454 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HARMAN KARDON - PIONEER

HARMAN KARDON - 7000 DEN PIONEER - 6000 DEN por...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:46HARMAN KARDON

HARMAN KARDON 2.1


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 20:46samsung 46 inch

SAMSUNG 46 inch LCD


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 20:45Color televizor Beko

Prodavam ispraven Color Tv BEKO. Doagja so original dalechinsko.


30 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.500 €
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 18:15Samsung S760

Prodavam digitalen fotoaparat Samsung S760


30 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 18:14KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
Вчера 16:40FOTOAPARAT CANOON

Se prodava foto video aparat,kamera KANOON nova vo kutija Priklucok z...


1.200 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 16:40Assasins Creed kolekcija PS4

Се продава лично собрана колекција на Assasins Creed игри, цената е ф...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 13:35LG TV

TV LG vo odlichna rabotna sostojba, so daljinsko, 071 806 912


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 13:27Се продава сет SONY од esprit серија,

SONY F870 ES појачало со снага 120 w по канал на 8ома тежина 24 кг....


1.500 €
или предлог цена
Вчера 12:54Igri PS4 PS3 PS2 игри оригинал original

Игрите се сите оригинални и доаѓаат комплет со сите стикери, manuals,...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вчера 12:22Radio za peugeot 407

Radio za peugeot 407 Ispravno Original Socuvano Cena 3000 David. 0775...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 12:04Pojacalo Sanyo DCA-301

Се продава добро сочувано и ретко винтиџ појачало Sanyo DCA 301. Стар...


2.999 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16  НОВ ОГЛАС

Pojacalo Hitachi HA-2800

Се продава потполно исправно појачало Hitachi HA-280. Појачалото е од...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:13  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA DRON

SE PRODAVA DRON. MNOGU MALKU KORISTEN. 40 EVRA 070-744-412


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

Вчера 01:56Продавам игра F1 2020

Продавам оригинална игра за пс 4 F1 2020


2.500 €
или предлог цена
09 авг 17:16Prodavam ps 4 slim

Novo ps 4 slim so eden orginalen kontroler site kabli za priklucok i ...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

09 авг 12:11Aux Bluetooth za avtoradio pojacala slusalki

Bluetooth za vasiot hi-fi sistem radio za avtomobil slusalki i se st...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

09 авг 10:05JBL CHARGE 4 bluetooth speaker

Nov, nekoristen vo kutija


5.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

09 авг 09:16LG RADIO SISTEM SO 3 CD, 2 ZVUCNIKA FM RADIO

Se prodava LG radio so 3 cedinja, ispravno. Prakam i po Kargo


2.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

09 авг 01:22Vintage receiver Lenco R-2500

Се продава AM/FM стерео ресивер Lenco R 2500 (vintage), со преубав зв...


3.100 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

08 авг 14:11Vintage tuner Dual CT 1440

Се продава стерео тјунер Dual CT 1440 (vintage 1978-79). Тјунерот си ...


3.100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

08 авг 14:11Pojacalo Telefunken HA 870

Се продава исправнo појачало Telefunken HA 870 со некои мали, козмети...


1.800 МКД
или предлог цена
08 авг 13:33Jamo 626

Se prodavaat zvucnici Jamo 626 vo odlicna sostojba bez zabeleski.Najd...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 авг 12:14Sony srs xb41 bluetooth звучник

Продавам оргинален Sony srs xb41 bluetooth звучник Звучникот има мно...


5.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.700 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 авг 08:40TV

Odlicen TV poluramen ekran so mnogu jak zvuk za filmovi


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

07 авг 22:50VIDEOREKORDER PANASONIC

Videoto e mnogu malku koristeno. Vo odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
07 авг 19:55RADIO OD GOLF 6 RCD 210

Prodavam radio cd MP3 izvadeno od Golf 6.


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 авг 15:50Retro radio

se prodava retro radio od 70-te godini odlicno socuvano i ispravno


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 авг 13:22Prodavam Canon I Nikon Full frame tela

Prodavam Canon i Nikon full frame tela,koristeni amaterski isklucitel...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

07 авг 12:29Nova navigacija Tom-Tom

mapa od Slovenija ili Madzarska pa nagore,EU mapa 2019


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

GPS уреди

07 авг 08:23NOVI BTERII ZA DRONOVI

PRODAVAME POVEKE VIDOVI NA BATERII ZA DRON 3:7V _300mah 3'7v--500ma...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

06 авг 11:44reklama

Konstrukcija za reklama.


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

05 авг 22:05Infinity Zvucnici

Se prodavaat Infinity zvucnici Odlicno socuvani vadat preubav zvuk mo...


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 авг 19:26HP fotokopit

Printerot e 3 vo edno Mkza da printa da skenira i da fotokopira Kon...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

05 авг 19:25membrani, namotki i delovi za zvucnici...

konsultirajte se slobodno.........moze I po...KARGO..


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 авг 14:40DJI Mavic Mini Combo

Se prodava DJI Mavic Mini Fly More Combo , vo besprekorna sostojba , ...


270 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

05 авг 09:47Baterija za dron

Nova baterija 850mah 3.7V za hobi dron.


650 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

04 авг 21:34Android tv box

Se prodava nov nekoristen android box. RAM 4G ROM 63


2.900 МКД
или предлог цена
04 авг 18:13TV SONY televizor 72cm

SONY televizor 29'(72cm) ispraven


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

04 авг 15:06Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам