1170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 1007

Колата е во совршена состојба. Има и зелен картон.


3.000 €
или предлог цена
18 јун 10:17Промовирано

Opel Insignia 2.8 v6 turbo 4x4 ZAMENA

Opel insignia 2.8 v6 turbo sport turing 260 ks 4x4 opc Full oprema, a...


6 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2X S-LINE UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2 X S-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA - UVOZ SV...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 09:37Промовирано

BMW 525D 2006 -KAKO OD SALON

BMW 525D 2006 217000 km realni-proverka kade sakate. Registrirano d...


9.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Денес 02:50GOLF VI GTI 211KS

Odlicna sostojba, za poveke info na 070232807 -bez zameni


15.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.000 €
Денес 02:50Fiat barchetta

Fiat barchetta odlicna Pominata Registrirana Plinski ured lovato d...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 21:28LAND ROVER DISCOVERY

Land rover discaver 2.5 disel td4 Registriran Podignat 5 cm Dista...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 21:28SKODA FABIA 1.4 BENZIN/PLIN

SKODA FABIA 1.4 BENZIN/PLIN Prodavam SKODA FABIA 1.4 BENZIN PLIN ...


2.290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.350 €
Вчера 20:13Se prodava mercedes 124 200d

Se prodava mercedes 124 200d , registrirana do 12ti mesec 2022 godina...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 19:20Audi Q7 3.0TDI S Line Panorama

Audi Q7 3.0 TDI S Line Panorama Krov Kozni Sedista Greaci Na sed...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:28Peugeot 807 2.0

Se prodava peugeot top sostojba napraen Kompleten servis novi gumi re...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:19KOLATA SE PRODA PASAT-7 AUTOMATIK

KOLATA SE PRODAVA PASAT-7 AUTOMATIK 2012 god.OPREMA =automatski menac...


11.450 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.500 €
Вчера 17:26Peugeot 207 1.4 - 08

Peugeot 207 1.4 benzin, 2008 prva registracija 2009, registrirano, o...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.799 €
Вчера 16:27OPEL CORSA 1.3 CDTI 2004god Klima!Servo! Ekstra !

Opel corsa vo odlicna sostojba 20041.3 cdti, mn ekonomicen motor so m...


111 €
или предлог цена
Вчера 15:19Mercedes C200

Mercedes C200 CDI Registriran Novi zimski gumi Motor raboti kako ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:42Mercedes S320 Long

Kolata e so full oprema i redovno servisirana ,moze zamena so audi a4...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 14:20  НОВ ОГЛАС

Audi A6 2.0tdi

Vo super sostojjba servisirano vo ovlasteni servisi ful oprema regist...


17.000 €
или предлог цена
Вчера 14:00Jeep Cherokee 2.4

Uvezen od amerika vo odlicna sostojba servisiran registracija zelen k...


22.500 €
или предлог цена
Вчера 13:59HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Вчера 13:50HYUNDAI I30 1.4 BENZIN Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI I30 1.4 BENZIN🇨🇭🇨🇭🇨🇭 128.251 k...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 13:50Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2013 g...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 13:50VW TOURAN 2.0TDI AUTOMATIC Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭TOURAN 2.0 DSG 2008g🇨🇭🇨🇭🇨🇭 AUTOMATIC DSG 184.000k...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 13:49DAIHATSU TERIOS 4X4 2009

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 DAIHATSU TERIOS🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Doneseno od Svajcarija Pre...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 13:49Fiat Idea 1.4 benzin Uvoz SWISS

Voziloto e vo odlicna sostojba Plateni site davacki do registracija...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 13:49MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 13:26Se prodava mercedes c220 elegance

Se prodava mercede c220 elegance vo odlicna sostojba! proverka po vas...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 13:23Opel Insignia 2.0 CDTI 118kw Automatic full oprema

Opel Insignia 2.0 CDTI 118kw 2008god,so avtomatski menuvac,registrira...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00Mercedes C220cdi Avantgarde...TOP Sostojba

Voziloto e doneseno od Svajcarija. Avantgarde oprema . Vo besprekorna...


8.800 €
или предлог цена
Вчера 13:00Opel Insignia 2.8 v6 turbo 4x4 ZAMENA

Opel insignia 2.8 v6 turbo sport turing 260 ks 4x4 opc Full oprema, a...


6 €
или предлог цена
Вчера 13:00RENAULT MODUS 1.2 75 KS 138000 KM DYNAMIC - 10..MT Auto

RENAULT MODUS GRAND DYNAMIC 1.2 75 KS ATEST PLIN - SERVISNA KNISKA N...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 12:56  НОВ ОГЛАС

MERCEDES A170 1.7CDI

Kolata e pali vozi 1.7 cdi ne e registrirana povejke info na 078 426 ...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 12:33ITNO SE PRODAVA MERCEDES C 270

Se prodava Mercedes C 270 vo ekstra sostojba,...karavan so avtomatski...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 12:30  НОВ ОГЛАС

Vito 112 cdi 2001

Mercedes vito Kako na slikite vredi da se vidi Odrzano e maksimalno I...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 11:44Opel Astra H 1.9 CDTI 2007

Se prodava vozilo Opel Astra H 1.9 CDTI 2007 god.vo odlichna sostojba...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 11:02AUDI A4 - 2.0 TDI

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI ... Max zacuavano vozilo kako nadvor ...


7 €
или предлог цена
Вчера 10:43BMW 530xd F10 SPORT KAKO NOVO

Prodavam BMW 530xd/258ks proizvedeno 04.2013, prva reg 09.2013 ,uveze...


22.900 €
или предлог цена
Вчера 10:06CITROEN C1 - Registriran..Prva boja

Se prodava Citroen C1 1.0 benzin ... Vo odlicna vozna sostojba za...


3.150 €
или предлог цена
Вчера 10:05AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 09:41CITROEN C3 1.1 60 KS 186000 KM NOV - 07.MT Auto

CITROEN C3 1.1 60 KS 4.5L/100KM - 186000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVISI...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 09:40MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE KOZA NOV - 08.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA KOZA - 154000 KM BUKVALNO...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 09:40OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS COSMO KOZA NAVI - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 157000 KM COSMO KOZA NAVI - SERVISNA KNIS...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 09:40CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE 134000KM - 11..MT Auto

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EURO-5 EXCLUSIVE ***** 134000 KM ***** SERV...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 09:39OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS COSMO KOZA - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 125000 KM COSMO KOZA - SERVISNA KNISKA 2 ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 09:39Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам