac 238.000 km. so servisna kniska! ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:23BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:23Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba

Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba kompletno ispravno bez ...


849 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
850 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:34OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 REDIZAJN >>CH<<

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 110 KS!!!! -DONESENA SO VOZENJE OD SVAJCARIJ...


3.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.100 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:10VW PASSAT 1.9TDI

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOVI...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:06Alfa gt hauba delovi

Haubata ne e ostetena zdrava e zemena na greska


150 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:43se prodava BMW 318 d. 2008 g.

добро зачувано поради занинување во странство со многу опрема редовно...


6.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:35dve fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

prodavam dve fiat stilo vo dobra sostojba birajte edno koe sakate edn...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:22  НОВ ОГЛАС

Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:18Opel Corsa D model

Prodavam Opel Corsa D model 2008 god. 1.3 cdti,6 stepen menuvac ,vo ...


3.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:13Mazda 3

Prodavam Mazda 3 2007 godina 1.6 HDI, 80 kw,redovno servisirana i ga...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:13Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin (zamena)

Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin 12.2008g.reg. 07.23g. -dvozonsa...


4.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:12Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:39ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Prodavam OPEL INSIGNIA

Prodavam OPEL INSIGNIA Kontakt 071254930


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 18:44Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Кичево

Автомобили

29 сеп 17:43Passat 20 TDI

Extra sostojba komplet servis napraven


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 17:21Seat leon 19 tdi 2006

Kola bez mana


4.555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 14:58Ford Focus

Se prodava Ford Focus 1.4 benzin plin atest dizna 2000 godina regist...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 14:43Hyundai sonata

Delovi za Hyundai sonata 2.0 16v 102kw 1997. Tel. 078-232-799


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 14:33BMW

Bmw 318I 1987 staklo. Tel. 070-592-778 Dragan Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 14:33Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам