Гази Баба
                   
651 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitor BenQ 24" XL2411 144hz

Се продава гејмерски монитор Monitor BenQ 24" XL2411 144hz во бекспр...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:36LG 24" Full HD LED IPS 2ms 60hz

Monitorot e super socuvan, koristen vo domasni uslovi za gledanje fil...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:34Fujitsu-Siemens ESPRIMO P710- I5 *VEGAS KOMPJUTERI*

Fujitsu-Siemens ESPRIMO P710 I5 Intel (secondhand) * Intel I5-347...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:18Ram memorija

Prodavam ram memorija ddr 2


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:09Monitori

- Monitori - doneseni od Svajcarija - 22 inchi - 1500 den - ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:37Otkup na rigovi so 5700xt , 3060ti , 3070 graficki karti.

Otkupuvam rigovi so 5700xt , 3060ti , 3070 LHR graficki karti. Psuva...


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 15:58Skoro nova Maticna ploca lga1200,procesor i ram

Se prodava maticna b560 , procesor g5925, 4gb ram ddr4 Imaat garanci...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 15:55Emachines E510

Emachines E510 so intel celeron duo core procesor na 2,16 ghz so 2gb ...


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:39Sapphire HD 4670 1gb graficka

Sapphire HD 4670


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:53  НОВ ОГЛАС

Лаптоп Lenovo Ideapad

Се продава лаптоп Lenovo со процесор Intel Celeron, 4GB RAM, 500GB ме...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
7.000 €
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:50kompjuteri

se prodavaat dva kompjuteri odlicno socuvani koristeni vo domasni usl...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:51Toneri i kertridzi

Toneri i kertridzi za site tipovi na Laserski i inkjet printeri i niv...


Вчера 10:49Servis za kompjuteri i polnenje toneri

Vrsime servis na desktop i prenosni kompjuteri laptop,notebook i vrsi...


Вчера 10:49Toshiba satelite C850 so i3

Toshiba satelite C850 so i3 proceso3 na 2,3 ghz so 4 gb ram 320gb hdd...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:36Apple iPad 4 Wi-Fi Icloud lock

Apple iPad 4 Wi-Fi 16GB ios 10.3.2 Заклучен на icloud Како што...


3.599 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
4.299 МКД
Гази Баба / Скопје

Таблети

Вчера 01:57  НОВ ОГЛАС

Gaming pc i5 10600 rx580 aoc 144hz

Mende 078220369 Mende 078220369 Kukjishte cooler master red (dodaden...


29.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 20:11Lenovo N500

Lenovo N500


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 18:40Kompjuter Intel Core i5 - 16GB Ram Memorija

Site informacii gi imate na slikata


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 18:40Dell Inspirion 17R 5737

Dell Inspirion 17R 5737 so i7 procesor cetvrta generacija so 16gb ram...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 12:15WD 3.5 1TB Blue

Se prodava HDD 1TB vo odlicna sostojba bez losi sektori.


1.200 МКД
или предлог цена
14 авг 11:55Samsung HDD 2.5 750GB

Se prodava 2.5 HDD vo odlicna sostojba. Koristeno e za skladiranje po...


1.200 МКД
или предлог цена
14 авг 11:55Dell latitude E6420 so i5

Odlicno socuvan lap top so aluminiumsko kukiste lesno prenosliv Dell ...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 11:01ACER

Продавам лаптоп,во одлична состојба,неговата тастатура не е ич корист...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 10:19гејминг i5 9500f nv1050ti 4gb 16 gb ram ssg500gb

mb asus prime cpu i5 9500f gpu asus nv 1050ti 4gb polovna ..gejmi...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 08:25Dell latitude 3450

Dell latitude 3450 so 14,1 led slim ekran so 4gb ram so 320gb hdd so ...


6.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 19:52SAMSUNG TAB 6

Prodavam tablet samsung tab a6 pojavuva linii na ekranot ama nemu sme...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Таблети

13 авг 19:18IPAD MINI 64 GB wifi+ Cellular

IPAD MINI 64 GB wifi+ cellular Odlicen raboti perfektno Komplet so...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

13 авг 17:52Lenovo G770 so i7

Lenovo G770 so i7 procesor na 2,7 ghz so dve graficki karti so 17,3 l...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 15:41Se prodavaat slusalki HyperX Cloud Alpha

Se prodavaat Slusalki - HyperX Cloud Alpha Pro Gaming Headset Red Do...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

13 авг 15:22Riser 009s , PSU server , Kabli ,

Napojuvanje DELL (platinum serija) 1600w so 20 izlezi za graficki PCI...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

13 авг 14:24Prodavam Torba za laptop Hp

Prodavam Torba za laptop Hp


1.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:52Laptop - Sony PCG 5K7P

Site informacii se na slikata napisani


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 09:24Софтвер за посредници за недвижности

Софтвер за посредници за недвижности. Повеќе информации на следнио...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Бизнис

12 авг 22:59ASUS 3Eee PC series

.


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 22:43Toshiba C660

Toshiba C660 so intel duocore procesor na 2,3 ghz so 4 gb ram i 320gb...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 19:34G.Skill ddr4 8gb na 3200Mhz

Prodavam ram 8 gb so 3200 so. intel xmp 2.0 ready web strana od ramo...


1.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 МКД
12 авг 17:30Internet karticka Tenda

Se prodava internet karticka so 1 antena Za bezzicno fakjanje na int...


500 МКД
или предлог цена
12 авг 14:51Asus RX550 4gb Phoenix

Prodavam graficka Asus RX550 4gb Phoenix.


6.000 МКД
или предлог цена
12 авг 14:08TERMALNI PRINTERI TYSSO EPSON CITIZEN MADE IN JAPAN

Za site nameni restorani kafici kladilnici i dr.Printerite se polovni...


По Договор
или предлог цена
12 авг 10:43Продавам Ryzen R5 5600X

Се продава Ryzen R5 5600X користен 9 месеци. Без кулер. Гаранција 1 м...


10.000 МКД
или предлог цена
12 авг 09:15Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам