Гостивар
                   
873 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOURAN 1.9 TDI 105 KS COMFORTLINE 2007

Se prodava vw touran 1.9 tdi 77 kw 105 ks 6 brzini vo super sostojba ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:09Промовирано

Audi a3 2.0 2011

Audi a3 2011 2.0 Supp socuvano ful oprema so 2 para zimski i letni gu...


2 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

20 јун 19:07Промовирано

Golf 7 Automatik

Golf 7 DSG 2015 1.6D registriran do 2023 so zelen karton Servisiran...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 јун 13:58Промовирано

Audi A4 1.9 tdi 110ps so klima... registrirana

Audi A4 1.9tdi 110ps vo dobra sostojba so klima registriran pali vozi...


1.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:09Opel astra h 2005

OPEL ASTRA H 1.4 CENA PO DOGOVOR


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:09OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-ST

Se prodava OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-ST, karavan, registrirana cela godi...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:03VW GOLF 4 1.9 TDI 110 KS ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava vw golf 4 1.9 tdi 81 kw 110 ks 2000 godina vo perfektna so...


2.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:21VW TOURAN 1.9 TDI 105 KS COMFORTLINE 2007

Se prodava vw touran 1.9 tdi 77 kw 105 ks 6 brzini vo super sostojba ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:09Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina

🚗 Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.750 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:36BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT/"Unikat"

Edinstvena vo MK "Unikat" -Godina na proizvodstvo : 2008 ✅ -Kilomet...


93 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:36Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:28Polo 1.4 Benzin ,AVTOMATİK , TOP SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AVTOMATİK SO 134.000 km pominati, doneseno...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:23Alfa 159 1.8 Benzin Plin 2006 ,Full

Se prodava Alfa Romeo 159 1.8 Benzin Plin atestiran , 2006 godina, r...


2.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:23Audi A3 2.0 TFSİ Benzin S-Line , Merakliska kola

SE PRODAVA AUDİ A3 2.0 BENZİN S-Line , VO TOP SOSTOJBA, 2004/2003 GOD...


3.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.400 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:21Mercedes W123 3.0 Dizel , Old timer ,Kola za Merak

Se prodava Mercedes W123 3.0 Dizel oldtimer , Registrirana cela godin...


1.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:21Audi A4 Cabrio

☆Motor: 2.4 v6 ☆menjaç: manual . ☆felni: 18 letni,16 zimski . ☆...


12.345 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:46  НОВ ОГЛАС

Se Prodava Mercedes C220 2004( Redizajn)

Mercedes C220 2004( Redizajn) Registriran do 09.2022 Pominati 260.0...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:13VW Golf VI 1.6i Benzin/Plin

VW Golf VI 1.6i Benzin/Plin - 2010 godina Golfot go ima najubaviot b...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:38Mercedes A 1.7 dizel 2003g.reg.servis.ful oprema

Mercedes A klasa 1.7 DIZEL 2003 god. 180.000 km, ful oprema, klima, a...


2.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:06PEUGEOT Pežo 207cc Kabrio Cabrio 1.6 Benzin

Prodavam Peugeot 207 cc Benzin Ima sitni nadvoresni zabeleski. CEN...


222.222.222 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:04VW GOLF 5 1.9TDI - 105KS

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 - KS OD OPREMA POSEDUVA : • Elektrika n...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

prodavam novo polo od prv gazda

prodavam polo od prv gazda extra full


2.400 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:36AUDI Q5

Audi Q5 UNIKAT, 126.000 km so garancija Donesena od Amerika so n...


2 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:20  НОВ ОГЛАС

Fiat 500

UVEZENO OD SVAJCARIA 🇨🇭 PLATENI SE SITE DAVACKI PROIZVODENA 20...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:34Audi A6 3.0 Quattro

AUDI A6 3.0 TDI 245 PS QUATTRO 2011 GOD 246.000 KM. GENERALEN SERVI...


22 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:00Peugeot 107 1.0 Extra malo vozilo

Prodavam pezo 107 1.0 benzin, so mnogu mala potrosuvacka, extra socuv...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:45  НОВ ОГЛАС

Prodavam Mazda Premacy so a-test plin

Mazda Premacy benzin so plin a-test, karoseriski zabeleški na zadni p...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:55  НОВ ОГЛАС

Seat ibiza 1.4 16v

Seas ibiza 1.4 16v 100ks 2002kraj redovno servisirana so nov akumulat...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00BMW 318d

Se prodava BMW 318d od 2009 god, so 199000 km, kupena pred 3 godini v...


8.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:55  НОВ ОГЛАС

Volvo XC60 2.4AWD, 5D

Voziloto vo extra sostojba, so registracija do 2023god. So servis,kup...


13 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:11Jeep Cherokee 2.8 crdi

Gjipot e mnogu socuvan redovno servisiran novi gumi novi diskovi i pl...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:23Tojota auris

Se prodava tojota auris 2.0 dizel registrirana napraven servis novi g...


4.250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.750 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:33Mercedes e220cdi avtomatic full oprema fabrika

Mercedes e 220 cdi elegance so full oprema servisiran komplet so 4 no...


5.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 18:53Se prodava Punto Grande 1.4 cm3

Se prodava Punto Grande 1.4 cm3 vo odlicna sostojba ,so atestiran pli...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 18:26Prodavam bmw E60 525dizel

Prodavam bmw E60 525dizel Vo mnogu dobra sostojba so klima ispravna ...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 17:15C3 pluriel avtomatik so klima, Cabriolet

Se prodava Citroen c3 pluriel kabrio registriran do januar 2023 so is...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 17:15Wolksvagen Golf VI 1.6 TDI

Se prodava ili menuva. Golfot e maksimalno socuvan so 1.6 dizel motor...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 16:53Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 14:50Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 14:50Golf 6

Golf 6 1.6 tdi Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site davacki do tablici Vo...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 13:22AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 3X S-LINE

Se prodava audi a6 c6 3.0 tdi quattro 233 hp 3x s line fabricna sosto...


8.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 12:18Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 11:57Ford focus 1.8 tdci

Ford focus 1.8 tdci 85kw vo super sostojba ubav motor i menuvac karos...


1.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 јун 11:56Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам