233 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Orbitrek

Orbitrekot e vo ispravna sostojba so garancija


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Денес 11:14Lovecka puska-ловечка пушка

Се продава ловечка пушка марка ИЖ 58, калибар 12 мм, фабрички бр.1361...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 07:35Rolerki Salomon

Prodavam rolerki marka Salomon , eden par e broj 40, a drugiot par e ...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

Вчера 18:35справа

се продава справа со кодини некористена ,тел 078 665434


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:00  НОВ ОГЛАС

Se profava camec intex za dvajca

Prodavam camec intex za dvajca- 120 kg koristrn 10 denna. toj e sto...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:40Steper

Steper Air Climber


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:09  НОВ ОГЛАС

Ixs kaciga za downhill

Ixs kaciga za downhill L golemina phobos model malku koristena


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 12:37Lenta za trcanje AMERICAN FITNESS

Se prodava lenta za trcanje AMERICAN FITNESS skoro nova, mnogu malku ...


500 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
30.000 €
Вчера 10:21NEW BALANCE KOSARKARSKI PATIKI

DVA PARA NOVI KOZNI KOSARKARSKI PATIKI NEW BALANCE BR 52 MNOGU EVTI...


11 €
или предлог цена
24 сеп 15:50RANEC 60 LITRI

RANEC OKOLU 60 LITRI


11 €
или предлог цена
24 сеп 15:38ROLERKI ROLERBLADE BR 40

ROLERBLADE ROLERKI BR 40


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

24 сеп 15:31RANEC TORBA ZA REKETI I OPREMA HEAD

MNOGU SOCUVANA TORBA RANEC ZA REKETI I OPREMA HEAD


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 сеп 15:30Puska

KUPUVAM POLUAVTOMATSKA MALOKALIBERKA ...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Останато

24 сеп 12:03Staticen tocak / velosiped BH fitnes

Se prodava staticen tocak BH fitnes, vo perfektna sostojba, moze da s...


300 €
или предлог цена
23 сеп 21:52Steper Proteus

Se prodava steper Proteus, vo odlicna sostojba, pogoden za domasna a ...


300 €
или предлог цена
23 сеп 21:51Velosipedi

Cube Analog 2022 sram oprema 1x12 golemina xxl 23" 800 evra Road bi...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

23 сеп 21:24Бајонет М 48

Бајонети М48 и м57 екстра состојба


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

23 сеп 13:49magneten orbitrek malku koristen

magneten orbitrek malku koristen


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

23 сеп 09:53ReNegaDe Air Rower ARC100 (Classsic) (93800)

ARC100: 8 levels of manually adjustable resistance Dimensions: L 21...


1.500 €
или предлог цена
22 сеп 18:45RENEGADE AIR BIKE AB100 (93801) НОВО

roduct Code: AB100 Dimensions: L 123 x H 142 x W 76.5 cm Net Weigh...


1.300 €
или предлог цена
22 сеп 18:42AMILA TREADMILL RUNNER F275PI (92214)

НОВА !!! The Runner F275PI is one of the most reliable treadmills of...


59.900 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:28AMILA TREADMILL HERMES F275PI (92218) НОВА

The Hermes F275PI treadmill is one of the most reliable and robust tr...


69.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:18SOLE PRO F63 НОВА

Врвна моќност на DC мотор (КС): 6 КС Конзола – 6,5” LCD, контроли за...


101.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:12IMPULSE TREADMIL AC2990 нови !!!

Нова професионална трака за фитнес клуб Model AC2990 Max User Weig...


2.500 €
или предлог цена
22 сеп 18:08Life Fitness 9100 upright

-Најголема продавница за половна опрема на македонскиот пазар -500м2...


390 €
или предлог цена
22 сеп 17:59Life Fitness 95ci

6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплетно опремување на спортск...


490 €
или предлог цена
22 сеп 17:43Life Fitness 95ti Treadmill

6 месеци гаранција Одлична состојба


1.490 €
или предлог цена
22 сеп 16:54Orbitrek Proteus

Se prodava orbitrek proteus vo perfektna sostojba, pogden i za domasn...


300 €
или предлог цена
22 сеп 16:34Orbitrek

Se prodava orbitrek, vo odlicna sostojba cena 5500 denari cenata e fi...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
22 сеп 16:34Se prodava magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek 075 340 959


4.900 МКД
или предлог цена
22 сеп 12:44Lisici

Prodavam novi orginalni lisici so dva kluca i pepper sprej 200 denari...


700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Останато

21 сеп 22:23NOV

Vidi sliki...


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 20:44Polar g1 senzor

Prodavam Polar g1 sensor


1.200 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:38Oprema za kacuvanje planinarenje iskacuvane petzl

Prodavam opema za iskacuvane planinarenje petzl skoro Novi Marka petz...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

21 сеп 18:35BATERISKA LAMBA

PREKU 20 VIDOVI povelete na nasiot facebook profil. M&D ONLINE SHOP


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лов / Пукање / Останато

19 сеп 10:59Masazer

sprava za masiranje ( vibro masina ) ispravna so garamcija cena 2500...


2.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 07:29Staticen tocak (velosiped)

Staticen tocak ketler vo ispravna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 09:44Nov, neupotreben krevet za vo kola

Nov, voopsto nekoristen


25 €
или предлог цена
16 сеп 07:48Detski velosiped

Detski velosiped solidno socuvan 070/267-509 Pomaliot velosiped ce...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

15 сеп 19:14Кондури скии стапчиња

Се продаваат скии марка CROSS со д0имензија 150см- 90E кондури број 4...


180 €
или предлог цена
15 сеп 19:14Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам