Тетово
                   
1053 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 318d E90 2007 god

Se prodava BMW 318d E90 vo odlicna sostojba. Krem koza interior. So p...


6.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
7.200 €
Тетово

Автомобили

11 јун 13:00Промовирано

Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 01:38TOURAN 20 TDI 140 Ps DSG

Touran 20 tdi 140 ps


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:49Bmw 318 D F30 Germany

Nosen od Germania Registiran , Full Option F1 Berzini Novi Gumi, Serv...


17.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:09MERCEDES VITO 114 CDI 2016 Godina

Se prodava Mercedes Vito 114 CDI 2016 godina,avtomatski menuvac,F1 Vo...


21 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:35VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina

Se prodava VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina ,manuellen 6st menuvac,103kw-...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:34SMART ForFour 1.3Benzin 🇨🇭🇨🇭LINE

Smart ForFour 1.3Benzin,2004godina,manuellen menuvac,70kw-95ps,uvezen...


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:34RENAULT MEGANE 1.9 dCI Kabrio

Se prodava Renault Megane 1.9 dCI,2005 godina.manuellen menuvac,190.0...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:34HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI FUL ODLICEN REDIZAJN

Getzot e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:44  НОВ ОГЛАС

Audi A3 1.9 77kw 2009/8

MOZE ZAMENA ZA E46 2002-2004 150KS AUDITO e vo odlicna sostojba so s...


6.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:41BMW e39 530d 5 1999 socuvan

Se prodava bmw e39 530d socuvan, so napraveni site servisi. Ima realn...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Тетово

Автомобили

Вчера 15:38Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


14.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
15.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 15:22Se prodava sharan 1997

Se prodava sharan 1997 godina reg do 10 mesec tel 076 218 706


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Тетово

Автомобили

Вчера 15:21Opel Corsa korsa 1.3

Opel corsa vo odlicna sostojba 2004/5 1.3 cdti, napraveno Mal servis ...


2.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.260 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:56Peugeot 206 1.6 hdi XS

Ponudete zamena. Od oprema poseduva : Elektrika na stakla Elektrika...


2.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:01Volkswagen sharan

Prodavam Volkswagen Sharan 2012-2013 god 2.0TDI BlueMotion avtomatki ...


10.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00BMW 118D 143ks Avtomatik 2008 PERFEKTNA

Se prodava Bmw 118d 2008 Facelift 143ks Avtomatik, Tempomat, komandi,...


7.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:53BMW 320D 163KS 2006/5 REG. CELA GOD

Bmw 320d 120KW 163KS 2006/5 vo kniska vo super sostojba motor menuvac...


4.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:53OPEL ASTRA 1.6 BEZIN 74KW FUL PERFEKTNA

Astrata e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:48AUDI A3 1.9 TDI FUL TOP SOSTOJBA

Audito e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:47VW.PASSAT 1.9 TDI 81KW FUL

Passatot e vo top sostojba za vozenje.Ima odlicen motor.odlicen inter...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:47BMW 320D COMPACT REDIZAJN FUL MOZE ZAMENA

Bmweto e vi dibra sistojba kako nadvoresno taka i vnatresno.ima ful o...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:47PEUGEOT 107 1.0 BENZIN FUL KAKO NOVO

Peugeotot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor pod...


2.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:47VW.POLO 1.2 BENZIN A-TEST PLIN KAKO NOVI

Poloto e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


2.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:47Opel Meriva 1.4 benzin 90ps moze Zamena,Registriran servisir

Opel Meriva 1.4 Benzin Eco Tec 66kw (90ps) 235 135 km Servisiran ...


2.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.150 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:41Motorce za podigac na prozor za bmw e36

Se prodavaa dve ispravni motorcinja za podignuvanje na prozorot za bm...


800 МКД
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:30BMW 520d facelift MK - 2001

BMW 520d -136 ks - 2001 - mnogu dobro socuvano vozilo, so prosecna po...


36 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:24Bmw 320 d 177ps

Ucozenq od svajcaria


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:15Bmw 120 d 163ps (automatik)

Uvozena od svajcaria


6.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:15Bmw 320 d xdrive 177 ps (automatik)

Uvozena od svajcaria


9.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:14Seat ibiza 1.2 tsi 77kw

Uvezena od svajcaria


5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:14Audi a6 3.0 tdi 204 ps

Reg so zelen karton


17.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:14Ford fiesta 1.2 Benzin plin full oprema kako nova

Se prodava. Info. 070 640 777 Ford fiesta 1.2 benzin plin atest ...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 10:10GOLF 4 1.9 SDI 50 kw1997 god odlicna sostojba

Se prodava info 070 640 777 Golf 4 1.9 sdi 50 kw So standartna op...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:10BMW E 46 318 i 2000 god full oprema top sostojba

Se prodava. Info 070 640 777 Bmw e 46 318 i benzin 2000 god ...


2.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:10Bmw e46 318 benzin plin moze i zamena

Bmw e vo odlicna sostojba red servisi klima funkcionalna moze i zamen...


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:55Fiat Panda 1.2 Benzin 4x4

Nosen od Swiss Plateno Do Registracia God:2009 Novi Gumi, Kolata e To...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 08:48Polo Fox So Metan Swiss

Nosen od Swiss So site servisi,novi Gumi,Kolata e So Metan, Gradsko A...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Тетово

Автомобили

Вчера 08:48Bmw 530 Gt Sport Panorama Swiss

BMW 530 GT FULL OPREM PANORAMA GOD/2011 KAMERI AUTOPILOT DISTANT...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 08:48bmw e70

top sostojba napraven golem i mal servis kozen enterier 4x4 f...


8.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 08:24Opel Corsa 1.0 Benz

Opel korsa 1.0benz Servo Abs Dve novi gumi Kupena od prv sopstveni...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 06:51Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам