Скопје Центар
                   
2648 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROMOCIJA NA DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / KAMERA

golema promocija na kompleten sistem dahua kameri za video nadzor: ...


16.999 МКД
или предлог цена
07 авг 11:34Промовирано

PROFESIONALNI KAMERI ZA VIDEO NADZOR OD DAHUA / KAMERA

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIR...


1 €
или предлог цена
07 авг 11:39Промовирано

Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Trosed na spustanje sostojba 9/10

Mnogu malku koriste. Tirkizna boja Sivi pernici


9.999 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 08:55КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 08:22ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 08:22Hyndai klima 7kw ispravna

Klimata e polna so freon, sobran e pri demontaza.Ispravna e, napraven...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 07:24  НОВ ОГЛАС

Продавам рачно изработени уникатни слики

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација в...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 23:24Prodavam hilta Parkside

НОВА НЕ ОТПАКУВАНА ИМА И ФУТЕР ЗА БОРМАШИНА И ПЛУС ДРУГИ ДОДАТОЦИ


6.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 22:46  НОВ ОГЛАС

Prodavam golema brusalka Parkside

НОВА НЕ ОТПАКУВАНА!! 2000w


7.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 22:42  НОВ ОГЛАС

Prodavam mala brusalka Parkside

НОВА НЕ ОТВОРЕНА!!!


3.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 22:36  НОВ ОГЛАС

Se prodava hilta freza i mala brusalka. NOVI!!

Машините се нови не употребени со сите додатоци. Хилтата 6100 ден. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 22:22ОГЛЕДАЛО OGLEDALO

Се продава огледало од калено стакло: Овална форма, самостоечко (може...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Вчера 22:08  НОВ ОГЛАС

ЛАТОФЛЕКС LATOFLEX LATOFLEKS

Се продаваат два латофлекса 200x80cm за брачен кревет купени од Југое...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 21:59  НОВ ОГЛАС

SPALNA SOBA / СПАЛНА СОБА

Се продава спална соба купена од Југоекспорт: Еден Кревет: 200x16...


16.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 21:50DETSKA SOBA / ДЕТСКА СОБА / СПАЛНА СОБА

Детска соба Се продава комплет единечна спална во одлична состојба...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

Вчера 21:49БИРО BIRO

Се продава биро од иверица со димензии 150x80cm. Работна маса бир...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

Вчера 21:45GRADINA

KOMPRESOR . . . SE PRODAVA KOMPRESOR NOVO CREVO ZA VISOK PRITISOK DO ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 21:29Правосмукалка - Pravosmukalka Beko

Mnogu malku koristena, kako nova.


2.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 21:23SE PRODAVA AGOLNA GARNITURA PETOSED АГОЛНА ГАРНИТУРА ПЕТОСЕД

Se prodava petosed vo odlicna sostojba bez ostetuvanja. Petosedot ima...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 21:13Komoda od simpo

Crna visok sjaj Drvo 200x55


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 20:23Mada so 4 stolici

Drvo


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:23TDF

Dobro sochuvani Trosed dvosed fotelja so moznost za spushtanje od M...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 20:23Najkvaliitetni sobni vrati

Производство на собни врати по мерка - одличен квалитет, најповолна ц...


150 €
или предлог цена
Вчера 20:07Dve isti Lambi za 250den

Dve NOVI isti lambi Povekjenamenski se zakacuva na biro, krevet ili...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 19:30Aloe Vera jorgan i pernica

Komplet jorgan i pernica aloe vera. Doneseni od Germanija, visok kva...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

Вчера 18:46INDISKI JORGOVAN

INDISKI JORGOVANI SUPER KVALITET . . . PREKRASEN INDISKI JORGOVANI CR...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:25GRADINA RASTENIJA

AKCIJA !!! JAPONSKI UKRASNI RASTENIJA ACER PALMATUM AKCIJATA TRAE DOD...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:25ELWODI SADNICI

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! ELWODI SADNICI . . . PREKRASNI ELWODI SA...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:18  НОВ ОГЛАС

THUJA SMARAGD

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! TUJA SMARAGD . . . PREKRASNA TUJA SMARAG...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:13  НОВ ОГЛАС

Vertikalen frizider za dlaboko zamrznuvanje

Se prodava friz so fioki vo odlicna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 17:56GREALKA

Se prodava Kvarcna grealka vo ispravna sostojba i malku upotrebuvana.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:55KRALICA PECI

Se prodava pecka na drva vo odlicna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Вчера 17:55Se prodava fotelja 1000 den

Prodavam fotelja 1000 den.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 16:37  НОВ ОГЛАС

Barokna masa

Se prodava klub masa barok stil, vo odlicna sostojba. 80 x 80 x 50 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:15  НОВ ОГЛАС

Vodovodzija Vodoinstalater Odvod Instalacija Odrzavanje serv

Водоинсталатер и Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Работиме ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 15:45Квалитетна нова маса

Дрвена маса во боја венге. Димензии: 75 x 75 cm, висина 40 cm.


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 15:45Црвена гарнитура

Гарнитурата е во одлична сочувана состојба. Составена е од два посебн...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 15:45Tefal 9 vo 1 multigotvach

Prodavam nekoristen multigotvach Tefal versalio 9 in 1. 075 800 001


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:25Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 15:06Кревети единечни, плакари, маса, софа, фиокар

Кревети единечни, плакари, маса, софа, фиокар Цена по договор Конт...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:12Nov lezaj/spalna/krevet/ лежај, спална, кревет Лондон

Нов неотпакуван француски лежај Лондон со димензии 160×200. Како од с...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 14:01Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам