Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pravosmukalka za pepel 1000w maxpuls

MaxPuls Правосмукалка за пепел 1000W 1 година гаранција Карактерис...


2.250 МКД
или предлог цена
Денес 13:30Elektricna grealka zidna 2000w novi!

Димензии: 575 x 175 x 260 mm Напон AC 220 – 240 V Фреквенција 50/...


2.400 МКД
или предлог цена
Денес 10:34KAMIN ALFA PLAM KAMINI КАМИН

Се продава камин алфа плам на дрва Каминот е зачуван не е многу кори...


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:26  НОВ ОГЛАС

Shamotni tuli cigli za kamini shporeti ALFA PLAM 90 PLAMEN

Poveke modeli na tuli shamotni za kamini shpoerti Za sekakva inform...


480 МКД
или предлог цена
Вчера 11:09Kamin fabbygo largo 15kw staklo. Novii!!

Камин на црвсто гориво fabbygo Largo Димензии: 72 x 53 x 81cm Јачина...


24.950 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:29Kamin fabbygo nova so rerna 12kw novii!

Камин fabbygo Nova со рерна 100см Моќност: 12 kw Димензии: 51 х 47 х...


22.950 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:28Kamin fabbygo lux so rerna i gusen preklop novi 11kw

Камин fabbygo Lux со рерна и гусен покл. Моќност(дрво/јаглен): 11kw ...


20.950 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:27Kamin fabbygo lux so rerna novi! 11kw

Камин fabbygo Lux со рерна Димензии: 44 x 38.5 x 91cm Димензии на ре...


18.950 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:26Kamin fabbygo Elegant Lux – Беж

Камин fabbygo Elegant Lux – Беж


17.950 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:25Kamin fabbygo elegant bordo 9kw novii

Камин fabbygo Elegnat Бордо Моќност – 7 – 9kw; Гориво – Дрво, Јаглен...


12.950 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:24Kamin fabbygo stil so gusen poklopec novi!

Камин Stil fabbygo со гусен поклопец Моќност: 10 kW Димен отвор:11.8...


14.950 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:23Kamin fabbygo stil so metalen poklopec novi kamini

Камин Stil fabbygo со метален поклопец Моќност(дрво/јаглен): 10kw / ...


12.950 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:22Kamin 7kw fabgygo classic novi!

Камин fabbygo Classic со стакло Димензии: 33 x 33 x 87cm Јачина: 5 –...


8.950 МКД
или предлог цена
27 сеп 21:21Тајфун Tajfun Halorifer

Nov Dizel tajfun 20kw so termostat na avtomacko vklucuvanje i isklucu...


500 €
или предлог цена
26 сеп 22:56grealka na plin lial turski proizvod novi

Grealka na plin novi Gas Heater 4.2 kWh power LPG Gas ODS System ...


6.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:48Kamin BLIST ŽAR vo dve boi krem i crna NOVI!

Blist ZAR печка на цврсто гориво. Гусена врата и плотна; Моќност:...


19.950 МКД
или предлог цена
26 сеп 08:58Kamin BLIST BASEL novii! Kamini

Максимална моќност: 8-10 kW Материјал: челичен лим Облога: отпорен ...


12.950 МКД
или предлог цена
26 сеп 08:52Kamin shporet na drva BLIST BRM SO RERNA noviii!!!

Steel top plate and door Dimensions: 430x360x230 mm Power: 12-14 KW...


26.950 МКД
или предлог цена
26 сеп 08:25Pecki na peleti Blist optima 8 kw

Редовна цена:39.950 ден 🔥🔥🔥🔥🔥 цена на попуст : 33.950 ден 🔥🔥...


33.950 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:04Cisterna za nafta 2000L

Se prodava cisterna za nafta 2000 litri, malku koristena, kako nova. ...


350 €
или предлог цена
21 сеп 16:27Камини и шпориња на пелети за домаќинство

Копер е еден од главните снабдувачи на апарати за домаќинството и Ви ...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 12:30Plinski tajfun grealka plinska kalorifer plinski 50kw

Моќност: 50 kW Издувна моќ: 650 m3/h Капацитет на затоплување: 75 m2 ...


8.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:33Fen grealka kalorifer so ventilator 2kw novi DYNAMIC

Gralka fen kalorifer So ventilator So dalecinsoo Vodootporen 12 m...


2.999 МКД
или предлог цена
19 сеп 19:34Tajfuni plinski grealki - tajfun 30kw MAXPULS LPG

Моќност: 30 kW Издувна моќ: 650 m3/h Капацитет на затоплување: 45 m2 ...


7.350 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:42Plinska grealka pecurka -kalorifer tajfun na gas novi! Plin

Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреб...


9.999 МКД
или предлог цена
10 сеп 10:24Pravosmukalka za pelel 1200w maxpuls za peleti

Правосмукалка за пепел MAXPULS 1200W Напон:230V~50Hz Моќност:1200W ...


2.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 09:53Dynamic panel grealka konvektor 2000w novi!

Redovna cena:1950 den 🔥🔥🔥🔥cena na popust:1499 denn.🔥🔥🔥🔥 К...


1.499 МКД
или предлог цена
03 фев 10:06Led grealka kalorifer 750w novi!!

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥🔥 xena na popust:2199🔥🔥🔥🔥 Подд...


2.190 МКД
или предлог цена
03 фев 09:58Kalorifer grealka kvarcna elektricna novi !!

800w elektricna grealka Redovna cena 1950 den 🔥🔥🔥Cena na po...


1.650 МКД
или предлог цена
25 јан 15:50Fen grealka DYNAMIC

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥 cena na popust:1699 den 🔥🔥🔥 Моќно...


1.699 МКД
или предлог цена
25 јан 10:36Grealka luster viseci tavanski 1500w novi!!

Redovna cena:2950 den Cena na popust 2499 den DYNAMIC Инфрацрв...


2.499 МКД
или предлог цена
24 јан 22:24Maxpuls grealka kvarcna na struja

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥Cena na popust :1990 den🔥🔥🔥 Шифр...


1.990 МКД
или предлог цена
18 јан 21:05Kamin franklin plamen NOVI!

Plamen Glas Franklin камин на цврсто гориво Боја Сивo Црна Моќн...


12 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.499 МКД
18 јан 15:32Alfaplam 20 Komplet so pumpa i ekspanziona.

Cena 250€


1 МКД
или предлог цена
25 дек 20:54TAJFUN KALORIFER ТАФУН КАЛОРИФЕР

Нови тајфуни/калорифер на нафта со голема топлотна моќност 20kw -80...


30.000 МКД
или предлог цена
13 дек 17:24Термо печка

Се продава термо печка со постоље 6kV Цена по договор Борис 071 ...


1 €
или предлог цена
25 окт 13:03trajno zareca pecka

се продава трајно жареча печка како нова


1 €
или предлог цена
14 окт 17:31Termo Pecka | Термо Печка

Се продава термо печка 6-ка. Исправна во супер состојба! Вреди да се ...


4.000 МКД
или предлог цена
24 јул 20:37Termo Pecka Elind 3d

Se prodava Termo pecka Elind 3d vo odlicna sostojba. Nikogas ne e ras...


1 €
или предлог цена
16 јул 22:30Камин Френклин

Се продава добро сочуван камин франклин


200 €
или предлог цена
04 јан 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам