150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПРОДАВАМ СТАЛЦИ И ЧИНЕЛИ ЗА ТАПАН

паисте фус 201 бронза 14ка цена 4000ден. паисте 201 риде 20ка цена 25...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:34Basovi 15"

Се продаваат два баса 15 инчи, малку користени, едниот e Eminence del...


300 €
или предлог цена
Вчера 18:37Prodavam zvucnici JBL HARMAN CLIP4

Prodavam zvucnici novi, neotpakovani tip: JBL HARMAN CLIP4 Ultra-...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:06prodavam VIVAX receiver AM-100 komplet so zvucnici

prodavam koristeni - VIVAX reseiver AM-100 / 200W - VIVAX zvucnici ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:04MIKROFON ZA ( KARAOKE BLUETOOTH ) nov model

Kontakt brojj 078678755 BLUETOOTH MIKROFON ZA KARAOKE -SLOT ZA USB...


По Договор
или предлог цена
15 авг 10:10Prodavam prekrasno pijanino

Prodavam odlicno socuvano pijanino. So odlicna klavijatura, mehanizam...


850 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

15 авг 09:06Nova gitara

Nova gitara


4.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
4.700 МКД
14 авг 22:48GATOR TORBICA KORG PA4X, KORG PA3X

Prodavam nova nekoristena neotpakovana torbica za sintisajzeri so 61k...


140 €
или предлог цена
14 авг 18:55WIRELESS MIKROFON BEZICEN za Profesionalni nastapi

Prodavam bezicen profesionalen mikrofon marka profi technology Odl...


По Договор
или предлог цена
14 авг 16:52Bass SG copy 40tina godini star

Prodavam copy na Gibson/Epiphone SG bass, star okolu 40tina godini, r...


100 €
или предлог цена
13 авг 23:27KUPUVAM violoncello violoncelo cello

Kupuvam violoncello 4/4 vo bilo kakva sostojba i gudalo futrola.


По Договор
или предлог цена
12 авг 13:41Servis za gitarski pojacala pojacalo za elektricna gitara

Servis za gitarski i bass gitarski pojacala 09:20h 078430112 Pojacal...


78.430.112 МКД
или предлог цена
12 авг 12:20Boss mt-2

Boss mt-2


10 МКД
или предлог цена
11 авг 09:11Warwick RockBag

Odlicen


10 МКД
или предлог цена
11 авг 09:11tockovi za gitarski zvucni kutii

podobri od caster


10 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

11 авг 09:10pedalbord

gitarski pedalbord ili za druga namena


10 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

11 авг 09:10Ibanez RM-60

Odlicen.


10 МКД
или предлог цена
11 авг 09:10Pro.2 mixer M-01

Odlicen


10 МКД
или предлог цена
11 авг 09:10Osvetluvanje za vasite zurki i zabavi

Osvetluvanje za vasite zurki i zabavi Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Изнајмување

01 авг 13:12Shure GLXD Beta58A

Se prodava Shure GLXD Beta58A vo odlicna sostojba kupen od Artist pre...


400 €
или предлог цена
31 јул 00:50Сервис за појачала засилувачи ресивери автопојачала

Сервис за појачала засилувачи ресивери системи и гитарски бас појачал...


78.430.112 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

30 јул 10:27Prodavam kufer za sintisajzer

Prodavam kufer za sintisajzer Korg PA 800 Info na telefon 070787489 i...


65 €
или предлог цена
29 јул 06:53Grover Штимери за гитара

Гровер GX1235 ( 102CS ) оригинални Нови штимери за гитара во оригинал...


2.300 МКД
или предлог цена
15 јул 19:58Гитарска Педала Overdrive BAD MONKEY DIGITECH

Малку користена гитарска педала со прекрасен звук и во одлична состој...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јул 19:58Music Bluetooth Bulb Muzicka-- LED --disko Sijalica

Лед сијалица во 16 бои + блутут звучник од 3W со прекрасен квалитет н...


По Договор
или предлог цена
08 јул 17:19Prodavam mikseta Soundcraft M4

Prodavam mikseta Soundcraft Spirit M4. Miksetata e vo super sostojba....


180 €
или предлог цена
03 јул 19:07Zvucnici JBL Selenium 15" visokotonci Alien

Kontakt samo na Viber! Selenium 15ki cena 100e par Alien visoki c...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

12 јун 21:54YAMAHA DTX3

Sebprodava yamaha dtx3 kako nanslikata so tie padovi ispravna so seto...


По Договор
или предлог цена
31 мај 12:42Rampa

Rampa za bubanj ne e kompletna falat nekolku stegi !!!!!!!!!! INFO ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 12:40Pioneer Cdj ( 100, 200, 400, 800 ) MIxeti:Berhinger, Ecler..

Prodavam Cdj 100, 200 , 400 , 800 po mnogu povolni ceni, isto taka i ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ДЈ Опрема

19 мај 09:11Gitara,pedali,procesor,razglas

...


1 МКД
или предлог цена
11 мај 18:32Продавам писки за гајда!

Продавам професионални писки за гајда! ТЕЛ 071860644


По Договор
или предлог цена
09 мај 11:57Кондензаторски Микрофон AT4040

Микрофонот е како нов и ретко е користен. Доаѓа со оригиналниот држач...


14.500 МКД
или предлог цена
08 мај 17:49Ozvucuvanje Озвучување

Iznajmuvam ozvucuvanje so prevoz I montaza


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Изнајмување

22 апр 12:13Vandoren B45

Vandoren B45 od stariot model odlicen ton odlicno socuvana


3.500 €
или предлог цена
21 апр 17:04Yamaha yas 25 made in yapan

Se prodava Yamaha yas 25 made in Yapan so kufer orginal ymaha


500 €
или предлог цена
20 апр 23:19Dynacord, Ev, Rcf, FBT, FX12.... POVOLNO

Prodavam zvuchnici po mnogu povolni ceni. *** IMAM I PRAVENI KUTII Z...


1 €
или предлог цена
06 апр 11:33( Online ) Часови по соло пеење

Држам часови по соло пеење (online за цела Македонија) и со физичко п...


600 МКД
или предлог цена
26 мар 23:59Neutrik Banana mono i stereo

NEUTRIK ORGINAL BANANI ZA KABLOVI MONO I STEREO CENA MONO 200 DEN...


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

21 мар 11:56Vokalizer TC-Helicon H1

Intelegenten pedal vokalizer koj harmonizira prema svirenite akordi! ...


100 €
или предлог цена
28 фев 17:05Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам