Кичево
                   
719 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.599 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

Mercedes ML 320

Mercedes ML 320 TNG W163 Benzin i Plin Km 178 000 160kw / 218Ps Tempo...


5.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 авг 20:19Bmw 318 d lci

Servisna Kniska, Registracija + Zelen Karton


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 авг 12:58VOLVO XC 90 2.4d-Stranski EURO 3

MOZE ZAMENA


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 авг 07:53Mercedes c200 w202 na delovi

Mercedes c200 benzin plin na delovi. Motor menjat perfektni. Se sto v...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 авг 10:55Opel Ascona

Prodavam opel ascona 2.0i 115 ks godina 1986 vo mnogu dobra sostojba ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 авг 10:03Alfa 159 1.9jtdm 150ks na delovi 071804867

Na delovi Alfa 159 1.9jtdm 150ks se shto vi treba po najniski ceni n...


450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 09:52Alfa 147 Q2 1.9jtdm 150ks 2007 na delovii 071804867

Alfa 147 Q2 1.9jtdm 150ks na delovi 071804867 motor menjac turbo odl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 09:51Alfa Romeo Twinspark 1.8 benzin

Se prodava Alfa 156 1.8 (benzin) Twinspark, fali reg, pali-vozi ☎️...


950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 10:57Rover 400 1.4i 1998 god / S-Auto Kicevo

Se prodava Rover 400, 1.4i benzin 1998 god, vo vozna sostojba, el.na ...


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 10:56Delovi za golf mk4

Delovi za golf mk4 4 vrati Hauba gepek Stopovi Taho tabla Lamela po...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 00:18Opel frontera 3.2 benzin swiss bez dokumenti

Defekt dekla DeFekt reduktor Mnogu socuvana


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 авг 21:31Citroen C4 1.4 16v benzin plin

Citroen C4 benzin plin 2005godina. 1.4 16v Cenata e bez registracija ...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 09:09Cadillac Limuzina MK

Cadillac Limuzina 5.0 Benzin registrirana na MK tablici servisirana...


14.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 авг 19:19Mercedes C 220 Avantgarde

-Najvisoko nivo na Oprema Avantgarde sport izgled so Chrome vnatresn...


3.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јул 13:00BMW 320i doneseno od Svajcarija

Kolata e na top forma. E doneseno od Sfajcaria. Kontakt so Whatsapp


9.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јул 20:36Renault Scenic 2001 1.9 DCI

Oprema --------------------------------------- Elektrika na prozori...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јул 21:23Opel vektra 2.0i benzin plin

Voziloto e vo odlicna sostojba registrirano servisirano klima ispravn...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јул 14:20Menuvam LANDROVER Freelander 1 za JEEP CHEROKEE

Menuvam Landrover Freelander 1 za JEEP CHEROKEE ili Grand CHEROOKEE. ...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 јул 13:36golf 2.0 tdi

Site servisi naprajni, novi gumi kolata e full oprema: 🏁PANORAMA �...


18.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јул 19:43Shitet- Se prodava

Shitet mercedes 270 cdi Se prodava mercedes 270 cdi Shitet opel m...


2.990 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јул 15:29Opel Signum

1,9 cdti 150 ks 2004 g Ful oprema


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јул 13:27PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007

Pezoto e kompletno vo ispravna sostojba Aluminiumski bandazi Realni...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 јул 13:47Chevrolet Captiva 2.2 Top cena

120kw/160hp dizel Kupen od Chevrolet Makedonija. Prv sopstvenik 70 ...


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јул 08:24Mercedes-Benz GL 63 AMG 4MATIC 580PS

Mercedes-Benz GL 63 AMG 4MATIC 600PS Uvoz CH carinet registriran 7 s...


70.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јул 13:29Tico

Tico na delovi ili celo


200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јул 13:00VW Passat 1.9 TDI 131ks 6-stepen | Top sostojba

Se prodava VW Passat 1.9 TDI 131ks 6-stepen racen menuvac 2003 god, r...


2.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јул 06:49Audi Q7 3.0TDI

Se prodava Audi Q7 3.0TDI vo odlicna sostojba so full oprema bez nitu...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јул 18:29Ford Sierra

Prodavam ford sierra 1.6 75 ks godina 1985 pominati 142000 km. Fordot...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 10:55Ford Probe 2.5 24V

Delovi za ford probe


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јул 14:32Ford Probe 2.5GT 24V

Delovi za ford probe


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јул 14:32TOYOTA COROLLA 1991g.

Колата има а-тестиран плин Нов акумулатор Пали и вози без проблем ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јун 12:51Audi 80 1.9 na delovi

Na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јун 12:11Mercedes c270 cdi

Se prodava mercedes c270 cdi avtomatik so dosta oprema parking senzz...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јун 23:39Mercedes A180cdi na delovi 078268198

A180cdi na delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:07Passat 2.0d 2007 DSG automatik za delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:07Citroen C4 1.6 benzin za delovi 078268198

078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:07Passat B6 2.0d dpf 2008 automatik

Passat b6 2.0 dizel dpf 2008 god DSG automatik Registriran pred dve n...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:06FORD S MAX TITANIUM SPORT 2.2 CDTI 175 HP

P. R . O . D .A .D E .NO GODINA TITANIUM SPORT SO VISOKO N...


2.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 22:58SE PRODAVA

Dzipot e carinet so se site davacki do registracija..Uvezen od Ch🇨🇭...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 21:44Се продава!!! BMW 116i

Се продава BMW 116i многу сочувано 2011год.Увезено од Швајцарија реги...


7.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 21:43Страна 8 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам