Подкатегорија:
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TERMOMETAR DIGITALEN TEMPERATURA DO 100 ST. UVO DECA proveri

PERFEKTNO SOCUVAN BUKVALNO NOV MICROLIFE IR 120 / SWITZERLAND MERI...


20 €
или предлог цена
31 дек 23:07NOV OKSIMETAR OKSIMETRI ZA SATURACIJA I PULS

NOVI OKSIMETRI ZA MERENJE NA SATURACIJA I PULS RABOTI NA BATERIJA ...


499 МКД
или предлог цена
24 дек 11:13Se prodava medicinski krevet

Se prodava poloven medicinski(bolnicki) krevet vo celosno ispravna so...


2.000 €
или предлог цена
17 дек 00:30Koncetrator za kislorod

regulator za boca za kislorod nov nekoristen _5000den Tel 071353383 ...


5.000 МКД
или предлог цена
08 дек 22:12Koncentrator za kislorod / Концентратор за кислород

Се издава концентратор за кислород Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
13 авг 10:17Se prodava spinomed

Nosen 6 meseci skoro nov.


5.000 МКД
или предлог цена
12 фев 08:28Респираторна маска FFP2 - пакет од 10 пакување

Респираторна маска FFP2 - пакет од 10 пакување Кои маски штитат од ви...


500 МКД
или предлог цена
16 фев 21:14Медицинска маска TYPE I респиратори 50 пакување

50 парчиња во Дископокс Од магацин Северна Македонија Ефективна заш...


500 МКД
или предлог цена
16 фев 21:06Пулс оксиметар

Пулс оксиметар за прст за брзо мерење на кислородна сатурација (SpO2)...


700 МКД
или предлог цена
16 фев 21:00дигитален термометар

дигитален термометар 1. Висок прецизен инфрацрвен сензор обезбедува с...


900 МКД
или предлог цена
16 фев 20:56Aparat za merenje na pritisok NOVI !

Novi aparati za merenje na pritisok. Pracame po kargo niz cela Makedo...


700 МКД
или предлог цена
16 фев 07:54Ortopedska cizma

Korektiven aparat za korekcija na skocen zglob Cizmata e golemina ...


5.000 МКД
или предлог цена
23 окт 13:00Stolici novi za laboratorija

Prodavam novi stolici za laboratorija ,za povekje info viber +381 63 ...


1 €
или предлог цена
12 авг 10:22Se prodava novo EKG !!!

Se prodava novo EKG mozna zamena za kola Informacii samo na ovoj t...


450 €
или предлог цена
11 фев 17:33Se prodava korektor za palec nov od top shop

Se prodava korektor za palec nov neotpakovan kupen pred 20 dena po gr...


500 МКД
или предлог цена
02 јан 17:58Invalidska Kolicka so Anatomska Pernica(NOVA)

Se prodava Invalidska Kolicka so Anatomska Pernica nova ne koristena.


5.000 МКД
или предлог цена
03 ное 17:53Invalidska Kolicka So Anatomska Pernica

Se prodava invalidska kolicka so anatomska pernica Potpolno nova, ne...


5.000 МКД
или предлог цена
12 окт 18:40Oticon slusen aparat

Se prodava slusen aparat oticon kupen nov no mnogu malku koristen Te...


6.000 МКД
или предлог цена
12 авг 13:12Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам