115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW R-NINET Scrambler 2021 година

Поминати километри: 1360km Состојба: Перфектна Опрема: Ретровизори ...


13.500 €
или предлог цена
Денес 08:45Ducati Monster 620i

Se prodava ducati monster 620i 2001god vo solidna sostojba za poveke ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:34Tao Motors Shark200 off-road !

Tao Motors Shark200 novi so 6 meseci garancija!


2.850 €
или предлог цена
Денес 00:56Yamaha Dragstar 1100

Se prodava Dragstar XVS 1100, perfektno stanje na MK tabli ,sisibar, ...


6.250 €
или предлог цена
Вчера 20:27Se prodava Aprilia sr50

Se prodava Aprilia sr50 vo odlichna sostojba 15 400 km Registrirana o...


1.080 €
или предлог цена
Вчера 17:06HONDA VFR800X CROSSRUNNER

Prodavam Honda vfr800x crossrunner 2011 godina so pominati 33xxx kilo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:50YAMAHA XJ6

Vo odlicna sostojba za povejke informacii na 071 332 122


1 €
или предлог цена
Вчера 13:38Se prodava Honda cbr 125r

Se prodava Honda cbr 125r vo dobra sostojba so 29200km pali vozi.Moto...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Вчера 12:38Honda Cbf600s

Se prodava ili zamenuva za avtomobil Honda CBF600S. ✅ 2008 godina. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:40Yamaha virago 1000

Se prodava Yamaha xv 1000 gold edition, donesen od swiss 2017 god. Mo...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 11:18Harley Davidson Road Glide Special

Road Glide Special 114 ci 114 ci motor (1863cc) Arlen ness Glass Ai...


40.000 €
или предлог цена
06 авг 20:11Piaggio Liberty ABS 125cc NEUVEZUVAN

Prodavam Piaggio Liberty ABS 125cc proizvedeno 2016god prva registr...


2.850 €
или предлог цена
06 авг 13:47Suzuki Rmz450

Motorot e vo mnogu dobra sostojba remontiran pred 35 rabotni casovi...


2.000 €
или предлог цена
06 авг 09:51Piaggio Beverly 250

Piaggio Beverly 250 2008 god Novi gumi Mozi zamena so paggio beve...


2.700 €
или предлог цена
06 авг 09:22HONDA CBR 1000

HONDA CBR 1000, motorot e vo odlicna sostojba,i e redovno servisiran…...


4.800 €
или предлог цена
05 авг 18:10Aprilia SR 50 LB Viper - Minarelli Vertical 96

Se prodava Aprilia SR 50 Viper So Minarelli masina 50cc so vozdusno l...


400 €
или предлог цена
05 авг 15:03BMW R1150 RS

Prodavam motor BMW R1150 RS vo odlicna sostojba. Motorot e odrzavan i...


5.900 €
или предлог цена
05 авг 13:58Sym Symphony 200cc 2019 godina

Se prodava Sym Symphony 200 cc 2019 godina vo perfektna sostojba non ...


2.200 €
или предлог цена
04 авг 21:00Honda FMX 650

Honda FMX 650 2007 godina Arrow Izduvi od grana Masina vo odlicna ...


3.600 €
или предлог цена
04 авг 16:22Kupvam sportski motor

Kupuvam brzinski motor da ne e postar od 2006 godina dobro odrzan i s...


6 €
или предлог цена
03 авг 14:01VOGE 500R 2021

Voge 500r 2021 Motorot ima pominato okolu 1200 km, sesuhte e pod gar...


4.800 €
или предлог цена
03 авг 12:18Fosti odlicen

Fosti 150 cc vo odlicna sostojba masinata kako nova zabeleski olupe...


350 €
или предлог цена
02 авг 19:07Honda Hornet Cb 600f

Prodavam Honda Hornet 600cc 97 ks od 2003god vo odlicna sostojba, s...


1 €
или предлог цена
02 авг 17:29Keeway Zahara 125ks 2017god...Alek

Motorceto e kako novo pominati 8000km. Doneseno od Svajcarija komplet...


1.000 €
или предлог цена
31 јул 18:05Harley-Davidson

Vo perfektna sostojba kako Nov So mnogu dodatna oprema Na OHRIDSKI ...


20.000 €
или предлог цена
31 јул 17:56Aprilia Sportcity 200cc

Vo mnogu dobra sostojba zacuvan,unevezen od Italy 🇮🇹 registrirano c...


1.100 €
или предлог цена
31 јул 15:19KTM SX450F

Se prodava ktm sxf450 2017, redovno servisiran, nov lanec, novi gumi,...


4.100 €
или предлог цена
26 јул 16:56Prodavam Honda cbr600rr

honda cbr600rr na holandski tabli so dokumenti,hondata e vo perfektna...


2.500 €
или предлог цена
24 јул 19:33Honda hornet

Prodavam Honda hornet 2008 vo perfekna sostojba napraven servis sprem...


4.100 €
или предлог цена
21 јул 22:06Road Glide Special

Road Glide Special 114 ci 114 ci motor (1863cc) Arlen ness Glass A...


40.000 €
или предлог цена
21 јул 17:02Kawasaki enduro/kross со машина 125сс Skygo

Моторот го возев на секакви терени , без никаков проблем , три години...


800 €
или предлог цена
20 јул 14:20YAMAHA R6

Se prodava Yamaha R6 vo top sostojba. Tel. za kontakt 076 578 887 - ...


По Договор
или предлог цена
17 јул 22:17Skutrer 2006 125

Registriran do 04 2023


699 €
или предлог цена
17 јул 09:36Keeway ARN 150

Skuterot e so dokumenti pominata e registracijata


25.000 МКД
или предлог цена
13 јул 08:59APRILIA ATLANTIC 500

PRODADENO Aprilia Atlantic 500 kubici vo odlicna sostojba. Reg do n...


2.000 €
или предлог цена
10 јул 02:08Suzuki rmz450 2015

Suzuki rmz 450 2015 motorot e so platena carina i americka sobrakjanj...


4.500 €
или предлог цена
08 јул 18:32PRODAVAM HONDA TRANSALP XL700V - 2010god.

Honda Transalp XL700V - 2010god. Registriran, so zelen karton do 24...


5.499 €
или предлог цена
06 јул 14:28YAMAHA XMAX 400 EXTRA SOCUVAN

YAMAHA XMAX 400 KAKO JOV KUPEN OD MOTO AZZURO pominati 9.000 km


5.800 €
или предлог цена
05 јул 13:29Овластен дилер на CF MOTO во Охрид!

Сите модели на CF MOTO на едно место во Охрид! 3 години гаранција, об...


4.690 €
или предлог цена
30 јун 07:31Најголемиот HAMACHI центар во Охрид!

Најголемиот HAMACHI центар во Охрид! Најголем избор на скутери, мото...


950 €
или предлог цена
30 јун 07:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам