559 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Nov stan

Se prodava nov stan pozadi Yon Kenedi vo nova zgrada. Stanot se naoga...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 14:36Промовирано

Se kupuva garaza vo topansko pole

KUPUVAM garaza vo topansko pole, vo blizina na ul.georgi pop hristov


5 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

22 мар 11:35Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ITN...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Вчера 19:32Dukan cair

Na dobra lokacija raskrsnica 21 m2 imoten Lis (resenie od opstina...


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Вчера 19:12Namesten stan vo cair 45m2

Namesten stan vo cair 45m2 , so parking


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 18:31LUKSUZEN STAN VO CAIR NAMESTEN EXTRA 106M2

SE PRODAVA LUKSUZEN STAN VO CAIR SO PRODAVA SAMO KOMPLET NAMESTEN 1...


11 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 16:00Se prodava semejna kukja vo gazibaba

Se porodava semejna kukja so plac od 400m² NE SE JAVUVAJ NA BROJOT DO...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:53DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV

PRODAVAM DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV. NA VTORI SPRAT ,11000.E...


11.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Вчера 13:57Stan, trosoben 85 kvadrati

Se prodava trosoben stan, 85 kvadrati, Kupatilo , WC, obezbeden parki...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:58Куќа, Бит пазар, Стара Чаршија, Bit pazar, Stara carsija,

Се продава куќа 110 + 42 кв, со плац од 426 кв, , Бит пазар (Bit Paz...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:49STAN VO SKOPJE SEVER

Se prodava stan vo Skopje Sever od 75 m2 na 9 /12 sprat. Stanot ima 1...


72.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 06:20Kuka vo gazi Baba opstina cair

So dokumenti prevod odma!!! Se prodava kuka vo naselba gazi Baba n...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

30 мар 16:19PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR

GO IZDAVAM 130.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR ,Ç...


18.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

30 мар 14:19GO IZDAVAM 130.EV 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR

GO IZDAVAM 130.EV. 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR ,ÇAJXHILLN...


130 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

30 мар 14:00Се продава убав нов стан во Чаир 65м2

Се продава убав нов стан во новоградба 65 м2 во Чаир карши Цветан Дим...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мар 10:39Преубав стан реновиран во н.Чаир 66 м2 - 56 000 евра

Преубав стан реновиран во н.Чаир многу убав распоред со 3 спални со...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мар 10:39Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 5 sprat nova gradba...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 22:18СЕ ПРОДАВА КУКА ВО ДУЌАНЏИК

Се продава парцела со површина од 104 м 2 со дворно место во населба ...


45 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

29 мар 21:48Kukja- Gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste so markica za zgrada- 179m2 ul.Jajce br...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

29 мар 13:56Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.Zgradata e vo ...


2 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 12:26Се продава наместен стан во топанско поле

Се продава стан од 72м2 на 4ти спрат со голема дневна и две спални со...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 12:08Izdavam stan Topansko

Izdavam 3 soben renoviran stan vo Topansko pole ba prvi kat.Stanot e ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 18:23Prodavam 3 soben Stan vo extra lokacija cair

Trosoben Stan 81.4 m2 +2m2 balkon+2m2 podrum na 3-ti Sprat so lift (s...


72.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 15:49Se prodava Nov stan

Se prodava nov stan pozadi Yon Kenedi vo nova zgrada. Stanot se naoga...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 14:36IPET BANES ME QERA 75m²

Banesa gjindet ne xhonkenedi.. Posedon 1 sallon , 1 dhom gjumi dhe 1 ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 13:50STAN VO CAIR

SE PRODAVA NAMESTEN STAN VO CAIR NA ULICA EMIN DURAKU BLISKU DO STADI...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 07:10Jepet me qira banes/se izdava stan vo topansko pole

Jepet me qira banes ne fushe te topanes ne rrugen blagoe parovikj afe...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 19:56Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:37Prodvam Stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba, koj kje go zem...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:07Prodavam stan vo Chair so mnogu dobra moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so mnogu dobra moznost za dogradba na stanot, ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:06Prodavam stan vo Chair so odlicna moznost na nadgradba

Prodavam stan vo Chair so odlicna moznost za dogradba i nadgradba od ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:06Prodavam stan so ogromna moznost za dogradba vo Chair

Prodavam stan vo Chair so super moznost za dogradba od 1 do 2 kata pl...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:06Baram investitor/prodavam stan vo chair

Prodavam stan vo chair so mnogu dobra moznost za dogradba. za povekje...


777 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:06KUKA OPREMENA

SE PRODAVA NOVA KUKA NA 2 SPRATA OPREMENA SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA ...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 13:00Shitja e pullës Çair (Plasticarska) - Градежна маркица Чаир

Shitja e pullës ndërtimore për objekt banesor kategoria A2 me sipërfa...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

26 мар 12:53НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација

НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација со два тоалета, 3 спални со...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 мар 12:39cProdavam Kuka so dvor Vo Cair

Pod objekt 180, dvorno mesto 350m2.. Kukata se naoga na ul. Maksut ...


199.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 мар 11:42Kuka vo Chair

Se prodava semejna vo Cair vednas sproti vero i parkot.


123.456 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 мар 09:46Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир со квадратура од 130 м2 (градба со имотен лис...


150.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 мар 21:47Se izdava Ipet me qira

Jepet shtepia me qira ne qairqank ne pance nedelkovski (sauk qeshme).


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 мар 10:55Kukja Topansko pole

Prodavam kukja vo Topansko pole stara gradba Povrsina na kukjata e 8...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 мар 09:11Kuka vo gazi baba opstina cair

Se prodava kuka na gazi baba za podetalni informacii na 078 407 959


77 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 мар 19:23Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам