3157 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

11 авг 18:40Промовирано

Se prodava niva so nasad lesnici

Se prodava niva 1hektar i 160 m2 vo Orman, Ohrid, so nasad od 600 les...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

НОВ стан со 1 спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 23:39Промовирано

Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 01:27Sobi/Apartmani vo Peshtani - OHRID

Se izdavaat sobi vo Peshtani na samo 20metri od Ohridskoto ezero. So...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 01:02Sobi/Apartmani vo Peshtani - OHRID

Se izdavaat sobi vo Peshtani na samo 20metri od Ohridskoto ezero. So...


30 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 01:01Sobi na pochetokot od charshijata,cena povolna.

➡️ 077759263 ⬅️ ‼️300‼️ Izdavam sobi vo kukja na samiot pochetok od...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 00:59Plac so Kuka Magistrala Ohrid-Bitola

Se prodava Kuka 60m2 osnova dvospratna plus pomosna prostorija 15m2 s...


26.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 00:42apartman vo albanija drac / апартман во албанија драч

се изнајмува апартман во драч на 150 метри од морето во населбата шке...


50 €
или предлог цена
Денес 00:22Se iznajmuva na podolg period

Stanot se iznajmuva za period od septemvri do juli na mesecno nivo po...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:02Apartman za odmor.Ohrid Centar

OTKAZAN TERMIN. SEGA e sloboden od 21.08 do 27.08 se izdava terminov...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:24Studia vo centarot na Ohrid

Студиа во центарот на Охрид, до градскиот пазар. Секое студио расп...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:24Се издаваат апартмани

Поминете комфорен одмор во преубавиот Охрид. Араrtmani Djekovi В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:43Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:30SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:29SOBI VO NASELBA RACA . POVOLNO !

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:14APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:37Sobi za izdavanje Pestani!!!

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:35Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:25*** STAN ZA TURISTI ***

Stanot se naogja vo centarot na Ohrid, na samo 200 metri do ezero. Ra...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:05Se prodavaat dve nivi

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kos...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:02Apartmani vo Ljubanista

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, на само...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:53Stan vo strog CENTAR so PARKING za 6 lica!!!

Stanot e sloboden posle 10ti avgust!!! Iznajmuvam dvosoben stan 60 k...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:26Se izdavat apartmani i studija vo naselba kojnsko

Apartmanite i studija se naogjaat vo kojnsko kaj hotelite granit i me...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:26Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Се издаваат трокреветни студија комплетно опремени со сопствено купат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:16Нива во с.Трпејца-Охрид

Се продаваат нива и лозје во с. Трпејца- Охрид. За подетални информац...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:09Stan vo Ohrid - Стан во Охрид

Се продава стан, 99м2 на улица АСНОМ во Охрид. Станот има југо-источн...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:01Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:35Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:35Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:29Apartmani LAVO (Centar, Ohridska carshija)

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:29****APARTMANI VO OHRID****

Pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so opremena kujn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:53****APARTMANI FILIP-Strog centar do ezero****

Se izdava luksuzno operemen apartman vo najstrogiot del od centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:53IZDAVAM APARTMAN 55m2 VO OHRID

IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI 55m2 VO OHRID SPALNA DNEVNA KUJANA KUPATI...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:50Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:38Ohrid Apartman 150m do ezero

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid na 150m do ezero. kompl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:32ЧОЈС-Namestena garsonjera vo Rasadnik

Se prodava namestena garsonjera na prizemje vo Rasadnik (ul.Karpos Vo...


32.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:25  НОВ ОГЛАС

Se Izdava Nov Apartman so Besplaten Parking

Apartamanot e so povrsina od 90 m2 I kapacitet za smestuvanje na dve ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:56Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:36Parceli od 700m2 Naselba Crnogorci - ZDRAVESKI

Se prodvaat tri parceli od 700m2. Parcelite se so markica za gradba,...


38 €
или предлог цена
Вчера 14:34Plac vo Podmolje od 600m2 - ZDRAVESKI

Плац во Подмоље od 600м2 -10 минути од Охрид и Струга - струја, во...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 14:34Parcela od 400 m2 na mirna lokacija - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 400м2 со чист имотен лист. - Маркица П+2+П Ми...


39 €
или предлог цена
Вчера 14:33Parcela od 1032m2 na Ulica Zeleznicka - ZDRAVESKI

Се продава парцела од 1032м2 на улица Железничка. Парцелата излегува...


100.000 €
или предлог цена
Вчера 14:33Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам