Кисела Вода
                   
193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Macbook Air 7,2 / 13-inch 2017

Prodavam Macbook Air 7,2 /13-inch 2017 / Processor 1,8 Ghz Dual-Core ...


27.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 20:25Laptop Sony vaio 17" i5

Intel i5 2.4ghz, ram 4gb, full hd display 17.1" nov ssd 120gb, raboti...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:24Laptop Apple Macbook Pro 13 intel Core i5 Late 2011

Laptopot e kako nov. Bez nikakvi mani Intel core i5, 4gb Ram, 120...


240 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:03Asus x540s kako nov PRODAVAM

Prodavam asus x540s,odlicno socuvan,mnogu malku koristen,baterija odl...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:32DELL LATITUDE 7480/i5-7300u [7GEN] 3.50GHz/8GB RAM/128GB SSD

Mnogu brz i izdrzliv brend laptop DELL LATITUDE 7480 koj e otporen na...


9.490 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.490 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 21:32DELL LATITUDE E6440 i5-4210/4 GEN 8GB/128GB SSD

MNOGU BRZ I IZDRZLIV KVALITETEN BREND LAPTOP OD SERIJATA LATITUDE E64...


6.990 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.490 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 21:29ThinkPad E495 Ryzen 7 3700U 4-Core,16GB RAM,512ssd PRODAVAM

Prodavam odlicno socuvan ThinkPad E495 skoro nov mnogu malku koristen...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 10:05Laptop ASUS X540L Intel(R) Core(TM) i3-5005U CPU, RAM 8GB

Продавам Laptop ASUS X540L во одлична состојба со следната конфигурац...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 22:59DELL LATITUDE E6430 i5-3220 8GB RAM/128GB SSD

Win 10 garancija za ispravnost na maticna ploca. imam uste edna is...


7.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 21:57DELL LATITUDE i5-2520 3.20 GHz 128GB SSD 4GB DDR3 RAM

DELL LATITUDE E6420 IZDRZLIV I BRZ BREND LAPTOP WIN 10 i5 2520 3.20...


6.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 19:44SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI

VRSIME SERVIS NA SITE VIDOVI PERSONALNI KOMPJUTERI I LAPTOPI.OTSTRANU...


76.777.877 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 13:34HP ProBook 470 G2 17.3 CORE I7 PRPDAVAM nk

Prodavam odlicno socuvan HP ProBook 470 G2 ,mnogu malku koristen ,bat...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 09:34TOSHIBA C850 4GB RAM 500GB HDD

Laptopot e ispraven nema baterija raboti samo na polnac. Intel® Cele...


4.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 19:21MacBook Air (13-inch, Early 2015) PRODAVAM nk

Prodavam dobro socuvan MacBook Air (13-inch, Early 2015)


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 09:55DELL LATITUDE 7480/i7-7600u [7GEN] 3.90GHz/12GB RAM/ SSD

WIN 10 PRO i7 7600U 3.90 GHz 7th generacija RAM 12 GB ddr4 Max Memo...


18.490 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
18.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 07:51MacBook Air

Prodavam dobro socuvan macbook air 13 incen laptopot e kako nov ide...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 20:59DELL WORKSTATOIN i7-4810MQ 3.8GHz/GPU k3100m 4GB/16GB/256SSD

MNOGU MOKJEN BRZ I MNOGU IZDRZLIV LAPTOP ZA SEKAKVA RABOTA I IGRI D...


18.990 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
21.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 04:59MacBook Pro 13

Se prodava MacBook Pro 13. Laptopot e vo odlicna sostojba. CPU - Int...


260 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 22:32HP 620 ODLICEN

Prodavam HP 620 15,6" ekran graficka Mobile Intel GMA 4500MHD , ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 09:38Dell INSPIRON 6400 EFTINO!!!

Prodavam koristen Dell Inspiron 6400 so se funkcionalno na nego i bat...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 09:38Lenovo ThinkPad x1 carbon 3 generacija

Vrtete na 078 200 386 i5 5ta generacija . Sold Memorija 256 gb S...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 19:14Lenovo ThinkPad x1 carbon 4 generacija

Vrtete na 078 200 386 i5 6ta generacija Ssd 500gb Ram 8gb Hd ekr...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 19:14Лаптоп HP Compaq nx9105 - за делови

Се продава лаптоп во полуисправна состојба марка HP. Model : Compa...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 15:27Lenovo Z70-80 80FG

Lenovo Z70-80 80FG Intel Core i7 5500U / 2.4 GHz/Dual-Core 8 GB r...


10.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
13.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 02:03MacBook Pro 13" Mid 2009

Продавам половен MacBook Pro 13" Mid 2009, лаптопот работи без пробле...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:41LENOVO THINKPAD X100E 11.6LED

Odlicen laptop za dijagnostika na koli itn kompletno ispraven osven ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 00:56DELL G5

PERFEKTNA SOSTOJBA NE E IGRAN IAKO E GAIMNG LAPTOP KORISTEN E STROGO ...


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 18:53MacBook

MacBook 13 incen ekran so ssd 250 GB, RAM 8 Gb, vo dobra sostojba...


190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 22:38Macbook Air 13-inch 2019, i5, 8gb ram, 128gb SSD

Лаптопот е купен во iStyle и е без ниту една гребнатинка. Батеријата ...


599 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 20:30СЕРВИС И ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП МОНИТОРИ КОМПЈУТЕРИ И ДР

ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП,ПОПРАВКА И НА СИТЕ АДАПТЕРИ ОД ВАШИТЕ ЛАП ТОПОВИ ...


999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 15:14Dell Inspiron 15-5547 - i7-4510u - perfekten

Se prodava perfekten laptop Dell Inspiron 15-5547 so slednive specifi...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

01 авг 15:59Toshiba Satelite Laptop 15"

Ispraven AMD E240 laptop, so win10home lic. Nema baterija-ne se ispl...


2.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

31 јул 16:25Delovi za Asus X550;X551;X552;X553;X554;X555

Ceni i informacii okolu dostapnosta na delovite moze da dobiete po e-...


45 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

31 јул 14:08LAPTOP HP 650 BIZNIS MODEL VO ODLICNA SOSTOJBA

LAPTOP HP 650 BIZNIS MODEL VO ODLICNA SOSTOJBA Ram 6gb Hard 500gb ...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

29 јул 16:14Prodavam Acer Extensa 2540 i5-7200U

Acer Extensa 2540 i5-7200U, FHD, 4 GB RAM , 500GB HDD, Intel HD Grap...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јул 12:23Delovi za HP Pavilion DV7-6000 series

Delovi za HP Pavilion DV7-6000 series.Infrmacii za ceni i dospatnost ...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јул 10:19Acer Aspire - 8GB RAM / Core i7 / 1TB SSD / Nvidia Geforce

Се продава лаптоп со следните карактеристики - 8GB RAM DDR3 Intel ...


32.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јул 09:17Se prodava malce koristen sochuvan laptop

Se prododava asus laptop so intel celeron N4000 1.10ghz 4gb ram ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јул 21:34DELL LATITUDE E5470 i5 6200 {6GEN}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD

WIN 10 pro.... VRTETE NA 070 696-355 Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz...


11.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

21 јул 19:47Laptopce Samsung Q330- 13.3'' 3rd gen Intel® Core™ i3 cpu

Samsung Q330 , super laptopce 13.3'', lesen i lesnoprenosliv, baterij...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

19 јул 18:57Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам