Подкатегорија:
                   
161 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Speaker Anker Bluetooth Soundcore Rave Mega 80W IPX7 Waterpr

Kupen pred 2 meseci ,pusten e 5 pati I e seuste pod garancija.Ima I k...


10.000 МКД
или предлог цена
29 ное 00:16PONUDETE PRAZNI PLASTICNI KUTI 15ki (15inch)

PONUDETE PRAZNI PLASTICNI KUTI 15ki ISTI KAKO NA SLIKATA (15inch) ...


1 МКД
или предлог цена
28 ное 22:49Za gitara

Za gitara ispravno kako novo moze na batrerija i na adapter


3.000 МКД
или предлог цена
27 ное 18:53Гитарски засилувач ("појачало") Fender Mustang v2.0

Гитарски засилувач ("појачало") Fender Mustang v2.0 моќност: 70W, из...


199 €
или предлог цена
26 ное 19:44Led Par DMX 36 led, Najeftino !!

Novi Disko led par DMX 36led moze i samostojni aktivni na zvuk , efek...


1.300 МКД
или предлог цена
23 ное 18:45Dmx mixer mikseta

Dmx mikser novi. https://www.facebook.com/profile.php?id=10006350736...


60 €
или предлог цена
23 ное 18:45Led moving head Beam novi!

Led moving head nova kolicina Beam 6 x 15 bee eye Osram led. https:/...


210 €
или предлог цена
23 ное 18:45Set Sony zvucnici NEKORISTENI

Prodavam NOVI NEKORISTENI Sony zvucnici vo odlicna sostojba. Dostapni...


1.500 МКД
или предлог цена
14 ное 18:48NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5

NOVI NE OTPAKUVANI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CRNA BOJA, CENA ZA DV...


400 €
или предлог цена
14 ное 10:07pick up

prodavam pikap za akusticni cetiri zicni instrumenti i gitari-NOVI !!!


1.000 МКД
или предлог цена
13 ное 07:44STUDISKI KONDENZATORSKI MIKROFON

Nov studiski mikrofon Tel. 075 248 405


2.000 МКД
или предлог цена
12 ное 23:45PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
11 ное 21:42pilotka ''SHURE''

Prodavam pilotka ''SHURE WCM 16''.So mikrofonot odi i adapter.Nova vo...


50 €
или предлог цена
11 ное 07:03Stalci za mikrofoni Stalki сталки

Сталки за микрофони. Супер состојба. 2 комада. Со gooseneck оп...


3.000 МКД
или предлог цена
09 ное 06:18Prodavam zvucnici so bluetooth

PRODAVAM ZVUCNIK SO BLUTUT I RADIO SKORO NEKORISTEN


4.500 МКД
или предлог цена
06 ное 10:43Продавам појачало Laney Extreme -LX65R

Продавам гитарско појачало Laney Extreme -LX65R 100 vati pojacaloto...


18.000 МКД
или предлог цена
02 ное 23:13Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


50 €
или предлог цена
01 ное 10:44Line 6 Spider Jam 1x12" 75-watt Modeling Combo Amp

Prodavam combo pojacalo LINE 6 Spider Jam 75 watt Pojacaloto e kupe...


24.000 МКД
или предлог цена
30 окт 09:25Led Par DMX 54 led

Led Par DMX 54 led RGB W . https://www.facebook.com/profile.php?id=1...


1.500 МКД
или предлог цена
26 окт 18:01Fender bassman 100 silverface

odlicna sostojba/


1.000 €
или предлог цена
22 окт 02:01Mikrofoni

Set mikrofoni


1 €
или предлог цена
18 окт 18:06Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:49pick up

Prodavam izvonreden magnet te.pick up za akusticna gitara(metalni zic...


35 €
или предлог цена
17 сеп 07:00Komplet mikrofoni AKG

MOZHE ZAMENA - za dobosh, chineli, ili slichno. Setot e Za tapan...


1 €
или предлог цена
16 сеп 17:07AKG D440

Super sostojba. Za dobosh, tomovi, gitarsko pojachalo, za duvachki in...


4.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:07AKG D550

Super sostojba. Za bas tapan. Mozhe i komplet so 4 x D440. CENA 50...


5.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:07NOV MIKROFON WEISRE M-88

NOV MIKROFON WEISRE M-88 SO KABEL


1.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:19NOV STALAK ZA ZVUCNICI

NOV STALAK ZA ZVUCNICI CENA ZA EDEN STALAK E 1400 DEN.


1.400 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:18NOV BEZZICEN MIKROFON

NOVI DINAMICKI MIKROFONI CENA IMA NA SEKOJA SLIKA


1.200 МКД
или предлог цена
22 авг 09:07crown xls 602 Power amp

2 x 400 w odlicna kondicija


450 €
или предлог цена
12 авг 18:21BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN ZVUCNIK.

BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN-AKUMULATORSKI(KARAOKE)ZVUCNIK,'MES...


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:18nord 73 Hard case ( 078 447 987 )

Se prodava Hard case za nord 73 078 447 987


230 €
или предлог цена
22 јул 17:21Kronos 2 Hard case ( 078 447 987 )

Se prodava Hard case za Kronos 2. 078 447 987


250 €
или предлог цена
22 јул 17:20Се продава осветлување

Се продава осветлување


По Договор
или предлог цена
11 јул 10:09NOVI MIKROFONI

NOVI DINAMICKI MIKROFONI POGODNI ZA VOKAL, SILEN I CIST TON BEZ SUMOV...


1.600 МКД
или предлог цена
17 јун 08:50NOV MIKROFON

NOVI DINAMICKI MIKROFONI POGODNI ZA VOKAL, SILEN I CIST TON BEZ SUMOV...


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 08:50Se prodavaat zvucnici

Se prodavaat zvucnici


1 €
или предлог цена
05 јун 07:32Zvucnici, sateliti, Electro Voice zx4

Zvucnici EV.ZX4


700 €
или предлог цена
29 мај 21:33CELESTION ENGLAND озвучување ИТНО!!!

ИТНО! 2 x Дуплу басови со 2х18” во една кутија. 4 х Fullrange 3-way ...


1 €
или предлог цена
19 мај 09:10SHURE BETA 58A wireless microphone

Mikrofonot e vo odlichna sostojba, kompletno ispraven!!! JAVI SE 0...


1 €
или предлог цена
19 мај 09:10Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам