1046 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat 2.0 TDI

Passat 2.0tdi 2014 godina facelift full led interior lights klimatron...


13.500 €
или предлог цена
22 јан 20:05Промовирано

TOUAREG 3.2 V6 Moze i zamena

🇨🇭VW TOUAREG 4MOTION 🟢 3.2 BE...


6 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.850 МКД
21 јан 10:43Промовирано

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
28 јан 13:20Промовирано

Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god

Se prodava Fiat grande punto 1.3 multiget 2007god vo odlicna sostojba


3.750 €
или предлог цена
Денес 14:52WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 - Salonski Model

WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 SALONSKI MODEL / (Poglednete go ...


7.999 €
или предлог цена
Денес 14:51Mercedes E220 cdi elegance

Reg. do 01. 10.2023 Senzor za dozd, greaci na sedišta, elektrika na ...


5.500 €
или предлог цена
Денес 14:42VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


8.899 €
или предлог цена
Денес 14:40FIAT BRAVA 1.6 benzin/plin 103 ks 1996 KLIMA!Registrirana

Se prodava FIat Brava. 1.6 103 ks 1996godina benzin/plin ...


111 €
или предлог цена
Денес 13:28Opel astra 1.6 info 072_205 _147

Se prodava opel astra1.6 registrirana cela godina servisirana proverk...


4.300 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.240 €
Денес 13:00Mercedes w210 200 benzin plin

Se prodava mercedes w210 benzin plin Atestiran zavrden soobrajkajna k...


1.000 €
или предлог цена
Денес 12:59Renault safrane 2.2cc 137k

Kolata e vo dobra sostojba super motor ne trosi ulje, stegnata, centr...


800 €
или предлог цена
Денес 12:43Seat ibiza 1.2 2007 godina

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin 47kw (64ks) Ibizata e so najvisoko ...


3.499 €
или предлог цена
Денес 12:39VW Passat 2.0 TDI 2011god. Bluemotion Highline Full Oprema

VW PASSAT 2.0 TDI Bluemotion Highline, 103kw(140ks), 6 brzinski man...


9.900 €
или предлог цена
Денес 12:22Skoda Superb 2.0 TDI NEUVEZUVANO

Škoda Superb 2.0TDI 103kw(140ks), 2012 godina, 198.000km so servi...


9.499 €
или предлог цена
Денес 12:22SKODA OKTAVIA 1.6.TDI 105 KS DSG AVTOMATIK

Se prodava Skoda Oktavia karavan vo super sostojba uvezena od German...


1 €
или предлог цена
Денес 12:07OPEL ASTRA 1.6 cc 116ks AUTOMATIC

🇲🇰 користено возило 🚘 OPEL ASTRA 1.6 cc 116ks AUTOMATIC 💶 5 500...


5.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
Денес 11:47ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

ЗАМЕНУВАМ (НЕ ПРОДАВАМ,БИДЕЈКИ НЕ МОЖАМ ВО ЗИМА БЕЗ ВОЗИЛО),феноменал...


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.099 €
Денес 10:37MAZDA 2 - Reg.cela godina

Se prodava Mazda 2 1.3 benzin - Prva boja - Registrirana cela god...


7 €
или предлог цена
Денес 10:35Prodavam Mercedes 2009 god so pominati 80 000 km NOV

Prodavam Mercedes W 211 posledna serija 2009 god kompresor E 200 so p...


13.000 €
или предлог цена
Денес 10:20OPEL CORSA 1.0i 12V ECOFLEX 2010

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:03PEUGEOT 308 1.6HDi Tendance 66KW-90KS 2009

Voziloto e EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne far...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:03OPEL INSIGNIA 2.0CDTi SPORTS TOURER EDITION 2010

Voziloto e vo ODLICA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne...


6.300 €
или предлог цена
Денес 10:03Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:24Audi A4 2.0tdi S-line

Audi A4 2.0tdi S-line Registirana do 11.2023 Zimski gumi novi 2022 Ko...


10.800 €
или предлог цена
Денес 08:40Peugeot 308 1.4 benzin Neuvezeno vtor gazda...Pezo

Prodavam pezo 308 1.4 benzin maksimaslno odrzuvano i socuvano garazir...


4.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.000 €
Денес 08:34Honda Civic 2.2 dizel - 2007 godina

Honda Civic 2.2i-ctdi - TypeS Voziloto e vo ekstra sostojba. Ima ...


4.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.950 €
Денес 08:10Citroen Berlingo

Se prodava citroen berlingo vo perfektna sostojba bez nikakva mana ...


4.200 €
или предлог цена
Денес 07:48Se prodava Mercedes R320 4matic

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Vredi da se vidi


9.500 €
или предлог цена
Вчера 23:55Mercedes Unikat 78800km

E 200 Kompresor 2009g..79000 km so servisna knishka donesen od German...


12.800 €
или предлог цена
Вчера 23:43  НОВ ОГЛАС

Mercedes c220

Мерцедесот е обичен дизел со механичка бош пумпа од мерцедес вито,...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 23:11Opel astra

Opel astra 1.9cdti 110kw/150ks Full oprema Komandi na volan,klima,tem...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:22Mercedes ML 320 Facelift

Вид на оглас: Се продава 🏁Bezprekoren V6 3.0 224 ks ▶FACELIFT mo...


13.000 €
или предлог цена
Вчера 18:43Opel astra 1.4 2005g

Opel astra 1.4 2005g registrirana cela godina vo odlicna sostojba


3.400 €
или предлог цена
Вчера 18:05  НОВ ОГЛАС

Citroen C5 Aircross Shine 1.5 BlueHDI

Prodavam Citroen C5 Aircross shine paket Citroenot e vo besprekorna s...


22.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.900 €
Вчера 17:19MINI Countryman COOPER S ALL4 184HP

Minito e vo odlicna sostoiba Stanuza zbor za COOPER S model … Uvezeno...


10.900 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
12.500 €
Вчера 17:19Mazda 5 2.0D 2010god 7 sedista

Prodavam Mazda 5 2.0 diesel 2010god Kolata e vo odlicna sostojba redo...


5.999 €
или предлог цена
Вчера 17:05Opel Insignia (4d) 2.0 CDTI ecoFLEX (170)

Opel Insignia 2016 168hp одлична Купена во МК со целосна историја Oly...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 16:47Passat 4x4 Of road

Napraven golem servis site kaisi celosno ispraven 2.5tdi avtomatik...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 16:19Reno clio 2008

reno clio 2008g registracija do 3 mesec 2023g redovni servisi so ...


3.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.250 €
Вчера 14:53Mercedes Benz E 220

Mercedes Benz E 220 Elegance EVO motor 2007 God 2150 kubici 140 k...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:50Opel Astra 1.4 2008 Benzin plin 66Kw 90ks

Se prodava socuvana opel astra 2008 so atestiran plin vtor sopstvenik...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 14:12Seat Leon Cupra R

Se prodava HITNO seat leon Cupra R 1.8 turbo benzin plin reg do 28.0...


3.799 €
или предлог цена
Вчера 14:07Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам