2349 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes CDI 415 150Ps

Mercedes CDI 415 110kw 2008god Prv gazda Klima Elektronski st...


17.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
20.000 €
Кичево

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Mitsubishi Pajero 3.2 DID kako nova

Mitsubishi pajero so full oprema navigacija komandi na volan greaci n...


11.800 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 12:12Opel Astra G 2008 1.4 16v benzin-plin NEUVEZUVANA

Se prodava Opel Astra G 1.4 16v 2008godina. Kupena vo Autocem Tetovo....


3.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:50AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Quattro Kolata e vo besprekorna sostojba,full...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:28Ford Fiesta 1.4Tdci

registrirano servisirano mal i golem novi gumi podvozje ekstra euro...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.899 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:12Pezo 807 2.2 HDI

Prodavam polovni delovi za Pezo 2.2 hdi 94kw 2003 godina so full opre...


1 €
или предлог цена
Денес 10:13Mitsubishi Carisma GDi

Prodavam polovni za mitsubishi carisma 2.0 Gdi benzin Automatik menuv...


1 €
или предлог цена
Денес 10:12Renault

Prodavam polovni delovi za renault expres 1.9 dizel


1 €
или предлог цена
Денес 10:12Mercedes 124 250 D

Prodavam delovi za mercedes 124 250 dizel avtomatik godina 1986. Zacu...


1 €
или предлог цена
Денес 10:12Citroen saxo

Prodavam polovni delovi za citroen saxo 1.4 16V VTS. Godina 1999 so ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:12FIAT PUNTO

Prodavam Polovni delovi za Fiat punto 1.8 16V HGT 131 ks 210000km, go...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:12Seat leon 1.8 turbo

Prodavam polovni delovi za seat leon 1.8 20V turbo 180 ks so full opr...


1 €
или предлог цена
Денес 10:12Peugeot 106

Prodavam polovni delovi za Pezo 106 1.1 benzin godina 1998 boja srebr...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:12Se prodava skuter 150 cc

Se prodava skuter 150cc skuterot e vo odlicna sostojba.


599 €
или предлог цена
Денес 08:24  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.4 16v 90ks benzin na delovi !

Opel Corsa 1.4 16v 90ks benzin so dve vrati 1997 godina na delovi...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:13Aluminiumski bandazi od bmw E39 16 ki so novi gumi 225/55/16

Aluminiumski bandazi 5x120 originalni od bmw e39 16 ki so novi gumi ...


Денес 08:13Bmw x5 E53 3.0d (218ks) Automatic facelift 2004 godina

Bmw x5 e53 facelift 3.0d 2004 god (218ks) automatic SE PRODAVA NA DE...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:13Bmw e46 330d (184ks) 2002 godina Na Delovi !!!

Bmw e46 330d (184ks) 2002 godina racen menjac stransko se prodava sa...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:13BMW E39 520d (136ks) facelift Na DELOVI !!!

Bmw e39 520d (136ks) facelift 2000 god stranski dokumenti se prodav...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:13AUDI A4 2.5TDI QUATTRO 180KS NA DELOVI !!!

audi a4 2.5tdi 2003 quattro 6 brzini manuelen menjac 180ks se prodav...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:13Bmw e36 316i Karavan 1998 godina

Bmw e36 316i Karavan 1998 godina ✅️Atest plin reg do 09.2023 godi...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:12Fiat punto 1995god 1.2 54kw NA DELOVI !!!

Fiat punto 1995god 4vrati 1.2i 54kw full ajnspric na delovi S...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:12Bmw e39 530d (184ks) AUTOMATIC na Delovi !!!

Bmw e39 530d 2000 godina (184ks) Automatic se prodava na delovi


По Договор
или предлог цена
Денес 08:12Bmw e60 530d 218ks 2004 god Racen menjac na delovi !!!

Bmw e60 530d 218ks 2004 god Racen menjac se prodava na delovi !!! ...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:11Bmw E39 528i americko Na Delovi

Bmw E39 528 M52B28TU za americki pazar 1999 godina so realni 106.000 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:11Bmw e65 730d (218ks) 2004 za delovi !!!

✅️Bmw e65 730d 218ks 2004 godina automatic full oprema stranski dok...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:11Mazda karavan 626 2.0 dizel 136ks na delovi

Mazda 626 2.0 dizel 136ks 2002 god na delovi‼️ Aluminiumski bandazi...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:11Branici i halogeni za bmw M serija novi

Branici i halogeni novi za bmw m serija momentalno e36 i e39, ima i...


Денес 08:10OPEL ASTRA H 1.6 METAN BENZIN PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA MOZE ZAMENA ZA EVTINO MALO GRATSKO VOZILO ZA VOZAC...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Кичево

Автомобили

Денес 07:57ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN ILI NA PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA MOZE ZAMENA ZA EVTINO MALO GRATSKO VOZILO SO VASA DOPLATA ...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:57  НОВ ОГЛАС

Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


5.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.400 €
Кичево

Автомобили

Денес 00:24Se prodava Kia Stonic 2020

Prv sopstvenik Garancija ushte 4 god Servis samo kaj ovlasten servi...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:29  НОВ ОГЛАС

Ford fiesta

Ford fiesta 1.1 1978 godina registrirana samo sofersajbna skrsena


550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:38MITCUBISHI OUTLANDER 2008/7 4x4 FULL EKSTRA

Џипот е во перфектна состојба без забелешки промемето и сменето се го...


7.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:20  НОВ ОГЛАС

KeeWay 50cc

Keway 50cc Ch dokumenti


380 €
или предлог цена
Вчера 20:12  НОВ ОГЛАС

Skoda Fabia 1.2 tdi NOV UVOZ

Skoda Fabia 1.2 tdi klima abs esp bord kompjuter kolata e uveze...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:05VW PASSAT 2.0 diesel R-LINE uvoz CH

4MOTION ( 4x4 ) 230.000 km. so servisna kniska full oprema R-LINE ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:01AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014

2.0 tdi 150 ks. servisna kniska uvezena od CH plateni site davack...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:01AUDI A3 2.0 TDI 2014 CH

2.0 tdi 150 ks. 154.000 km. so servisna kniska! full oprema uvezen...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:01Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:56Se prodava traktor Imt 542 so komplet priklucna mehanizacija

Se prodava traktor IMT 542 vo odlichna situacija si komplet priklucna...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:42Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам