Гостивар
                   
243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti

Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti ili mreza za povrz...


Денес 15:42Igri za kompjuter PC rasprodazba 100 komada

Counter strike ,Gta , Need for speed , i mnogu drugi hitovi. 100 kom...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:42Office PC

Se prodava Office PC za online uslogi. Prozessor: Intel Core 2 Quad ...


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
Денес 12:03Gaming PC

Se prodava Gaming PC vo super sostojba. GTA 5, CS GO, Fortnite, Need...


330 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
349 €
Денес 12:02MacBook Pro - 2017 - Apple

Se prodava Apple MacBook Pro-2017god, socuvan kako NOV Ekran - 13”...


650 €
или предлог цена
Вчера 23:53  НОВ ОГЛАС

iMac 27inch

Se prodava iMac 27 inch 2009 late Vo perfektna sostojba 16GB ...


2 €
или предлог цена
Вчера 21:18  НОВ ОГЛАС

HUAWEI MaTeBooK X

Se prodava Huawei matebook X 2020, tenok 13.6mm i tezok 1kg, LCD 13”,...


599 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
630 €
Вчера 00:21Macbook Pro 2015 retina 256gb ssd m.2

Macbook Pro 2015 retina 256gb ssd m.2 E vo odlicna sostojba


650 €
или предлог цена
24 сеп 19:22Perka ventilator 34v 0.8 wat

Prodavam perka ventilator 34v 0.8 a.Ispravno.Dimenzi 8cm na 8cm.Praka...


800 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:262 procesori i3 3120 3.20Ghz

2 komada procesori i3 3120 Ghz Vo super sostojba Komada po 1200den...


2.400 МКД
или предлог цена
23 сеп 14:19Epson termalen printer

Ovie printeri se profi I se nameneti za kafici.


22 сеп 23:32MONITOR 22 SAMSUNG 60 Hz

Monitorot e nov mnogu malce e koristen.Kupen e 9300 den vo Stec. Ide...


5.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 23:32Laptop Acer Aspire ES 15 (500GB HDD, 4GB RAM))

Prodavam laptop Acer Aspire ES 15 super socuvan, vo odlicna sostojb...


5.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.200 МКД
22 сеп 09:57Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


1.600 МКД
или предлог цена
21 сеп 22:03Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T290

Tabletot e kako nov, dobra sostojba, maksimalno socuvan, mnogu malku ...


5.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

21 сеп 19:42Gaming PC + Monitor 144HZ

Se prodava kukjiste i monitor. Komponenti Monitor: ASUS 24" 144...


45.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
47.000 МКД
21 сеп 03:48Lenovo t440s touchscreen

Se prodava laptop lenovo t440s touchscreen ekran so 8gb ram i 160gb s...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
20 сеп 11:57Xiaomi Mi Pad5

plus kozna futrola, plus Mi Stylus za pisuvanje.....garancija uste 18...


25.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

17 сеп 21:52Tablet za graficko crtanje HUION + 8 dodatoci

Prodavam tablet za graficko crtanje mnogu malku koristen, marka Hui...


5.200 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

16 сеп 08:20Asus Eee PC 1001PX lap-top лап-топ

Ispraven lap-top Asus Eee PC 1001PX https://www.asus.com/supportonly/...


1.200 МКД
или предлог цена
16 сеп 07:49OTKUP NA PLAYSTATION KONZOLI

VRSHIME OTKUP NA PLAYSTATION 4 I 5 KONZOLI VO SEKAKVA SOSTOJBA DEFEKT...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 00:55SPS PlayStation Servis

Profesionalno servisiranje i detalno cistenje na vashite kontroleri i...


16 сеп 00:54Gaming PC (Desktop)

Prodavam gaming desktop, cena moze i po dogovor. Ima garancija na de...


890 €
или предлог цена
14 сеп 00:34Playstation 3 Move Kontroler i kamera

Se prodavaat mn malce koristeni kako novi Move kontroler i Kamera za ...


13 сеп 11:09Playstation 3 Original Igri

Diskovite se vo fabricna sostojba nemaat nitu edna zabeleshka bukvaln...


1.200 МКД
или предлог цена
13 сеп 11:09Ekran 17.3 40 pinski

Se prodava ispraven ekran za laptop 17.3”,40 pinski.Broj za kontakt 0...


2.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 21:11Processor I7 , i5 Intel

Prodavam extra socuvani procesori, modeli : -I7 8700 Intel 8000 den ...


По Договор
или предлог цена
12 сеп 12:373060ti ROG STRIX

Se prodava nova graficka karta 3060ti ROG STRIX 8GB GDDR6 so lokalna ...


12 сеп 12:37Acer Extensa 15 - NOV

Се продава лаптоп Acer Extensa 15. Лаптопот е нов, купен во 2021 годи...


16.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 17:29DELL Vostro 5568

Се продава лаптоп Dell Vostro 5568, купен во 2017 год. во Делл Макпет...


22.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 17:29Acer Aspire 5 i5 Nvidia GeForce

Se prodava acer aspire 5 a515 52g Laptopot e nekoristen kako nov Int...


27.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 15:21SanDisk Portable

se prodava nov voopsto ne upotreben eksteren disc 500gb SSD 078...


1 €
или предлог цена
03 сеп 11:11ADAPTER TYPE C - Apple•Lenovo•Asus•Dell•Huawei

Nov - Универзален адаптер 45W & 65W со Type C излез и променлива изле...


31 авг 08:52Apple USB-C Power Adapter 61W

Se prodava apple USB C adapter za macbook… 61W ( imam i kopija so poe...


31 авг 08:51Popravka servis na grafichki karti NVIDIA AMD

Vrsham servis na site AMD i NVIDIA grafichki karti. Problemi so arte...


27 авг 20:06Usb to VGA kabel konvertor za win xp ,7 ,8

Kabel USB to VGA ( od usb na vga da poverzes vtor monitor ) se koris...


26 авг 13:57PC

Функционален PC, комплет со Samsung 19 inch-ен монитор, маус, тастату...


90 €
или предлог цена
24 авг 19:14RAM memorija DDR2 повеќе големини

512 MB = 200 mkd (imam 4 parcinja) 1 GB = 250 mkd (imam 1 parce) 2 ...


200 МКД
или предлог цена
24 авг 10:00HyperX Solo Cast Microphone

Se prodava Microphone od HyperX Solo Cast modelot.Koristen mnogu malc...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
20 авг 14:10Type C & MaGSafe aDaPTeri za MacBooK Pro-Air

Type C - Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air. Snaga 4...


16 авг 20:07Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам