Карпош
                           
8774 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Студио 35м2 во комплекс Македонија

ID9494A Се продава студио со вкупна површина од 35м2 во комплекс Мак...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:03Промовирано

Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

05 јун 13:00Промовирано

Комфорен стан во Карпош

ID9408А Се изнајмува комплетно опремен стан во близина на комплекс М...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:32Промовирано

Дарма Дома издава 3_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Собо...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:36Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 2 кај Драмс...


16.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:35Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродр...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:35ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава нов стан во ТАФТАЛИЏЕ 1 во Настел , станот поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:34Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во ТАФТАЛИЏЕ 1 до Настел , станот...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:33ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома агенција издава нов стан во Капиштец kaj Зебра, поседува 6...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:33Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром-Мичури...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:33Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава стан во Тафталиџе кај Гоце Студентскиот, станот е ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:32ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Аеродром кај Тобако 2, поседу...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:32Дарма Дома издава нова гарсоњера во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава новa гарсоњера во Центар ка...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:32ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

ДАРМА ДОМА издава НОВ стан во Ново Лисиче кај Последна 5 ка , станот ...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:32Дарма Дома издава нов стан во Црниче !

Дарма Дома издава нов стан гарсоњера во Црниче, наместен со нов мебел...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:31ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош позади City Mall !

Дарма Дома издава луксузен стан во Карпош во City Garden, со прекрас...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:31Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Кисела Вода , во Расадник, пос...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:31ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Центар кај Католичк...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:56Дарма Дома издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Центар kaj Като...


360 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:56Дарма Дома издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан ГАРСОЊЕРА во Цента...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:48PLAC VO GORNO NEREZI

Продавам плац во Горно Нерези со површина од 391 м2. Плацот е во град...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:46СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН ПРАЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 4

ВО КАРПОШ 4 СЕ ИЗДАВА 39М2 ДВОСОБЕН СТАН +10М2 БАЛКОН НА 2/17 КАТ СО ...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:27СЕ ПРОДАВААТ 3-СОБНИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ

ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПРОДАВНИЦАТА ЕФТИНИЈА ВО МАЛА ЗГРАД...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:27Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:37Се издава убаво средено станче во Карпош 1.

Се издава убаво средено станче во Карпош 1. Станот има две спални соб...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:01Се издава убаво средена гарсоњера во Карпош.

Се издава убаво средена гарсоњера во Карпош кај Млечен позади Рузвелт...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:39  НОВ ОГЛАС

Nov dvosoben stan vo Karposh 3 , Okta

ШИФРА- 1619 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нов двособен...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:33  НОВ ОГЛАС

Продавам спрат од куќа со посебен влез

Се продава целосно наместен стан во Козле во близина на Германска амб...


180.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:33Lux namesten trosoben 70m2 kaj MI-DA Karpos 2

sifra 23094 Se izdava Luksuzno namesten nov stan 70m2 lokacija Kar...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:28Nov cetvorosoben vo Kozle

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Kozle 120m2 (blizu Germanska Amba...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:24Dvosoben stan vo Kapistec kaj Hotel Beton

Agencija Casa iznajmuva kompletno opremen dvosoben stan vo Kapistec 5...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:23Trosoben stan vo Karpos 1 kaj Policiskata stanica

Agencija Casa prodava trosoben stan vo Karpos 1 kaj Policiskata stani...


70.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:23Се издава комплетно наместено станче во Тафталиџе.

Се издава комплетно наместено станче во Тафталиџе.


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:45  НОВ ОГЛАС

Илинденска Карпош

Дуќанот се издава исклучиво за канцеларија, предавална, фирма за софт...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 15:34SE IZNAJMUVA KUKJA VO KARPOSH, KOZLE

ШИФРА- 179 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува пространа куќа во Карпош,...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:31SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KARPOSH 2 KAJ MIDA

ШИФРА- 685 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ комплетн...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:30SE IZDAVA MODERNO NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO VLAE

ШИФРА- 247 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува нов модерно ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:30SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KOZLE

ШИФРА- 1543 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен тро...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:30SE IZDAVA NOV TROSOBEN NAMESTEN STAN VO ALEKSANDRIJA-VLAE

ШИФРА- 1488 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен дво...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:29SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2

ШИФРА-1510 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен четв...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:29UBAVO NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE,Komplex Makedonij

ШИФРА- 456 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намест...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:29SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 2 KAJ MIDA

ШИФРА-1557 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен двос...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:28Se izdava lux trosoben stan vo Karpos 2 Mida

ШИФРА- 340 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува луксузно н...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:28Страна 1 од 220

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам