11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELEKTRICAR

Se sto vi treba na edno mesto izrabotka na kucna istalacija...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 19:24



Agregat 1kw

Benzin 4t


13.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 16:34



ЕЛЕКТРИЧНИ КАБЛИ И ГАЛАНТЕРИЈА

Продавам одредена количина на: -Продолжен кабел тип PPOO 3х2,5 -100м...


1 €
или предлог цена
09 сеп 14:47



Kabell

Prodavam kabell za struja 4×f 70 -55metra dollg.


По Договор
или предлог цена
15 јун 17:49



kabell

prodavam kabell za struja 100metra dolg


1 €
или предлог цена
19 фев 15:34



Prodavam trofazen agregat 6,5 KS

Prodavam agregat (na bezin), donesen od Germanija , samo ednas e vklu...


25.000 МКД
или предлог цена
02 фев 08:00



Neonki

Koristeni neonki 3 parcinja ispravni


2.000 МКД
или предлог цена
15 јан 22:20



Elektromotor

Prodavam elektromotor 220v-9,2A-1KW


2.500 МКД
или предлог цена
20 авг 20:48



Trofazen Saat,Uklopnik,Osiguraci "GANZ"

KONTAKT - 078-844-735 !!! Se prodava Trofazen Saat Ganz i uklopnik s...


1 €
или предлог цена
31 мај 18:39



Se Prodava Trofazen Saat "Ganz" !

Se Prodava Trofazen Saat "Ganz" so uklopnik i osigurac 380V - 3 kom...


По Договор
или предлог цена
26 мај 18:52



Se Prodava Trofazen Sat "Ganz"

Se Prodava Trofazen Sat "Ganz" i uklopnik so osiguraci (380V-3Kem+220...


По Договор
или предлог цена
19 јан 15:52



Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам