Битола
                           
2791 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува дуќан во старата чаршија во Битола

Деловен простор (дуќан) во централниот дел на старата битолска чаршиј...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

01 дек 10:25



Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00



Промовирано

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА наместен двособен стан, 43м2, со посебна спална соба, днев...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

26 ное 21:48



Промовирано

Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:06



Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 11:03



Zemjodelsko zemjishte 40,000 m2

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
Денес 11:02



Stanben prostor

Se prodava stanben prostor vo novo izgradena samostojna kukja na dva ...


750 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:02



KUPUVAM PLAC MESTO GRADEZNO ZA KUJKA

KUPUVAM MESTO PLAC ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE, SAMO KOI NE SE OGLASE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:52



KUPUVAM STAN STANOVI PONUDETE KOJ NE SE OGLASENI

KUPUVAM STAN STANOVI OGLASOT VAZI ZA NEDVIZNOSTI KOI NE SE OGLASENI ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:52



KUPUVAM HITNO TAN OKOLU JAVOR , PRILEPSKA , IVAN MILUTINOVIC

KUPUVAM STAN OKOLU DOLNIOT DEL NA GRADOT JAVOR PRILEPSKA IVAN MILUTIN...


29.999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:51



VIKENDICA

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


8.998 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 10:27



Vikendica-niva gorno orizari

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:26



Дуќан во н.Кланица (Карпош) Битола

Се продава дуќан 15 m2 во н.Кланица (Карпош) Битола. Дуќанот има сан...


13.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:42



Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:07



Se prodava nov stan 70m2

Se prodava stan vo novata zgrada pod Keops so povrsina od 70m2 na v...


840 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:05



Dukan vo samiot centar na gradot

Se izdava dukan (deloven prostor) vo samoto srce na Širok sokak-Bitol...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:54



СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
Денес 08:41



SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
Денес 08:41



Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Денес 07:56



Kuka vo Brusnicka Naselba 420 m/2

Se prodava Kuka vo Brusnicka Naselba: 420m/2, tri sprata plus podrum,...


110 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:39



Se izdavaat apartmani novi nevseleni stara bitolska carsija

TEL 076 432 220 Se izdavaat apartmani novi nevseleni vo starata bito...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:05



DVOSOBEN PROSIREN 68kv

Spalna decka dnevna kujna so trpezarija salon kupatilo balkun 4kv viz...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 03:23



Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 02:11



СТАН 60М2 2ТЕРАСИ ВИЗБА РЕНОВИРАН НАМЕСТЕН ЕВТИН

Се продава комплетно наместен и реновиран стан 60м2 тераса 4м2 виз...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 01:41



СЕ ИЗДАВА СТАН БРУСНИЧКА НАСЕЛБА

Се издава стан на прв спрат - Брусничка Населба ~30м² 5000 денари ...


4.999 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 01:41



SE PRODAVA STAN + POTKROVLJE 160m2 VO CENTAR BITOLA - NOV

CENA - POMALKU OD 350EUR/m² SE PRODAVA RENOVIRAN STAN SO POTKROVLJ...


48.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 €
Битола

Станови

Денес 01:40



ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР: - Се наоѓа на улица Довлеџик, една од н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:10



SE PRODAVA NOV STAN OD 116m2

Се продава нов стан од 116m2 на две нивоа - дуплекс со 3 соби и 2 бањ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:43



Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:29



Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


31.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:29



zemjjste pod Trnovo

Se prodavat zemjisni parceli -,,Trnovski livadi,, - (pozadi farmi Di...


11 €
или предлог цена
Вчера 20:19



Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
Вчера 20:10



Se prodava stan

Sanot e opremen i se izdava


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:07



Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Вчера 19:44



Krevet

Тросед и две фотељи


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 18:59



PRODAVAM 4 XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE

SE PRODAVA ZEMJODELSKO ZEMJISTE 40000M2 ZA P...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:48



ITNO SE PRODAVA MONTAZNA GARAZA ZDRAVA KAKO NOVA

Гаражата е здрава како нова без оштетување и гребења можи да се види ...


500 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 18:20



  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA MONTAZNA GARAZA ZDRAVA KAKO NOVA

Гаражата е здрава како нова без оштетување и гребења можи да се види ...


500 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 18:09



Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2.Objektot e ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:39



Se iznajmuva industriski objekt 500m2

Se isnajmuva industriski objekt 500 m2 so sopstveni kancelarii 2x30m2...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:38



Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:20



SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:32



ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:46



Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам