Охрид
                           
435 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 01:27Sobi/Apartmani vo Peshtani - OHRID

Se izdavaat sobi vo Peshtani na samo 20metri od Ohridskoto ezero. So...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 01:02Plac so Kuka Magistrala Ohrid-Bitola

Se prodava Kuka 60m2 osnova dvospratna plus pomosna prostorija 15m2 s...


26.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 00:42Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:33Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:33Ekstra luksuzna kukja vo Elesec - ZDRAVESKI

Se prodava ekstra luksuzna kukja vo Elesec Kukjata e 363m2, korisna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:32Kukja so bazen vo S. Ljubanista - Ohrid - ZDRAVESKI

Kukja vo Ljubanista Ohrid od 130m2 Se prodava namestena kukja vo Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:32Kukja od 300m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 300m2 Kukjata se naogja vo mirna sredina, I e vo...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:32Kukja od 172m2 vo Vidobista - ZDRAVESKI

Се продава куќа од 172м2 во Охрид – Видобишта. Куќата се состои од д...


89.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:32Nova kukja od 350m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Nova kukja od 350m2 na ulica Prilepska Ohrid Se prodava nova kukja n...


190.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:32Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов Се продава реновирана куќа на ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:32Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид. Куќата е 115м2 с...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:31Kukja na ul. Bogomilska od 175m2 - ZDRAVESKI

Se prodava kukja na ul.Bogomilska Kukjata se naogja vo centralno gra...


156.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:31Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:49Se prodava

Se prodava mesto so kukja od vkupno 1882m2 cena 100 evra m2 na glavni...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:45Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:40Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:29Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 🔝Cityview apartments🔝 Комплетно ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:14Kukja od 350 m2

Kukjata ima podrum, prizemje, sprat i potkrovje. Cist imoten list. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 07:12ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 96/19 Се продава куќа со површина 168м² со катност П+1 и ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 20:48Kukja

Se prodava kukja so dvorno mesto 2330 m2 k.p 419/1 Kukjata se naogja...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 20:47Kukja

Se prodava kukja vo s.Orovnik 157m2 BROJ ZA kontakt 070-624-027 BR...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 20:16Prodazjba na kukja

Se prodava kukja vo Leskoec-Ohrid.Kukjata e legalizirana zapishana vo...


82.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 17:10SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA

Se prodava luksuzna kukja na 3 sprata, so 4 vleza, so moznost za pod...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 13:26Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 12:28Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 авг 12:28Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 авг 20:44Se prodava kukja vo Pestani

Se prodava kukja vo Pestani prizemje i sprat, kompletno renovirana vo...


97.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 авг 15:47КУЌА НА ГЛАВНИОТ ПАТ ВЕЛГОШТИ

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 авг 15:38KUKJA VO VELGOSTI

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 авг 15:38Куќа на Абас Емин

Куќата е градена плански, со проект и надзор... Потребно е реновирање...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 авг 12:24Kuka Mesto Plac

Se prodava mesto kuka plac So imoten list Voda Struja 1250 kv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 авг 12:17Куќа на 8 ми Март

Се Продава куќа на 8-ми Март, во близина на Винарската Визба... Куќат...


133.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 авг 11:56Се продава куќа во Охрид!/Se prodava kukja vo Ohrid!

Се продава куќа во Охрид. Куќата се состои од 4 спрата од кои 2 се де...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 авг 23:31Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Се издава вила на самиот кеј на Охридското Езеро Вилата е нова градба...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 авг 21:05kupuvam baraka vi A.K. Andon Dukov

kupuvam baraka vo A.K. Andon dukov 070 352 370


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 авг 15:16Се продава нова куќа во Охрид /Se prodava nova kuka vo Ohrid

Се продава нова куќа со површина од 240м2 + 150м2 двор на улица Радој...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 авг 14:23Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 авг 13:14RENOVIRANA KUKJA VO S.KOSEL SO 950M2 DVOR!

SE PRODAVA KUKA VO S.KOSEL OHRID, RENOVIRANA VO 2022 GODINA. POSEDUV...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 авг 12:05Куќа Видобишта,во близина на Стобекс

Куќата е комплетно реновирана, поставена е нова : Струја, вода, догра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 авг 11:10Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам