Подкатегорија:
                   
459 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Вчера 13:00Промовирано

Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Вчера 13:00Промовирано

Moleraj, bojadisuvanje, gletuvanje i dr.

Vrsime molerski uslugi profesionalno. Moleraj, gletuvanje, bojadisu...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:39Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Вчера 13:00Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Вчера 13:00POPRAVKA I RESTAVRACIJA NA MEBEL

Popravka i restavracija na mebel masi stolici polici plakari kom...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:03Rusenje,Krsenje,Busenje,Isfrlanje Sut

Rusenje,secenje, otvaranje na otvori, rusenje na stari objekti,cisten...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 11:01Moleraj,Moler,Krecenje,Molerisuvanje,Молер,Молерај,Gips

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:53Moleri,gletuvanje,kracenje,molero farbarski uslugi

izrabotka na: 1.molerajski uslugi-gletuvanje-krecenje-opsivki-Sahara...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:35moleraj moler krecenjne abri gips Renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na molerajski uslugi DEKORATIVNI TEHNIKI Lepal mreza, abr...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:35Profesionalno-Zidanje,Gradenje,Renoviranje-Kuki,Stanovi

Kompletno profesionalno izveduvanje na site vidovi gradezni raboti, s...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:26Izrabotka na Krov=Sanacija=Renoviranje=Demontaza na Krovovi

Dokolku imate problem so vasiot Krov ili bilo kakva Krovna Konstrukci...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:26Izrabotka Na--KROV--POKRIV-- Na Site Vidovi

Profesionalen tim so 25 godini iskustvo nudi brza i kvalitetna izvedb...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:25PLOCKARI

Lepenje na keramicki plocki, na dekorativni kamenja, saniranje, izoli...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 08:27LIMARSKI I KROVOPOKRIVACKI RABOTI

Vrsime sekakov tip na limarski I krovopokrivacki raboti. Naprava na d...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 07:35Renoviranje,Gips Karton Moler,Krecenje,Knauf,Moleraj,Plockar

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 €
или предлог цена
15 авг 16:43GRADEZNI USLUGI

☎️071399973 Vi nudime idejno resenie ●- Izrabotka na stiropor demit...


55 €
или предлог цена
15 авг 14:39Gips Karton Knauf

☎️ 071399973 ↪Izrabotka na Gips Karton KNAUF ↪-Mestenje gips kart...


7 €
или предлог цена
15 авг 14:39VODOINSTALATERSKI USLUGI

Firma izveduva vodovod kanalizacija i sanitarija brzo i kvalitetno


1 МКД
или предлог цена
15 авг 13:33Plockar keramicar

Lepenje na site vidovi plocki od 7e do 10e zavisno od povrsinata i te...


7 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

15 авг 13:14moleraj gips karton fasadi knauf

gletuvanje , abrib, stiropol, gips karton, spusteni plafoni, pregradn...


1 МКД
или предлог цена
15 авг 12:56Плочкар со долгогодишно искуство и врвен квалитет

Плочкар со долгогодишно искуство , лепи ѕидни и подни плочки . Брзо и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

15 авг 12:29Водоинсталатер / Vodoinstalater

ВКВ водоинсталатер, брзо, стручно и квалитетно остранува секаков дефе...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
800 МКД
15 авг 11:48KRSENJE SECENJE RUSENJE SEKAKOV BETON 070483719

Secenje so vodeno diamantska pila do 28cm vo dzid, otva...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

15 авг 10:59VODOVOD, ODVOD INSTALACII, SERVIS I ODRZUVANJE

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA INSTALACII NA VODOVODNI I ODVODNI MREZI, ...


777 €
или предлог цена
15 авг 09:35Krsenje so hilta

Krsenje so hilta beton,plocki,cigli Vodovodni i odvodni popravki,otpu...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

15 авг 09:33KRECENJE GLETOVANJE IZRABOTKA SO KAMEN

krecenje gletuvanje izrabotka so kamen ciganski cigli rusenje renovi...


111.111 €
или предлог цена
15 авг 08:00KROVOVI POPRAVKI I MONTAZA NA NOVI KROVOVI OD SITE TIPOVI

ZA BILO KAKOV PROBLEM SO VASIOT KROV SLOBODNO POBARAJTE NE. VOEDNO V...


По Договор
или предлог цена
15 авг 07:29Prevos na pesok, zemja, tampon

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ СО ТАМЧЕ.ПЕСОК ЗЕМЈА ТАМПОН .ИСФРЛАЊЕ НА...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

15 авг 06:36Moleraj, gletuvanje, bojadisuvanje i dr.

Vrsime molerski uslugi, gletuvanje, bojadisuvanje i drugo. Moze so na...


По Договор
или предлог цена
14 авг 22:58SECENJE,RUSENJE,KRSENJE,BETON:070483719

krsenje rusenje so hilti sekakov tip na beton, vadenje na plocki ko...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

14 авг 15:12KERAMICAR - PLOCKAR - SANITARIJA

Majstor so 30 god. iskustvo vrsi lepenje na plocki vo kupatila, kujn...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

14 авг 12:32Moleraj,Moler,Krecenje Molerisuvanje,Молер,Молерај,Gips

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 €
или предлог цена
14 авг 11:26krecenje, gips,moleraj

vrsime sekakov vid na moleraj,gips karton, opsivki, gletuvanje i sve ...


1 €
или предлог цена
14 авг 10:43Fasadi, фасафи izrabotka na fasadi

Najnovo!!! Fasadi od kamena volna, gi izrabotuvame i site vidovi na...


35 €
или предлог цена
13 авг 19:55IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI GIPS MOLERAJ STRUJA VODA

Izveduvame sekakov vid na gradezni raboti, gips, moleraj, betoniranje...


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

13 авг 19:48Dekorativen Japonski malter

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
13 авг 18:39moler moleraj gips gipsar fasada fasader

vrsime molerajski uslugi rabotime i gips karton i fasada so nas i so ...


1 МКД
или предлог цена
13 авг 14:27Renoviranje, Moler, Krecenje, Moleraj, Gips Karton

Profesionalni moleri so dolgo iskustvo, vrsime sekakov vid na molero-...


1 €
или предлог цена
13 авг 13:48Mestenje Laminat

Mestenje sekakov vid na laminat Tel za kontak:072 225-919 Martin


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

13 авг 11:04DRVEN VENECIJANER, PVC VARIOLAJT, ROLO I ZEBRA EKSTRA CENI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


1 €
или предлог цена
13 авг 09:59Moleraj moler gips gipsar renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na spusteni plafoni Pregradni dzidovi Skrieni svetla TV...


По Договор
или предлог цена
13 авг 08:27Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам