Карпош
Подкатегорија:
                   
157 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI, Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD!!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 11:25Se prodava masa za kompjuter

Se prodava masa za kompjuter so dimenzii 100x80x80. Plocite se postav...


2.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 14:53  НОВ ОГЛАС

STOLNI LAMPI IKEA ZA DETSKA SOBA

Prodavam dve stolni lampi od IKEA vo dve boi roze/ ciklama i plava...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 07:49Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

04 дек 20:24Продавам Кревет 90х200 цм

Димензии 90х200цм Во одлична состојба.


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

04 дек 20:11Продавам лустер IKEA

https://en.ikea-club.org/item/00072884.html


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

04 дек 16:12Кревет

Се продава единечен кревет, со сив мек мебел штоф, и со механизам за ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

02 дек 19:12Фиокара

фиокара со димензии 70/50/70


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

02 дек 10:38Edinecen krevet Nov ne koristen!!!

Krevetot e Nov ne koristen kupen vo IKEA!


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

30 ное 15:04ПРОДАВАМ ДУШЕК 200X90 см

Продавам душек 200x90 см. користен една година, сочуван. Тел. 078 ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

28 ное 13:14Dobro sochuvana detska soba

Se prodava dobro sochuvana detska soba so dva kreveti dimenzii 80x190...


100 €
или предлог цена
24 ное 06:49Душеци единечни ЕФТИНО

Се продаваат два душеци димензија 80х190,цена на еден е 1500 двата 25...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

24 ное 06:49PRODAVAM DETSKO KREVETCE !!!

PRODAVAM DETSKO KREVETCE KAKO NOVO,DUSEKOT E VO EKSTRA SOSTOJBA. CEN...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

22 ное 11:12Работно биро

Се продаваат 2 бироа. Едно ново неотпакувано 3000 ден и белото со син...


3.000 МКД
или предлог цена
19 ное 20:06Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

11 ное 13:32Prodavam detski tepih

Prodavam detski tepih, odlicno sovuvan dimenzii 150x75


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

06 ное 09:33Компјутерско биро / Kompjutersko Biro

Mediapanska ploca odozgora i na fiokota. Biroto e 10 godini staro, ...


1 €
или предлог цена
01 ное 12:04IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Lice za...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

01 ное 10:37ДЕТСКА СОБА

КРЕВЕТИ НА СПРАТ И ШИФОЊЕРИ.


350 €
или предлог цена
31 окт 20:52Висечко шкавче за во детска соба

Продавам многу добро сочувано, скоро ново шкавче за во детска соба, б...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

21 окт 10:51Детски шатор Preffino

Се продавa Preffino детски шатор, користен некое време, сочуван. Шато...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

19 окт 19:36Komodi za detska soba- kako novi

Se prodava mebel za detska soba, komodite se bukvalno kako novi, odli...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

18 окт 17:08се продаваат многу сочувани

два многу малку користени душеци од СИМПО димензии 190х90х22 - 3000д...


2.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

18 окт 15:38се продаваат многу сочувани

виртина 220х100х36 - 3500ден витрина 134х52х36 - 2000ден


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

18 окт 15:33Се продава Работно Биро

Се продава Работно Биро, малку и во домашни услови користено, зачуван...


По Договор
или предлог цена
17 окт 13:00Kompjuterska masa

Kompjuterska masa. Solidna sostojba Batajte na tel.077/748744


2.000 МКД
или предлог цена
13 окт 20:03komoda i garderober za detska soba

Prodavam komoda so 4 fioki i plakar-garderober so 2 fioki za detska ...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

02 окт 10:23Компјутерска маса

Масата е изработена од иверица. Одлично кантирана по страните. Деб...


2.900 МКД
или предлог цена
25 сеп 16:16Detska soba

Se prodava mebel za detska soba: - rabotna masa so nadgradna polica ...


1 €
или предлог цена
24 сеп 16:01Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

17 сеп 13:00аголно компјутерско биро

Компјутерско биро, аголно, страна 90 цм. Во одлична состојба, слове...


3.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 12:39Се продава биро

Се продава биро 800 ден.Лице за контакт Весна 078 486 953


800 МКД
или предлог цена
01 сеп 14:21Се продава детски кревет со две фиоки со душек

Се продава детски кревет со две фиоки со нов душек (димензии 160х60см...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

24 авг 17:14Се продаваат два душека 200 х 90

Де продаваат два душека, многу малку користени, од Алмеро Гостивар, д...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

15 авг 11:28Двоспратен кревет од IKEA

Продавам двоспратен кревет (200 x 90 cm) со еден душек комплет, раскл...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

12 авг 09:00VITAMINER Постелнина/ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: 100% памук * машинско пере...


1.730 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

20 јул 14:04LATTJO Постелнина / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: 100% памук * машинско пере...


1.850 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

20 јул 14:03Simpo klik-klak krevet

Krevetot e recisi nov, ne e koristen samo stoi vo detskata soba. Ima ...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

09 јул 18:07Единечен детски кревет

Единечен детски кревет со душек 200cm x 80cm, стар 1 година


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

07 јул 14:01Продава душек 90x1,90

Се продава душек нов 90 X1,90,купен од Мебел Гостивар


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

23 јун 15:53Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам