Подкатегорија:
                   
51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ekran 17.3 40 pinski

Se prodava ispraven ekran za laptop 17.3”,40 pinski.Broj za kontakt 0...


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 11:56Type C & MaGSafe aDaPTeri za MacBooK Pro/Air

Type C - Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… Snaga 4...


1.700 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:29RAM DDR3 2 x 2GB (4GB) za LAPTOP

Se prodava RAM DDR3 na 1600MHz, 2 slota po 2GB (4GB), za laptop APPLE...


1.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:29Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


1.600 МКД
или предлог цена
21 сеп 22:03ADAPTER TYPE C - Apple•Lenovo•Asus•Dell•Huawei

Nov - Универзален адаптер 45W & 65W со Type C излез и променлива изле...


31 авг 08:52Apple USB-C Power Adapter 61W

Se prodava apple USB C adapter za macbook… 61W ( imam i kopija so poe...


31 авг 08:51Type C & MaGSafe aDaPTeri za MacBooK Pro-Air

Type C - Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air. Snaga 4...


16 авг 20:07Торба за Лаптоп 17" (Torba za Laptop 17")

Се продава добро сочувана торба за лаптоп 17" многу малку користена, ...


350 МКД
или предлог цена
10 мар 21:31Ekran za Laptop ASUS K53SD vo ekstra sostojba

Se prodava Ekran za Laptop ASUS K53SD. Ispraven raboti bez nikakov pr...


1.500 МКД
или предлог цена
29 ное 17:49Original tastatura za Asus laptop

Se prodava originalna tastatura za asus laptop ispravna i funkcionaln...


400 МКД
или предлог цена
11 окт 12:25Apple iBook kabel za polnac US priklucok

Se prodava Apple iBook kabel za polnac so amerikanski konektor, rabot...


03 окт 07:59ADAPTER za laptop hp/ 18.5V / 4.9 Amper

ADAPTER za laptop hp orginal/ 18.5V / 4.9 Amper


25 фев 16:51ADAPTER za laptop / 20V / 6 Amper

ADAPTER za laptop / 20V / 6 Amper


25 фев 16:48ADAPTER za laptop / 19V / 3.5Amper

ADAPTER za laptop / 19.5V / 3.34Amper


25 фев 16:43ADAPTER za laptop / 19V / 3.5Amper

ADAPTER za laptop / 19V / 3.5Amper


25 фев 16:40ADAPTER 12V / 2 Amper

ADAPTER 12V / 2 Amper


25 фев 16:32ADAPTER 12V / 3.3Amper

ADAPTER 12V / 3.3Amper


11 фев 11:07ADAPTER za LG 19V / 2.53Amper

ADAPTER za LG ORGINAL/ 19V / 2.53Amper


11 фев 11:05ADAPTER za laptop / 19V / 3.43Amper

ADAPTER za laptop / 19V / 3.43Amper /65W


14 окт 10:24ADAPTER za Toshiba ORGINAL/ 15V / 5Amper

ADAPTER za Toshiba ORGINAL/ 15V / 5Amper


14 окт 10:21ADAPTER za Sony Vaio/ 16V / 4Amper

ADAPTER za Sony Vaio ORGINAL/ 16V / 4Amper


14 окт 10:14ADAPTER UNIVERZALEN / 12V -21V / 3.5A

ADAPTER UNIVERZALEN/ pocnuva od 12V, 15V, 16V, 18V, 18.5V, 19V (19.5...


1.000 МКД
или предлог цена
14 окт 10:09SATA ADAPTER ZA HP LAPTOP

SATA ADAPTER ZA HP LAPTOP


500 МКД
или предлог цена
05 јун 15:37SATA ADAPTER ZA HP LAPTOP

SATA ADAPTER ZA HP LAPTOP


500 МКД
или предлог цена
05 јун 15:08ADAPTER (POLNAC), 24V/ 3A

ADAPTER (POLNAC), 24V/ 3A


31 мај 00:49ADAPTER (POLNAC), 15V/ 4A

ADAPTER (POLNAC), 15V/ 4A


31 мај 00:41ADAPTER (POLNAC), 12V/ 3.3A

ADAPTER (POLNAC), 12V/ 3.3A


31 мај 00:36ADAPTER (POLNAC) ZA LG, 24V/ 1.5A

ADAPTER (POLNAC) ZA LG, 24V/ 1.5A


31 мај 00:33ADAPTER (POLNAC) ZA ASUS LAPTOP, 19V/ 3. 42A

ADAPTER (POLNAC) ZA ASUS LAPTOP, 19V/ 3. 42A


31 мај 00:30ADAPTER (POLNAC) ZA TOSHIBA LAPTOP, 15.5V/ 3A

ADAPTER (POLNAC) ZA TOSHIBA LAPTOP, 15.5V/ 3A


31 мај 00:26ADAPTER (POLNAC) ZA HP LAPTOP, 18.5V/ 3.5A

ADAPTER (POLNAC) ZA HP LAPTOP, 18.5V/ 3.5A ORGINAL, so tri kontakti ...


31 мај 00:22ADAPTER (POLNAC) ZA LAPTOP, 20V/ 1.5A

ADAPTER (POLNAC) ZA LAPTOP, 20V/ 1.5A


31 мај 00:11ADAPTER (POLNAC) Panasonic, 15.6V/ 8A

ADAPTER (POLNAC) Panasonic, 15.6V/ 8A ORGINAL


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 00:07ADAPTER (POLNAC) ORGINALEN ZA APPLE LAPTOP, 15V/1.875A

ADAPTER (POLNAC) ORGINALEN ZA APPLE LAPTOP, 15V/1.875A /45W


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 00:01ADAPTER (POLNAC) ORGINALEN ZA ASUS LAPTOP

ADAPTER (POLNAC) ORGINALEN ZA ASUS LAPTOP, 19V /3.42Amper


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 23:50Kuler za laptop hp dv9000

Kuler za laptop hp dv9000


600 МКД
или предлог цена
29 мај 14:39Maticna ploca za laptop Acer Aspire 3610 series, Modek n. MS

Ispravna maticna ploca za laptop Acer Aspire 3610 series, Modek n. MS


20 €
или предлог цена
29 мај 14:36Kuler / Cooler za Acer Aspire 5742, Model no. PEW71

Kuler / Cooler za Acer Aspire 5742, Model no. PEW71


600 МКД
или предлог цена
28 мај 18:15Kuler cooler za Acer Aspire 58103T, MODEL NO. MS2272

Kuler cooler za Acer Aspire 58103T, Model NO. MS2272


500 МКД
или предлог цена
28 мај 16:37Tastatura za hp dv9000 laptop

Tastatura za hp dv9000 laptop Prodavam i kapaci i drugi plastiki z...


1.000 МКД
или предлог цена
22 мај 00:27Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам