87 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell latitude 3450

Dell latitude 3450 so 14,1 led slim ekran so 4gb ram so 320gb hdd so ...


6.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:52Lenovo G770 so i7

Lenovo G770 so i7 procesor na 2,7 ghz so dve graficki karti so 17,3 l...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:41Lenovo N500

Lenovo N500


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:24Laptop - Sony PCG 5K7P

Site informacii se na slikata napisani


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:24ASUS 3Eee PC series

.


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 22:43Toshiba C660

Toshiba C660 so intel duocore procesor na 2,3 ghz so 4 gb ram i 320gb...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 19:34Лаптоп Lenovo Ideapad

Се продава лаптоп Lenovo со процесор Intel Celeron, 4GB RAM, 500GB ме...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
7.000 €
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 19:08HP I7 3-ta Generacija 2.4Ghz

se prodava HP I7 3-ta Generacija 2.4Ghz 8gb ram odlicna sostojba eks...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 22:19Dell Inspiriоn 1545

Dell Inspiriоn 1545 sо intel duо cоre prоcesоr na 2,10ghz sо 4 gb ram...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 19:52Toshiba satelite C850 so i3

Toshiba satelite C850 so i3 proceso3 na 2,3 ghz so 4 gb ram 320gb hdd...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 13:00Asus Vivobook(Core i3 6th Gen/4 GB/1 TB)- X541U

Asus Vivobook Laptop (Core i3 6th Gen/4 GB/1 TB/DOS) - X541U-DM846D ...


14.599 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
15.199 МКД
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 00:21DELL VOSTRO 3500 11th Gen i5 8GB 256gb nvme FULL PACK GARANC

Nov so 3god garancija


490 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 16:33Se prodavaat laptopi Toshiba Acer Compaq

Toshiba C650 i3 procesor 2,53Ghz 4GB ram HDD-320GB Cena...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 13:22Acer Aspire 7715z

Acer Aspire 7715z so intel 2 duo core processor na 2,2 ghz so 4 gb ra...


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 08:43Toshiba L650

Toshiba L650 so i3 procesor na 2,5 ghz so 4 gb ram 500gb hdd so 15,6 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 08:43Lenovo G580

Lenovo G580 so 4 gb ram 320gb hdd, intel duo core procesr na 2,2 ghz ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 08:40Delovi za DELL-Sony-Lenovo (модели во огласот)

G555 PCG-71C11L PA-10 PA-12 ...и други


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 10:32Hp Elitebook 8530p

Laptopot e vo ispravna sostojba so orginalen polnac perfektno raboti ...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

02 авг 19:04ASUS LAP TOP 10-KA

SKORO NEKORISTEN LAP TOP 10-KA ASUS


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

30 јул 15:19HP Chromebook kako nov 100e

vo ispravna sostojba ,mnogu malku koristen kon ;0766591840 HP C...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

30 јул 12:20ASUS Eee PC 1001px

Компјутери, Куќишта, Лаптопи, Монитори,полначи,...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

30 јул 10:03Delovi za ASUS i ACER (модели во огласот)

ASUS : L502M X53S K53T X201E X55A mini ...и други ACER : A...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

30 јул 09:55Emachines E510

Emachines E510 so intel celeron duo core procesor na 2,16 ghz so 2gb ...


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 јул 11:49Delovi za HP laptopi (modeli vo oglasot)

Pavilion zv6000 Pavilion zd7000 Pavilion DV6000 Pavilion DV5 15-G...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

29 јул 10:03DELl

Se prodava laptop marka DELL


15.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јул 20:33ACER

Продавам лаптоп,во одлична состојба,неговата тастатура не е ич корист...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јул 20:32Acer TravelMate P643

Acer TravelMate P643 so i3 procesor so 4 gb ram 500 gb hdd so 14,1 le...


5.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

27 јул 19:00Dell latitude E6420 so i5

Odlicno socuvan lap top so aluminiumsko kukiste lesno prenosliv Dell ...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јул 10:09Terra Mobile 1513A

Odlicen lap top so 15,6 momitor led slim so 8gb ram i 120gb ssd so o...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 јул 20:28FujitsuSiemens V5535

FujitsuSiemens V5535 site informacii gi imate na slikata


2.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

23 јул 16:53Acer Aspire 5740

Acer Aspire 5740 so i3 procesor na 2,13 ghz so 4 gb ram i 640gb hdd s...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јул 19:38Prodavam detski laptop vtech

detski laptop so instalirano azbuka igri i mnogi drugi raboti matemat...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

19 јул 14:06Laptop Lenovo Gaming 3

Се продава лаптоп Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH05, купен од Анхоч на ...


42.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

18 јул 22:10Acer Asoire 5736z

Acer Aspre 5736z so intel duocore processor na 2,3 ghz so 4 gb ram i ...


5.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

15 јул 15:14Se prodava laptop i5 5th 11 meseci garancija

i5 5th grneration HP Elitebook 840 g2 Ram 8GB SSD 256 14 inch S...


160 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

12 јул 19:45Acer Aspire 5735z

Acer Aspire 5735z site informacii gi imate na slikata


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

09 јул 10:12Laptop Fujitsu Siemens - Intel procesor- za onlajn nastva

Fujitsu Siemens Li3710, 15.6 '' ekran, procesor Intel Core2Duo, 4 gb ...


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

05 јул 18:49Servis na Laptopi i kompjuteri

Vo vreme na kriza i korona vreme e da zastedite na kupuvanje na novi ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

09 јун 10:00TOSHIBA LAPTOP EVTINO

PRODAVAM TOSHIBA LAPTOP ZACUVAN..SO HARMAN KARDON ZVUZNICI...BEZ NIKA...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 20:45Packard Bell EasyNote TE69KB

Packard Bell EasyNote TE69KB -CPU AMD Quad-Core Processor e2-3800 1....


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

11 апр 00:09Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам