Карпош
                   
1113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

MacBook Air M1 чип

Се продава MacBook Air со М1 чип, 8GB RAM,256GB.Мекот е во совршена с...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 сеп 22:48Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

AMD RADEON XFX 6700XT SWFT 12GB

Nova Graficka XFX KORISTENA 8 MESECI. SO GARANCIJA OD SETEC USTE 2 ...


55.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
57.000 МКД
Денес 18:22MOUSE - SteelSeries Rival 310 - Senzor Pixart PMW3360

Продавам Гејминг маус SteelSeries Rival 310 Mouse https://steelserie...


Денес 18:12Gaming / Workstation PC | RX580 8GB R5 2600 16RAM HDD + SSD

Se prodava PC so slednata konfiguracija: - R5 2600 3.6GHz - Sapphir...


30.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 17:53  НОВ ОГЛАС

Продавам оригинални нови и користени PS4 игри

PS4 : CoD Black Ops 3 - 1000 den CoD Black Ops Cold War -2000 den ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:43Lenovo Laptop | 17" i-7 (8th gen) 8GB Ram 1TB HDD 256 SSD

Se prodava Lenovo IdeaPad L 340 so: - 17 INCH - i7-8565U - NVIDI...


31.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:55  НОВ ОГЛАС

HDD hard diskovi 3 komada od po 1tb 2.5' za laptop desktop

Prodavam tri hard diska komplet ispravni od laptopi izvadeni za prome...


1.150 МКД
или предлог цена
Денес 14:23  НОВ ОГЛАС

ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:11NOV SAMSUNG 2K GAMING CURVED MONITOR + GARANCIJA

Samsung Gaming Curved 27 inchen monitor 144 hz refresh rate 2560x1...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:26  НОВ ОГЛАС

Продавам Synology DiskStation DS214+

Dual Core CPU Powered by Floating Point Unit 2 LAN with Failover and...


4.999 МКД
или предлог цена
Денес 13:06  НОВ ОГЛАС

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava iMac late 2015 21.5 inch

Се продава iMac late 2015 21.5 во одлична состојба.Купен е од iStyle ...


495 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
650 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:00Se prodava Dell XPS 1820(18 series) 18.4 inch

Се продава Dell XPS 1820 лаптоп/таблет со се полњач.Лаптопот има сенз...


27.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Printer HP 1310 - All in One

Mnogu malku koristen Printer HP 1310 - All in One (skenira,printa i...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:29Kupuvam graficka RX 480/580 4gb графичка, graficki

Kupuvam rx 580 4gb - 3000 den Kupuvam rx 580 8gb - 4500 den K...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:29ASER ASPIRE 3 A315 BLACK

ASER ASPIRE 3 A315 BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 4 MESECI NABAVE...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:18  НОВ ОГЛАС

ETH 180 Mhs 8GB риг

3 x Sapphire Radeon Vega 56 8GB + 1 XFX RX580 8GB Corsair 850W напој...


2.190 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 11:21Sapphire Radeon R9 FURY X 4GB со водено ладење

Графичка картичка Sapphire Radeon FURY X, 4GB HBM VRAM со водено ладе...


7.900 МКД
или предлог цена
Денес 11:21Tastatura za Apple MacBook Pro 15” 2012-2015

Prodavam nova tastaura za 15” Macbook Pro A1389 so backlight, odgovar...


Денес 11:11Lenovo LapTop kako nov socuvan extra za sekakva namena

Lenovo LapTop kako nov socuvan extra za sekakva namena


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:28OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:17ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER NOV NABAVEN VO SETEK MKD POD PISMENA GARANCIJA ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:07Prodavam Gaming PC

MB : Asus H110M-R RAM : HyperX Fury 16GB 2x8 2133 Mhz GPU : GTX 10...


600 €
или предлог цена
Вчера 23:03  НОВ ОГЛАС

Матична Плоча Asrock AD425PV3

Се продава матична плоча Asrock AD425PV3 со интегриран Intel Atom D42...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:22Poloven Desktop Kompjuter

Poloven Desktop Kompjuter Lenovo Procesor:Intel Core i5 2400 Ram:1...


13.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 20:22CREATIVE SB X-Fi XTREME AUDIO CARD

-audio card za notebook/laptop -instrukcii -cd so drajveri i aplika...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:0216 GB SODIMM OEM 3200 2x8GB Asus TUF

Dve plocki po 8GB RAM memorija, od ASUS TUF 506IU, Zaradi upgrade na...


3.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:21XFX 580 4gb

Продавам XFX 580 4gb. Одлична за гејминг 1080п Средни/Високи настројк...


Вчера 18:43TABLET - ARNOVA 10"

Tablet ARNOVA 10" tehnicki vo solidna sostojba, baterija drzi 1 do ...


2.450 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 17:49Canon C-EXV 13 TONER

TONER Canon C-EXV 13


Вчера 17:30NZXT H510 WH / BK / RD,BK

Се продаваат нови NZXT H510 куќишта во сите бои, цената ваќи до потро...


4.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 МКД
Вчера 14:28Cpu liquid cooler milestorm 240t

Nov vo kutija ne koristen 077-940-500


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:21Нови куќишта Cooler Master

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа: 1) TD500...


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03Linksys wrt54gl

Prodavam ruter linksys wrt 54 gl odlicen ruter


700 МКД
или предлог цена
Вчера 12:09Ruter Tp Link 740n odlicen i brz

Prodavam odlicni ruteri TP Link 740 n mnogu brzi


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08Tenda N301 ruter

Prodavam WiFi ruter N301 kako nov


500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08Polnac (adapter) za laptop LITE ON

Продавам половен полнач за лаптоп - LITE ON output: 19V, 4.74 A Це...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 11:55Polnac (adapter) za laptop HP

Продавам половен полнач за лаптоп - HP output: 18,5V 1.6A, 65W Цена...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 11:55Polnac (adapter) za laptop Lenovo ADLX45NDC3A

Продавам половен полнач за лаптоп - Lenovo output: 20V, 2.25A Цена:...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:54Gamer laptop dell i3 so geforce 940 graficka

Prodavam gejmerski laptop dell i3 so nvidia geforce 940 graficka


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:39Gamer laptop HP i7 so AMD 2GB graficka

Gamer laptop HP so i7 ptocesor i graficka AMD 2GB


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:39Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам