117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Generic xor 125

Se prodava motocikl Generic xor 125 cc redovno servisiran, so vazecka...


600 €
или предлог цена
Денес 13:00Skuterot e mnogu socuvan

Skuterot e vo top sostojba Reg do 28 06 2023 Cena God Servisiran ...


700 €
или предлог цена
Денес 10:52Se prodava nov motor

Se prodava nov motor marka Explorer 300cc registriran osiguran vo fab...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:52BMW R-NINET Scrambler 2021 година

Поминати километри: 1360km Состојба: Перфектна Опрема: Ретровизори ...


13.500 €
или предлог цена
Денес 08:48HONDA CBR 1000

HONDA CBR 1000, motorot e vo odlicna sostojba,i e redovno servisiran…...


5.500 €
или предлог цена
Денес 08:29Vespa GTS 300 Super - 2010 (samo 12000km)

Se prodava kako nova, odlicno socuvana, mnogu malce vozena...skoro 12...


3.950 €
или предлог цена
Вчера 18:50Filter za benzin Suzuki

filtri za benzinska pumpa za suzuki Gsxr 600,750,1000 K5-K6-K7-K8-...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:06YAMAHA XMAX 400 EXTRA SOCUVAN

YAMAHA XMAX 400 KAKO JOV KUPEN OD MOTO AZZURO pominati 9.000 km


5.800 €
или предлог цена
26 јун 22:11Kawasaki enduro/kross со машина 125сс Skygo

Моторот го возев на секакви терени , без никаков проблем , три години...


800 €
или предлог цена
26 јун 17:30Harley-Davidson

Vo perfektna sostojba kako Nov So mnogu dodatna oprema Na OHRIDSKI ...


20.000 €
или предлог цена
26 јун 10:52Honda Cbf600s

Se prodava ili zamenuva za avtomobil Honda CBF600S. ✅ 2008 godina. ...


По Договор
или предлог цена
26 јун 10:10Piaggio Beverly 250

Piaggio Beverly 250 2008 god Novi gumi Mozi zamena so paggio beve...


2.700 €
или предлог цена
25 јун 22:35Honda hornet

Prodavam Honda hornet 2008 vo perfekna sostojba napraven servis sprem...


4.100 €
или предлог цена
24 јун 20:15Filtri za benzin Kawasaki

filtri za benzinska pumpa za kawasaki


600 МКД
или предлог цена
24 јун 16:41VOGE 500R 2021

Voge 500r 2021 Motorot ima pominato okolu 1200 km, sesuhte e pod gar...


4.800 €
или предлог цена
23 јун 16:35Piaggio Liberty ABS 125cc NEUVEZUVAN

Prodavam Piaggio Liberty ABS 125cc proizvedeno 2016god prva registr...


2.850 €
или предлог цена
23 јун 10:29YAMAHA XJ6

Vo odlicna sostojba za povejke informacii na 071 332 122


1 €
или предлог цена
22 јун 19:01Honda FMX 650

Honda FMX 650 2007 godina Arrow Izduvi od grana Masina vo odlicna ...


3.600 €
или предлог цена
22 јун 18:43Aprilia Sportcity 200cc

Vo mnogu dobra sostojba zacuvan,unevezen od Italy 🇮🇹 registrirano c...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
22 јун 09:48APRILIA ATLANTIC 500

Aprilia Atlantic 500 kubici vo odlicna sostojba. Reg do noemvri 📞0...


2.000 €
или предлог цена
21 јун 18:00Yamaha Dragstar 1100

Se prodava Dragstar XVS 1100, perfektno stanje na MK tabli ,sisibar, ...


6.150 €
или предлог цена
21 јун 14:31Suzuki rmz450 2015

Suzuki rmz 450 2015 motorot e so platena carina i americka sobrakjanj...


4.500 €
или предлог цена
20 јун 07:42Kupuvam skuter od 250cc/300cc/ Kymco/Gilera/Piaggio do 2000€

Kupuvam skuter 250cc/300cc/500cc do 2000€ Kymco - Xciting Gilera -...


2.000 €
или предлог цена
19 јун 11:51Coper 150 cc

se prodava coper 150cc


250 €
или предлог цена
19 јун 11:22BMW R1150 RS

Prodavam motor BMW R1150 RS vo odlicna sostojba. Motorot e odrzavan i...


5.900 €
или предлог цена
16 јун 19:45PRODAVAM HONDA TRANSALP XL700V - 2010god.

Honda Transalp XL700V - 2010god. Registriran, so zelen karton do 24...


5.499 €
или предлог цена
16 јун 16:18Aprilia SR 50 LB Viper - Minarelli Vertical 96

Se prodava Aprilia SR 50 Viper So Minarelli masina 50cc so vozdusno l...


400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
430 €
16 јун 12:29BENELLI TRK 502X, 2020, REGISTRIRAN, PROVEREN!

MOTOROT E NOV, - TESTIRAN, - SERVISIRAN, (napraven vtor servis vo...


6 €
или предлог цена
16 јун 08:46Prodavam Honda cbr600rr

honda cbr600rr na holandski tabli so dokumenti, moze da se carini.hon...


3.000 €
или предлог цена
15 јун 21:52KTM SX450F

Se prodava ktm sxf450 2017, redovno servisiran, nov lanec, novi gumi,...


4.100 €
или предлог цена
14 јун 21:39Keeway ARN 150

Skuterot e so dokumenti pominata e registracijata


25.000 МКД
или предлог цена
14 јун 09:47BMW R1200RT

Prodavam BMW R1200RT 2011 Godina vo odlicna sostojba so 67500km,servi...


10.500 €
или предлог цена
13 јун 20:10Keeway Zahara 125ks 2017god...Alek

Motorceto e kako novo pominati 8000km. Doneseno od Svajcarija komplet...


1.299 €
или предлог цена
13 јун 17:26EXTRA Kawasaki Versys 650 - Odlicen...

Se prodava Kawasaki Versys 650 vo Top forma, bez nitu edna maana! Mo...


5.990 €
или предлог цена
13 јун 01:24Fosti odlicen

Fosti 150 cc vo odlicna sostojba masinata kako nova zabeleski olupe...


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
12 јун 23:04Ducati Multistrada kako nov 1100s 2010god 112233

motorot e odlicen proverka po vasha zelba moze zamena samo za dzip


1 €
или предлог цена
12 јун 00:58Honda Hornet Cb 600f

Prodavam Honda Hornet 600cc od 2003god vo odlicna sostojba, socuvan r...


По Договор
или предлог цена
10 јун 22:40Skuter Moped 125 yiying

se orodava yiying 125 5,8 kw pominati 9000km pominata registr...


220 €
или предлог цена
06 јун 11:48Se prodava Aprilia sr50

Se prodava Aprilia sr50 vo odlichna sostojba 15 400 km Registrirana o...


1.100 €
или предлог цена
05 јун 13:53Најголемиот HAMACHI центар во Охрид!

Најголемиот HAMACHI центар во Охрид! Најголем избор на скутери, мото...


950 €
или предлог цена
03 јун 22:33Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам