219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klipsch Synergy F3 USA

Klipsch Synergy F3 USA 150w 8 oma Zvucnicite se izraboteni od visokok...


650 €
или предлог цена
Денес 12:38  НОВ ОГЛАС

Prodavam vrven dek Marantz SD 1020 078 209 464

Prodavam vrven dek Marantz SD 1020 od legendarnata slim serija . Cen...


130 €
или предлог цена
Денес 11:55  НОВ ОГЛАС

Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
Денес 11:314K Android TV Box 4/32 Android 11

Najdobar TV Box za gledanje YouTube, Netflix, filmovi i serii. Mozhe ...


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 18:24Klipsch Reference RF-82II

Продавам звучници Klipsch Reference RF-82II во одлична состојба. Нам...


700 €
или предлог цена
Вчера 17:55MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX

PRODAVAM MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX KAKO NOV BEZ NIKAKVO O...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:58Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R + Heko Astron 500 Одлично сочувани како нови, Оди...


300 €
или предлог цена
Вчера 07:23Zvucnici

Ispravni.


1.300 МКД
или предлог цена
09 авг 16:19Prodavam UNIVERSUM zvucnici

2x zvucnici vo ispravna sostojba. Cena 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
09 авг 10:56Pojacalo TECHNICS SA - DX940 5x100w

Pojacalo resiver TECHNICS SA - DX940 5x100w 2x100w na 8 omi na ster...


8.000 МКД
или предлог цена
09 авг 10:30PRODAVAM Xiaomi70Mai kamera retrovizor

Nova dash kamera retrovizor so prikaz na snimkata na ogledaloto, mnog...


5.000 МКД
или предлог цена
08 авг 21:34Fuego led televizor

Fuego led televizor 43inch 109sm


11.000 МКД
или предлог цена
08 авг 16:18MAGNAT QUANTUM 655 DOSTA DOSTA MOKJNI

ПРОДАВАМ MAGNAT QUANTUM 655 ЗВУЧНИЦИ МНОГУ СНАЖНИ СО ПРЕТЕРАНО ДЛАБОК...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
08 авг 12:34Prodavam vrvni Philips elementi 078 209 464

Prodavam vrvni Philips elementi Philips FA950 + FR 950 2X100W , ...


1 €
или предлог цена
07 авг 09:55Prodavam audio oprema 078 209 464

Prodavam audio oprema 078 209 464


1 €
или предлог цена
07 авг 09:54Prodavam ured Movie cube S120H 078 209 464

Prodavam ured Movie cube S120H bez dalecinsko 078 209 464


500 МКД
или предлог цена
07 авг 09:53Prodavam vrvno predpojacalo BOSE 078 209 464

Prodavam vrvno predpojacalo BOSE so CD pleer i tjuner . Cenata e fi...


100 €
или предлог цена
07 авг 09:50Yamaha AX-570

Се продава појачало Yamaha од сопствена колекција, во одлично сочуван...


7.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:01Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:01Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:00Prodavam zvucnici od licna kolekcija

Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464


1 €
или предлог цена
05 авг 16:49Vrvni elementi Marantz slim serija 078 209 464

Prodavam Vrvni elementi Marantz slim serija 078 209 464 Slim-Line-...


1 €
или предлог цена
05 авг 16:44Klipsch R-12 SW CE SUBWOOFER

Prodavam subwoofer Klipsch R-12 USA dosta mokjen bas so visoki perfor...


340 €
или предлог цена
05 авг 13:05YAMAHA AX-892 STEREO ZASILUVAC DOSTA MOKJEN

PRODAVAM YAMAHA AX-892 KAKO NOVO BEZ NIKAKVO OSTETUVANJE BEZ OPRAVKI ...


220 €
или предлог цена
05 авг 10:41Zvucnici Jamo clssic 8 made in Germany

Jamo Classic 8 Zvucnicite se vo extra sostojba ,odlicno zacuvani nik...


370 €
или предлог цена
05 авг 09:38web kamera

Име на брендот: TISHRICCсертификација: CEMax. Резолуција: 4096x2160 П...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
05 авг 00:08Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
03 авг 20:41Yamaha RX-V571 Home theater receiver 7.2

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


239 €
или предлог цена
03 авг 13:49Gramofon Dual 496 / Körting MCC 2200 S

Vintage систем во добра состојба со нова игла. Грамофонот и радиото в...


4.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:48Yamaha CDX-490 Compact Disc Player

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


2.499 МКД
или предлог цена
03 авг 13:48Panasonic DVD-S511 Player 1080HD

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


2.499 МКД
или предлог цена
03 авг 13:48Samsung BD-P1400 Blu-ray player

Продавам блуреј плеер БЕЗ далечинско во одлична состојба. HDMI, LAN...


1.299 МКД
или предлог цена
03 авг 13:48PANASONIC Viera TH-42PV8P

Од десната страна на екранот околу 10см пикселите се темни, затоа и т...


3.999 МКД
или предлог цена
03 авг 13:48се продава телевизор поволен

Се продава телевизор поволен. Информации на тел. 070609311- Садик


149 €
или предлог цена
03 авг 07:58Nintendo CONTRA STAR KOMLET + DISKETI POG. SLIKI OGLAS

PRODAVAM KOMLETNO NINTENDO SO PAKOVANJE , KAKO NA SLIKITE - - CONT...


3.150 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.300 МКД
02 авг 22:00IGRI ZA NINTENDO , NES DISKETI POG.SLIKI OGLAS

PRODAVAM IGRI ZA NINTENDO , MOZE I NA SITE NINTENDA, MOZE I NA NES N...


840 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
900 МКД
02 авг 21:58PS2 IGRI ORIGINALI POGLEDNETE SLIKI OGLAS

SE PRODAVAAT IGRI ORIGINALI ZA PS2 POGLEDNETE SLIKI OD NIV , INF 071...


1.050 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 МКД
02 авг 21:57PS3 ORIGINALI IGRI

PS3 ORIGINALI IGRI / cena po dogovor INF 071 451 028


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
02 авг 21:57DVD FILMOVI ORIGINALI

Golem izbor na DVD 📀 filmovi originali moze I na biranje dolu e samo...


360 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
400 МКД
02 авг 21:57PS3 KABEL ZA GITARA + IGRI SO NEGO ORIGINALI POG.OGLAS

PRODAVAM ORIGINAL KABEL ZA GITARA ZA PS3 + IGRI ZA SO GITARA ORIGINAL...


3.400 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.700 МКД
02 авг 21:56Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам