Подкатегорија:
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam prekrasno pijanino

Prodavam odlicno socuvano pijanino. So odlicna klavijatura, mehanizam...


850 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Денес 08:59ПРОДАВАМ СТАЛЦИ И ЧИНЕЛИ ЗА ТАПАН

паисте фус 201 бронза 14ка цена 4000ден. паисте 201 риде 20ка цена 25...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:34Nova gitara

Nova gitara


4.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
4.700 МКД
14 авг 22:48GATOR TORBICA KORG PA4X, KORG PA3X

Prodavam nova nekoristena neotpakovana torbica za sintisajzeri so 61k...


140 €
или предлог цена
14 авг 18:55Bass SG copy 40tina godini star

Prodavam copy na Gibson/Epiphone SG bass, star okolu 40tina godini, r...


100 €
или предлог цена
13 авг 23:27KUPUVAM violoncello violoncelo cello

Kupuvam violoncello 4/4 vo bilo kakva sostojba i gudalo futrola.


По Договор
или предлог цена
12 авг 13:41Warwick RockBag

Odlicen


10 МКД
или предлог цена
11 авг 09:11Shure GLXD Beta58A

Se prodava Shure GLXD Beta58A vo odlicna sostojba kupen od Artist pre...


400 €
или предлог цена
31 јул 00:50Grover Штимери за гитара

Гровер GX1235 ( 102CS ) оригинални Нови штимери за гитара во оригинал...


2.300 МКД
или предлог цена
15 јул 19:58Гитарска Педала Overdrive BAD MONKEY DIGITECH

Малку користена гитарска педала со прекрасен звук и во одлична состој...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јул 19:58YAMAHA DTX3

Sebprodava yamaha dtx3 kako nanslikata so tie padovi ispravna so seto...


По Договор
или предлог цена
31 мај 12:42Rampa

Rampa za bubanj ne e kompletna falat nekolku stegi !!!!!!!!!! INFO ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 12:40Gitara,pedali,procesor,razglas

...


1 МКД
или предлог цена
11 мај 18:32Продавам писки за гајда!

Продавам професионални писки за гајда! ТЕЛ 071860644


По Договор
или предлог цена
09 мај 11:57Vandoren B45

Vandoren B45 od stariot model odlicen ton odlicno socuvana


3.500 €
или предлог цена
21 апр 17:04Yamaha yas 25 made in yapan

Se prodava Yamaha yas 25 made in Yapan so kufer orginal ymaha


500 €
или предлог цена
20 апр 23:19( Online ) Часови по соло пеење

Држам часови по соло пеење (online за цела Македонија) и со физичко п...


600 МКД
или предлог цена
26 мар 23:59Pikap za klarinet i saks GRANADA

Pikapite se novi zaedno so kabel imaat odlicen ton


50 €
или предлог цена
22 фев 11:59Bas Roland KD-85

Basot e vo odlicna sostojba nema nikakva mana


По Договор
или предлог цена
13 фев 12:59Dajre

Plasticno dajre novo MARKA GEWA GERMANSKO ODLICEN KVALITET


1.800 МКД
или предлог цена
07 фев 18:10Bure za klarinet

Bure za klarinet novi i polovni,drveni i bakelitni 58mm,62mm,65mm C...


По Договор
или предлог цена
12 јан 13:26Piski BARI za klarinet i saksofon SOFT

Piski Bari made in usa Plasticni piski za klarinet i alt sakaofon ...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јан 13:23Ulje za duvacki instrumenti

Ulje za duvacki instrumenti (SAKSOFON,KLARINET,TRUBA I DR)


400 €
или предлог цена
11 јан 23:16E drums

Prodavam Model x drum dd 505d cena fiksna 300 e okolu 50 ritmovi i ...


300 €
или предлог цена
21 дек 23:27Stegi za metalna pifla za alt saksofon Stega

Stegi za metalna pifla za alt saksofon Novi


По Договор
или предлог цена
26 окт 18:08Oktaver Boss oc-3

OKTAVEROT E NOV VOOPSTO NE E KORISTEN MOZE ZA DUVACKI INSTRUMENTI I G...


6.000 МКД
или предлог цена
22 окт 15:43Saksofon WELTKLANG

Se prodava Weltklang 1 najubav model od Weltklang odlicno socuvan ne ...


600 €
или предлог цена
01 сеп 00:22Zurla

Se prodava nova turska Zurla odlicna izranotka so zurlata zadno davam...


130 €
или предлог цена
01 сеп 00:22Saksofon Yamaha yas 25 made in yapan (saksafon)

Yamaha yas 25 made in yapan Saksofonot e vo odlicna sostojba celosn...


По Договор
или предлог цена
30 јун 12:48Kufer za alt saksofon YAMAHA

Kufer za Alt Saksofon YAMAHA odgovara i na drugi modeli


100 €
или предлог цена
02 јун 13:39Alt Saksofon JUPITER JAS 769-767 TAIWAN

Se prodava Jupiter JAS 769-767 TAIWAN .Saksofonot e odlicen profi mod...


400 €
или предлог цена
02 јун 13:35Saxholder PRO Jazzlab Remen za saksofon

Noviot model na Saxholder PRO Jazzlab Cena 2200 den


2.200 МКД
или предлог цена
14 мај 23:32Se prodava zurla

Se prodava zurla


150 €
или предлог цена
03 апр 20:20Gajda

Se prodava nov mev od gajda zaedno so gajdarka


120 €
или предлог цена
16 мар 15:43Klarinet Buffet r13

Se prodava klarinet Buffet r13 servisiran so kozni kozici so novi plu...


350 €
или предлог цена
25 фев 13:34Vandoren trski piski za klarinet i saksofon

Se prodavaat trski (piski ) Vandoren paris za alt saksofon i klarinet


250 МКД
или предлог цена
18 фев 14:07Najgolem izbor na Saksofoni

Najgolem izbor na saksofoni Za pobeke info 077802727 Yamaha Yas 2...


По Договор
или предлог цена
04 фев 13:53Yamaha yas 23 silver

Yamaha yas 23 silver kompletno servisiran so kozici Prestini so orgin...


600 €
или предлог цена
10 јан 20:53Remen za Saksofon

Remen za Saksofon


600 МКД
или предлог цена
05 ное 19:06Remen za Saksofon

Remen za Saksofon


600 МКД
или предлог цена
05 ное 19:05Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам