1029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE - 10..MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE NAVI - 160000 KM GARANCIJA ...


7.800 €
или предлог цена
29 ное 09:40Промовирано

NOV Audi A6 2018 S Line Quattro - 300 KONJA AWD

Nova Audi A6 S Line Quattro full oprema AWD. Voziloto ima 300 konj...


42.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
44.000 €
26 ное 14:30Промовирано

Се продава BMW 318D 2006г

Колата е во одлична состојба, возена најмногу на отворено. Во цената...


5.900 €
или предлог цена
25 ное 15:45Промовирано

Matizzz

Registrirano do 2023 Karasereaki zabeleski Smeneta cela prednica no...


350 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
500 €
Денес 09:36Opel Frontera 4x4 registrirana

Opel Frontera 4x4 1.9 TD motor od volgswagen dzipot e vo super sost...


3.400 €
или предлог цена
Денес 09:33Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:26Rezervno trkalo

Se prodava rezervna guma Povolnoooo Prakjam i po kargo ... ...


1 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 МКД
Денес 09:22VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


8.899 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.990 €
Денес 09:17BMW 630 i Cabrio

Se prodava BMW 630 i Cabrio vo odlicna sostojba so full oprema, pomin...


25.000 €
или предлог цена
Денес 09:15Fiat grande 12ben plin

Fiat grande 12 ben plin 2008god so ful oprema napraveni servisi klima...


2.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.999 €
Денес 08:58CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN/PLIN

Kolata e vo dobra sostojba. Tode 071 231 194


1.990 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.350 €
Денес 07:57VW GOLF 5 variant 2007g 1.9tdi 77kw 105ks

Se prodava odlicen golf 5 1.9 tdi 77 kw 105ks 2007g Mnogu zacuvan i...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.300 €
Денес 05:53BMW 730Ld М пакет - F02 Individual

BMW 730Ld ( Long - Individual опрема F02) М пакет - Bi-Xenon адапт...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:52Golf 6 Benzin/plin

Se prodava golf 6 benzin/plin Od oprema poseduva: -Tempomat -Multi...


7.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.899 €
Вчера 22:13  НОВ ОГЛАС

Landrover freelender 1.8 benzin/plin

Voziloto e vo odlicna sostojba, nema skapano, niti krpeno, ne e vozen...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 22:10BMW 730d top sostojba.Moze zamena

Bmw 730d vo perfektna sostojba i najfull oprema servisirana registrir...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:23  НОВ ОГЛАС

Mercedes C350 CDI 4MATIC Avantgard -2010

Kolata e vo izvonredna sostojba so mnogu dopolnitelna oprema, proizve...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 19:51  НОВ ОГЛАС

BMW E83 X3 2.0D X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 19:46Delovi za Audi A5, 2013 Redizajn, kupe(2 vrati)

Prodavam Sekakvi Delovi za Audi A5, 2.0 TDI , 2013 god, kupe.


1 €
или предлог цена
Вчера 18:30Mini Cooper

Se prodava Mini Cooper vo odlicna sostojba komplet oprema sve funktio...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 18:16Chrysler Pt Cruiser 2.2 CRD Limited Redizajn

*** Servisirano Vo Odlicna Sostojba *** *** 2200 cc Mercedes Motor 1...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:52BMW 320d

Се продава BMW 320d 2000 година 136 коњски сили во одлична состојба. ...


2.100 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.500 €
Вчера 17:24Mazda 5 2.0D 2010god 7 sedista

Prodavam Mazda 5 2.0 diesel 2010god Kolata e vo odlicna sostojba redo...


6.300 €
или предлог цена
Вчера 17:02DACIA SANDERO 2015

Se prodava dacia sandero 2015god 1.2 benzin neuvezena so realni 148 0...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:25VW GOLF MACH 77kw105ps 2012

Golfot e dojden so vozenje od Germany Plateni se site davacki do r...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 16:11  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E 220 ELEGANCE 2011

Mercedesot e dojden od Germany so vozenje Plateni se site davacki ...


14.800 €
или предлог цена
Вчера 15:53  НОВ ОГЛАС

TOYOTA AYGO(C1, 107)ORGINALNI(4x100 R15) BANDAZI SO RATKAPNI

SE PRODAVAAT ODLICNI BEZ GREPKA 4 ORGINALNI CELICNI BANDAZI(4x100, 4....


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Вчера 15:29Opel astra g 17dtl

Prodavam opel astra g 17dtl vo odlicna sostojba. Napraven kompleten s...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

Peugeot 307 2003 2.0 HDI

Peugeot 307 2003 2.0 HDI 66 kw 90 ks Servisirano redovno Plus 4 novi...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 15:15PEUGEOT 306 XR

kolata e vo dobra sostojba malo gradsko kolice motor 1.4 naprave...


750 €
или предлог цена
Вчера 14:46Fiat Stilo 1.9

Se prodava Fiat Stilo 1.9 Dobro socuvano


2.100 €
или предлог цена
Вчера 14:36RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIX LUX HST*****NOV******

Se prodva RANGE ROVER EVOQUE HSE DYNAMIX LUX TD4 2.2/150ks (4x4) so p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:04TOURAN HIGHLINE 2.0TDI DSG 7sedista 2013god

Prodavam VW Touran Highline 2.0TDI 2013god Voziloto e vo perfektna s...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 14:02BMW 525 d Facelift

Istecena registracija


2.250 €
или предлог цена
Вчера 13:47Ford fiesta 1.2

Ford fiesta registrirana tel samo 077936490 OK


500 €
или предлог цена
Вчера 13:33  НОВ ОГЛАС

VW Sharan 2.0 dizel 2007

Se prodava vw sharan 2007 so stranski moze da se carini Tempomat K...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:21  НОВ ОГЛАС

Se prodava Mercedes Ml 270

Se prodava Ml 270 inspiration,posledna serija od ovoj model,proizvede...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 13:10GOLF 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks Extra sostojba

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kol...


11.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.350 €
Вчера 13:04PASSAT B7 1.6 TDI 2012 god

Se prodava Passat B7 1.6 Tdi 2012 god BlueMotion Registriran so z...


10.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.300 €
Вчера 13:04Lancia Lybra 1.9 jtd

Se prodava Lancia Lybra registrirana do 18.07.2023


1.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00VV Touareg 3.0 V6

ПРОДАВАМ: VW Tuareg 3.0tdi V6 4x4 -Алуминиумски бандажи со нови зимс...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 13:00SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Re...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 12:59MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 12:59Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам