17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

plasticni kanti za sirenje

prodavam plasticni kanti za sirenje od golemite i srednite. golemite ...


135 МКД
или предлог цена
22 ное 17:51CENTRIFUGA ZA MED NA EL. STRUJA 220V

IZRABOTKA NA NOVI ROSFAJTNI CENTRIFUGI ZA MED,NA STRUJA 320 eu.racni ...


319 €
или предлог цена
21 ное 08:34Pecka za vo kujna

Производство на иноксни електрични печки трофазна 6 грејачи - 7.5kW,...


38.000 €
или предлог цена
03 ное 19:25Masina za ambalaza za jajca

Se prodava kompletna tehnoloska linija za proizvodstvo za ambalaza za...


111.111 €
или предлог цена
31 окт 23:58Masina za tecnosti!!!!!!!

Se prodava masina za polnene na tecnosti avtomatska masinata ne e r...


2.000 €
или предлог цена
22 окт 11:31Oprema za mlekara

Se prodava kompletna oprema za mlekara so kapacitet od 5000l/h Paste...


1 €
или предлог цена
24 сеп 04:43Електро мотор 22kW GAMAK

Моторот е во исправна состојба, користен е само 2 часа. 22kW, 2945rp...


75.000 €
или предлог цена
10 авг 11:01MLIN CEKICAR МЛИНОВИ ЧЕКИЧАРИ

Агротехника исток врши продажба на млинови чекичари со разни големин...


1 €
или предлог цена
06 авг 07:20Postrojka za sušenje na pesok i drug zrnest materijal

Organizirame nabavka na postrojka za sušenje na pesok i drug zrnest m...


1 €
или предлог цена
07 мар 16:57Linija za proizvodstvo na cement, lepak za pločki, 1500 kg

Organizirame nabavka na linija za cement, lepak za pločki vo prav, o...


1 €
или предлог цена
30 јан 21:56Laminator za lisnato

.


750 €
или предлог цена
03 дек 21:20Motor za Komora LTH komplet

Prodavam Motor za Komora LTH komplet. nadvoresna edinica za zamrznuv...


490 €
или предлог цена
30 сеп 22:00Rosfajt duplikator 250 litra za eurokrem

Moze záměna za vozilo


400 €
или предлог цена
02 јун 21:43Rosfajt duplikator 60 litra

Rosfajt duplikátor 100% prehramben rosfajt nov ne koristen


500 €
или предлог цена
02 јун 21:43Rosvet burina

Se prodavat rosvet burina


7 €
или предлог цена
22 ное 20:58Mikser za testo/mikser za slag

Mikser za slag 20l. 800eur. Mikser za testo 20l.600eur.


1 €
или предлог цена
02 окт 06:28isparivac za komora

prodavam isparivac za komora LTH so dva ventilatora vo odlicna sostoj...


330 €
или предлог цена
22 дек 17:55Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам