1130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 1007

Колата е во совршена состојба. Има и зелен картон. Мотор бензинец 1.4...


3.000 €
или предлог цена
07 авг 09:40Промовирано

GOLF 7 FACELIFT 2017 GODINA

Se prodava GOLF 7 FACELIFT 1.6 TDI -2017 Godina -Parking senzori ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Audi A6 2.0tdi Business Edition

* 6 brzini * Lamela komplet nova * Prednica ramena, jabucici... Smene...


5.200 €
или предлог цена
Денес 14:27Промовирано

Pezo 207 dizel

Peugeot 207 dizel Motor 1.6 hdi Godina 2010 Cena 4300 evra Potrosuvac...


4.300 €
или предлог цена
Денес 22:11Opel Corsa D 1.3 cdti 2008god

Opel Corsa d 1.3 cdti 2008god 55kw Dizel 1.3 motor na lance dosta ek...


3.800 €
или предлог цена
Денес 20:11Се продава тест возило Citroen C5 Aircross

Се продава тест возило Citroen C5 Aircross или замена со Fiat 500 ил...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.000 €
Денес 19:39Se prodava golf 5 registriran cela god navigacija

Se prodava vw golf 5 1.9tdi 75kw ful oprema navigacija reg cela godin...


5.499 €
или предлог цена
Денес 19:20Fiat punto 1.2 2010 god pominato samo 24. 600 km

Se prodava fiat punto 1.2 60 ks 2010 godina prvi gazdi zacuvano kako ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 19:17VW Golf 3 1.9 TDI Registriran

Golfot e vo super sostojba odrzuvan registriran cela godina servis...


1.400 €
или предлог цена
Денес 17:36  НОВ ОГЛАС

Pezo 206+ 1.1 benzin

Pezo 206+ sega uvezeno prava reg 14 02 2022 1.1 benzin Reg do 14.0...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Денес 17:31Se prodava Touareg, moze i zamena za ponova

Se prodava odlicen VW Touareg 2.5 so avtomatski menuvac, bez DPF. Od ...


6.100 €
или предлог цена
Денес 17:25300C

Kolata e perfektna sostojba 3.5 V6 260ks Moze zamena za Dzip.. ...


14 €
или предлог цена
Денес 17:17  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM MERCEDES 220 cdi 2013

QPREMA=tempomat,klimatronik,navigacija,grejaci na sedista,elektronika...


12.700 €
или предлог цена
Денес 17:11Citroen xsara 2.0hdi

Kolata e vo odlicna sostojba napraven servis novi gumi bez klima pom...


1.600 €
или предлог цена
Денес 17:04DAIHATSU TERIOS 4X4 2009

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 DAIHATSU TERIOS🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Doneseno od Svajcarija Pre...


7.700 €
или предлог цена
Денес 16:58Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


6.100 €
или предлог цена
Денес 16:58HYUNDAI I30 1.4 BENZIN Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI I30 1.4 BENZIN🇨🇭🇨🇭🇨🇭 128.251 k...


5.800 €
или предлог цена
Денес 16:58HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Денес 16:58OPEL REKORD 2.0 BERLINA MODEL D

Opelot e vo odlicna sostojba,Momentalno ne e registriran posledna reg...


2.000 €
или предлог цена
Денес 16:06FIAT SCUDO

kompletno ispravno sega doneseno so vozenje od Slovenija na stranski ...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Денес 15:55Peugeot 807 2.0

Se prodava peugeot top sostojba napraen Kompleten servis novi gumi re...


1 €
или предлог цена
Денес 15:30BMW 318I

se prodava bmw 318i 2009 godina facelift model, kolata e uvezana od h...


7.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.300 €
Денес 15:14Audi A6 2.0tdi Business Edition

* 6 brzini * Lamela komplet nova * Prednica ramena, jabucici... Smene...


5.200 €
или предлог цена
Денес 14:27VW GOLF 1.6 TDI HIGHLINE NAVI UNIKAT NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 1.6 TDI EURO-5 HIGHLINE NAVI FULL NOV NOV UVOZ GERMANY 14600...


7.800 €
или предлог цена
Денес 14:22CITROEN C3 1.2 60 KS 173000 KM NOV - 10..MT Auto

CITROEN C3 1.2 60 KS EURO-5 EXCLUSIVE ***** 173000 KM ***** SERVISNA...


5.200 €
или предлог цена
Денес 14:22OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS KOZA 7 SED UVOZ CH - 07.MT Auto

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO KOZA 7 SEDISTA - SERVISNA KNISKA 1...


4.300 €
или предлог цена
Денес 14:22MAZDA 2 1.3 86 KS 154000 KM UVOZ CH - 09. MT Auto

MAZDA 2 1.3 BENZIN 86 KS EURO-5 4L/100KM ***** 154000 KM ***** NOVA ...


5.100 €
или предлог цена
Денес 14:22OPEL CORSA 1.0 60 KS 132000 KM NOVA UVOZ CH - 03.MT Auto

OPEL CORSA 1.0 60 KS EURO-4 UVOZ CH - SERVISNA KNISKA 132000 KM , NO...


2.600 €
или предлог цена
Денес 14:21OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO KOZA 4X4 - 09.MT Auto

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 KS COSMO KOZA 4X4 UVOZ CH - SERVISNA KNISKA...


7.999 €
или предлог цена
Денес 14:21CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI 163 KS UNIKAT UVOZ CH- 12 . MT AUTO

CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI 163 KS 150000 KM NAVI - NOVIOT EURO5 MOTOR ...


6.600 €
или предлог цена
Денес 14:21HYUNDAI IX 35 1.7 CRDI 115 KS NAVI PDC 120000KM - 13.MT Auto

HYUNDAI IX 35 1.7 CRDI 115 KS EURO5B 120000 KM - SERVISNA KNISKA NO...


11.800 €
или предлог цена
Денес 14:21OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS COSMO NAVI LED PDC -11.MT Auto

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS 161000 KM NAVI - SERVISNA KNISKA 2 KLU...


8.500 €
или предлог цена
Денес 14:21Peugeot 207 1.4hdi 70ks 134000km - 08. MT Auto

peugeot 207 1.4 hdi dizel 70 ks 134000 km ! ! ! - 134000 km ! ! ! ko...


3.500 €
или предлог цена
Денес 14:21PEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS 134000 KM UVIZ CH - 07.MT Auto

peugeot 207 1.4 hdi dizel 70 ks 134000 km ! ! ! - 134000 km ! ! ! ko...


3.999 €
или предлог цена
Денес 14:19FORD FIESTA 1.4 95 ks BENZ-PLIN 129000 KM - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.4 95 KS 129000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - FABRICKI ATESTI...


4.900 €
или предлог цена
Денес 14:19AUDI A4 2.0 TDI S-LINE PEFEKTNA - 05 . MT Auto

Audi a4 2.0 tdi 140 ks s-line unikat ! ! ! - servisna kniska i faktu...


5.600 €
или предлог цена
Денес 14:18FIAT BRAVO 1.6 JTDM 105 KS EU5 PDC UVOZ CH - 09.MT Auto

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 105 KS EURO-5 MULTIJET UVOZ CH SVAJCARIJA - KOM...


4.200 €
или предлог цена
Денес 14:18MERCEDES C 220 CDI 170 KS NAVI KAMERA UVOZ CH - 10.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, EURO-5 NOVIOT MOTOR BLUE EFFICIENCY UVOZ ...


9.800 €
или предлог цена
Денес 14:18VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS XENON NAVI UVOZ CH - 07.MT Auto

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE PERFEKTEN UVOZ CH UVOZ SVAJCARIJA ...


6.500 €
или предлог цена
Денес 14:18AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE NAVI KOZA UVOZ CH- 06.MT Auto

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA - UVO...


6.999 €
или предлог цена
Денес 14:18AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
Денес 14:18MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE KOZA NOV - 08.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA KOZA - 154000 KM BUKVALNO...


9.500 €
или предлог цена
Денес 14:18CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE 134000KM - 11..MT Auto

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EURO-5 EXCLUSIVE ***** 134000 KM ***** SERV...


5.500 €
или предлог цена
Денес 14:18Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам