Кисела Вода
                   
1038 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mining RIG EVGA 3060TI FTW3

Prodavam Mining Rig 3060ti 8GB, sklopen 01.2022 so lokalna garancija ...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 22:48NOV rig 6x3060ti Asus TUF so lokalna garancija do 06.2025

NOV Rig 6xASUS TUF 3060TI V2 so lokalna garancija 3 godini do 06.2025...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 22:48PC dzojstik - controller - kontroler

Se prodavaat kontroleri za PC - Nacon BB5022 - 600 denari - Logi...


300 МКД
или предлог цена
Денес 22:00[Монитор] Monitor LG Flatron L192WS

Se prodava zacuvan monitor LG. Cenata bez kabli e 1400. Cenata so kab...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 21:59Samsung Galaxy Tab 2

Se prodava mnogu zacuvan tablet Samsung zaedno so kabel za polnenje i...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Таблети

Денес 21:59DELL OPTIPLEX XE SFF

Se prodava mnogu zacuvan kompjuter DELL. Kako NOV!! Sleduva so ka...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 21:59Se prodava monitor

Prodavam monitor


1.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2.000 МКД
Денес 21:00Macbook Air 7,2 / 13-inch 2017

Prodavam Macbook Air 7,2 /13-inch 2017 / Processor 1,8 Ghz Dual-Core ...


27.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 20:25Nov Rig 3060 no Lhr

Se prodava nov rig 3060 no lhr , so lokalna garancija. Napojuvanje 2...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 15:35Prodavam monitor Dell P2418D

Prodavam monitor Dell P2418D Monitorot e koristen ne povekje od 3 ...


200 €
или предлог цена
Денес 14:25Lenovo thinkpad edge amd a4

Amd a4 procesor 4gb ram 500gb hdd 15.6 dısplay Amd radeon hd 6480...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 12:57  НОВ ОГЛАС

Батерија за Apple MacBook Pro 17 A1297

Продавам НОВА оригинална батерија А1309 за Apple MacBook Pro 17 A1297...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

Денес 12:06Razer DeathAdder v2 Mini

Продавам гејмерски маус Razer DeathAdder v2 Mini, користен само некол...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:32SteelSeries Prime

Sensor (Optical): SteelSeries TrueMove Pro CPI: 18000 CPI Accelerat...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Денес 11:32Programi za prodavnici, magacini, kafani, knigovodstvo

PRODAVNICI -Artikli -Komintenti -Priemnici -PLT Obrazec -Fiskaln...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Бизнис

Денес 08:12Prodavam NOV ( neotpakuvan ) SSD 120Gb

Prodavam nov, neotpakuvan hard disk ( vo originalna opakovka ), kapac...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:12AMD Конфигурација

Gigabyte B450M DS3H Ryzen 5 1600af XFX RX580 4gb Hyperx Fury 2x8GB...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 22:00Intel i5-9500 6 core 9gen 9M Cache, up to 4.40 GHz LGA1151

Intel i5-9500 6core 9gen 9M Cache, up to 4.40 GHz LGA1151 koristen ...


7.490 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.990 МКД
Вчера 21:56Laptop Sony vaio 17" i5

Intel i5 2.4ghz, ram 4gb, full hd display 17.1" nov ssd 120gb, raboti...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:24DELL OPTIPLEX 7010 i3 3220 3th/4GB RAM/128GB SSD

vrtete na 071 496-732 DELL OPTIPLEX 7010 i3 3220 3th gen MNOGU TIVO...


3.790 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:10Laptop Apple Macbook Pro 13 intel Core i5 Late 2011

Laptopot e kako nov. Bez nikakvi mani Intel core i5, 4gb Ram, 120...


240 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:03Formatiranje na kompjuteri Windows + Antivirus + Office 2022

Formatiranje na kompjuteri i laptopi instalacija na Windows + Antivir...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 16:48Кулери за Socket 775, 1150, 1151, 1155, 1156

Продавам кулери без никаква мана компатибилни за LGA Socket 775, 1150...


399 МКД
или предлог цена
Вчера 13:29Продавам процесори Socket LGA 775 и 1155

Socket 775 Q9400 Quad Core 2.67 GHz - 1500 денари Q9300 Quad Core 2...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:21Продавам графички картички

Продавам дефектни графички картички. Може да се искористат за делови,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:20Microsoft безжични тастатура, оптичко глувче и приемник

Продавам Microsoft безжична тастатурата, Microsoft безжично оптичко г...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:18Nvidia GeForce GT 530 2GB

Се продава графичката од описот, во исправна состојба, без никаква ма...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:17Logitech Rumblepad 2

Se prodava mnogu zacuvan originalen dzojstik Logitech. Moze da se kor...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15Продавам компјутер за секаква намена

Куќиште - DELL Процесор - I7 860 up to 3.46GHz 4cores, 8threads, 8 M...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:14Продавам процесор Intel I5 3470 up to 3.60GHz

Се продава следниот процесор: Intel® Core™ i5-3470 Processor 6M Cach...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:08Продавам графичка MSI GT730 2GB

Се продава графичката од описот, во одлична состојба, без никаква ман...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06Продавам компјутер за играње игри и се останато

Матична плоча - Intel Процесор - Core™2 Quad Processor Q8200 2.33 GH...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:05Напојување Cooler Master 520W PRO Real Power

Продавам напојување Cooler Master во одлична состојба, без никаква ма...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:02Продавам компјутер

Продавам компјутер со следниве спецификации: Матична плоча - GA-H61M...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:59Продавам матична ASRock Z77 Extreme6

Се продава матична плоча како на сликите, сочувана, во одлична состој...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:53GAMING PC Компјутер за Гејминг

Куќиште - PowerBox Процесор - AMD FX-4300 Black Edition 4.0GHz 4core...


13.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:51Напојување CHIEFTEC IARENA 500W

Се продава следното напојување - Chieftec Iarena 500w Напојувањето е...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:48Prodavam kompjuter vo odlicna sostojba

Куќиште - HP Процесор - I5 2500 up to 3.70GHz, 6 MB Intel® Smart Cac...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:43Asus x540s kako nov PRODAVAM

Prodavam asus x540s,odlicno socuvan,mnogu malku koristen,baterija odl...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:32Продавам нов Creality Ender-3 V2 3D Printer

Продавам нов 3D Printer Creality Ender-3 V2, пуштен само за тест отка...


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:28Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам