853 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Распродажба на целиот асортиман

Поради затварање на дуќан за бои и лакови целиот асориман е на продаж...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

29 мар 21:45Промовирано

Izveduvanje Hali so Metalna konstrukcija

Profesionalna izrabotka na hali so metalna konstrukcija, moze i kompl...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

WORX BATERISKI 4VOLTI ---1.5ah

WORX BATERISKI 4VOLTI ---1.5ah


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 16:58Se otstapuva restoran so igroteka

Hitno! Hitno! Poradi zaminuvanje vo stranstvo se otstapuva razrabot...


1 €
или предлог цена
Денес 14:47INVENTAR ZA PEKARA-BUREKDZILNICA

Se prodava inventar za burekdzilnica topol stol, mikser, pecki na pli...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Денес 14:06Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti

Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti i plakam na lice mesto - beli paleti ...


400 МКД
или предлог цена
Денес 13:34PVC prozori i vrati-najevtino!!!

Производство и монтажа на ПВЦ врати и прозори и алуминиумски прозори ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пластика индустрија

Денес 13:15Izveduvanje Hali so Metalna konstrukcija

Profesionalna izrabotka na hali so metalna konstrukcija, moze i kompl...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Komplet Kozmeticki Salon

Se prodava Komplet Kozmeticko Frizerski Salon so odlichno sochuvani m...


1 €
или предлог цена
Денес 12:04Krecenje i Gletuvanje

Krecenje i gletuvanje po povolna cena informacii na telefon:075-344-1...


50 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 11:59Inox cisterna

Prodavam inox cisterna 3,5t idea;na za vino,voda i razni tecnosti.


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Денес 11:36Raftovi Polici Stalazi

Koristeni Raftovi Polici Stalazi Odlicna Sostojba Razlicni Modeli i C...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Денес 09:49ИЗРАБОТКА НА МАШИНИ ЗА СИТО ПЕЧАТЕЊЕ

- карусели со перфектен пасер - додатоци за карусел за печатење на к...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 09:05PECHATENJE NA SEKAKOV VID NA REKLAMEN MATERIJAL

Pechatenje na : vizit karti so ili bez plastifikacija, penkala, zapa...


1 €
или предлог цена
Денес 09:05STRAFILICI UDARNI MAKITA

PRODAVAM UDARNI STRAFILICI NOVI.EXTRA CENA


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 08:32Inoks, Inox Armatura i Fitinzi , Инокс

Нова и половна арматура и фитинзи од инокс, сервисирани, проверени , ...


1 €
или предлог цена
Денес 01:11Kabel papuci, Bakarni

Novi bakarni kabel papuci vo razni dimenzii, 25/10 -40d, 35kom 35/...


1 €
или предлог цена
Денес 01:11AS sklopka 400A, Legrand DPX630

LEGRAND DPX 630 400A, NOV NEKORISTEN podesivo termo magnetno okidanj...


1 €
или предлог цена
Денес 01:10ПРОДАВАМ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ХРАСТ КАПУЧИНО ПОЛИЦИ

Продавам одлично изработени дрвени полици со храст капучино боја. Ис...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 21:32  НОВ ОГЛАС

Parkside Performance Brusalica F125, dewalt, bosch, Milwauke

Facebook page LKalina.store 📞 071 334 736, вибер, инбокс. �...


7 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Вчера 21:30PARKSIDE 20V Bateriska Udarna strafilica

Facebook page LKalina.store PARKSIDE 20 V Батериска ударна штрафи...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Вчера 21:29ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНА ПЕКАРА И БУРЕКЏИЛНИЦА

Поради пензионирање на сопственикот се одстапува добро резработена и ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 21:26PRODAVAM KOMORA ZA LADENJE I DRUGA OPREMA ZA PEKARA

Продавам високо квалитетна комора за ладење, погодна за складирање на...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 21:25  НОВ ОГЛАС

ИЗРАБОТКА НА МАШИНИ ЗА СИТО ПЕЧАТЕЊЕ

- карусели со перфектен пасер - додатоци за карусел за печатење на к...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:47prodazba i montaza na laminat

Prodazba i montaza na laminat od ,8,10,12mm Izolacija za laminat od ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 15:59Продавам комплет сопствено парно на струја

Продавам комплет сопствено парно греење на струја електрично котле М...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:39APARAT KONCAR 140.A

KONCAR APARAT 140.A NE MNOGU KORISTEN POVEKE STOEN NAMOTKA V...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:36Kutii za sendvicari

Kartonska Ambalaza Hartieni kutii za SENDVICARI slatkarnici Burger...


4.567 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12Освежувачи за во автомобил со Ваше лого,Osvezuvaci,mirizlivi

💥💥💥Одличен начин за рекламирање на Вашата фирма!!💥💥💥 ➡️Достапн...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:39Рунд за виткање на лим

Рунд за виткање на лим до 1мм со должина од 1метар, со полни осовини,...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Индустриски машини

Вчера 07:52МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПВЦ И АЛУМИНИУМСКА СТОЛАРИЈА

ПРОДАВАМ НОВИ МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПВЦ И АЛУМИНИУМСКА СТОЛАРИЈА,...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Индустриски машини

29 мар 22:48ПРОДАВАМ ГЕРМАНСКА СТУБНА ДИЗАЛИЦА

ПРОДАВАМ ОРИГИНАЛ ГЕРМАНСКА СТУБНА ДИЗАЛИЦА ЗА МОТОРНИ ВОЗИЛА ЦЕНА П...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

29 мар 22:44Се продаваат поголема количина на закачалки

Се продаваат голема количина на повеќе видови германски закачалки. Ц...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

29 мар 22:44Распродажба на целиот асортиман

Поради затварање на дуќан за бои и лакови целиот асориман е на продаж...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

29 мар 21:45LAZICKI ZA SLADOLED ILI DESERT

Proizvodstvo i prodazba na golemo lazicki za sladoled ili desert paku...


80 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Продажба на големо

29 мар 13:07Pizza protect Pica drzac

Zastitete gi picite od lepenje na kaskavalot i drugite dodatoci vo pi...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пластика индустрија

29 мар 13:07profesionalna i kvalitetna montaza na laminat

Montaza na laminat od strana na profesionslci so dolgogodisno iskust...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

29 мар 12:012 baterii za udaren pistol 4ampera

2 solidno dobri baterii so po 5 ampera Edna baterija bez polnac! 1000...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

29 мар 11:21BATERISKI STRAFILICI NOVI

PRODAVAM STRAFILICI BATERISKI.EXTRA CENA


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

29 мар 09:08Сите видови на електрични пумпи, боци, автоматики

Електропромет ВИН - Скопје е генерален и овластен дистрибутер на цело...


По Договор
или предлог цена
29 мар 08:38Montaza na Laminat i Tarket

Montaza na laminat i tarket od strana na profesionalci so dolgogodisn...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

28 мар 11:43Hilta FERM 1100W ODLICNA

Se prodava hilta ferm 1100w vo odlicna sostojba Tel za kontakt 071...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

28 мар 11:41Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам