Гостивар
                   
243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Type C & MaGSafe aDaPTeri za MacBooK Pro-Air

Type C - Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air. Snaga 4...


Вчера 20:07Apple USB-C Power Adapter 61W

Se prodava apple USB C adapter za macbook… 61W ( imam i kopija so poe...


Вчера 20:07HDD WD 120GB 2,5' za laptop

Се продава хард диск за лап-топ Western Digital 120 GB WD1200BEVS


500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:47  НОВ ОГЛАС

Hp Pavilion 15 i5 8250U 8gb 250gb

Se prodava socuvan Hp Pavilion 15: Cpu i5 8250U 1.8Ghz, Ram 8gb Ddr4,...


350 €
или предлог цена
Вчера 12:08Gamer Pc i3 10100F

Mb Asus H410M-K, Cpu i3 10100F 3.6Ghz, 8Gb Ddr4, 240Gb Ssd, Vga GeFor...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08HDD WD 160GB 3.5' за PC

Се продава хард диск за PC; Western Digital WD1600AAJS 160GB


400 МКД
или предлог цена
Вчера 09:34  НОВ ОГЛАС

HDD Samsung 250GB 2,5' za laptop

Се продава HDD Samsung 250GB 2,5' 5400 rpm за лап-топ.


500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30  НОВ ОГЛАС

HDD Seagate 500GB 7200RPM 2.5' SATA 6.0Gb/s

Se prodavaat dva X 2 Seagate - ST9500620NS Seagate Constellation.2 ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 09:28  НОВ ОГЛАС

Asus Eee PC 1001PX lap-top лап-топ

Ispraven lap-top Asus Eee PC 1001PX https://www.asus.com/supportonly/...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 08:33ASUS ROG Strix G512LU

Se Prodava ASUS ROG Strix G512LU kupen vo Setek i7 10750h, 1660ti, ...


1.000 €
или предлог цена
15 авг 17:12HDD TOSHIBA 250GB 2.5', хард диск

Се продава исправен HDD TOSHIBA MK2555GSX ATA 250GB 2.5' за лап-топ.


500 МКД
или предлог цена
15 авг 14:48HDD Seagate 80GB ST380013AS

Се продава стар исправен без Bad-sektori Seagate ST380013AS 80GB 3.5'...


300 МКД
или предлог цена
15 авг 13:04Gaming PC (Desktop)

Prodavam gaming desktop, cena moze i po dogovor. Ima garancija na de...


890 €
или предлог цена
14 авг 11:42Playstation 3 Original Igri

Diskovite se vo fabricna sostojba nemaat nitu edna zabeleshka bukvaln...


1.200 МКД
или предлог цена
13 авг 00:11Playstation 3 Move Kontroler i kamera

Se prodavaat mn malce koristeni kako novi Move kontroler i Kamera za ...


13 авг 00:11OTKUP NA PLAYSTATION KONZOLI

VRSHIME OTKUP NA PLAYSTATION 4 I 5 KONZOLI VO SEKAKVA SOSTOJBA DEFEKT...


По Договор
или предлог цена
13 авг 00:11SAMAUNG SSD 256GB NVME

SE PRODAVA NOVO SSD SAMSUNG 256GB NVME KOMPATIBILNO NA LAPTOPI I DESK...


3.500 МКД
или предлог цена
13 авг 00:11MONITOR DELL 22Inchi so HDMI DVI I VGA

MONITOROT E KORISTEN DOMA I E VO PERFEKTNA SOSTOJBA!


3.000 МКД
или предлог цена
13 авг 00:11PS4 RACKI KONTROLERI ORIGINAL

SE PRODAVAAT PS4 ORIGINALNI KONTROLERI. CENATA E FIKSNA 2500DEN OD KO...


13 авг 00:11SPS PlayStation Servis

Profesionalno servisiranje i detalno cistenje na vashite kontroleri i...


13 авг 00:11Popravka servis na grafichki karti NVIDIA AMD

Vrsham servis na site AMD i NVIDIA grafichki karti. Problemi so arte...


12 авг 14:47Perka ventilator 34v 0.8 wat

Prodavam perka ventilator 34v 0.8 a.Ispravno.Dimenzi 8cm na 8cm.Praka...


800 МКД
или предлог цена
11 авг 11:26Kukjiste

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po karg...


800 МКД
или предлог цена
11 авг 09:57Xiaomi Mi Pad5

plus kozna futrola, plus Mi Stylus za pisuvanje.....garancija uste 18...


25.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

10 авг 19:07HP Zbook 15 G2 i7

Prodavam socuvan laptop HP Zbook 15 G2, i7-4900MQ 2.8GHz; 256GB SSD....


450 €
или предлог цена
10 авг 08:122 procesori i3 3120 3.20Ghz

2 komada procesori i3 3120 Ghz Vo super sostojba Komada po 1200den...


2.400 МКД
или предлог цена
08 авг 17:22kompjuter i7 3770k 3.5 8 mb chesh

prodavam kompjuter sto e koristen za produkcija ma muzika pocesor i 7...


280 €
или предлог цена
07 авг 17:213060ti ROG STRIX

Se prodava nova graficka karta 3060ti ROG STRIX 8GB GDDR6 so lokalna ...


05 авг 13:172070super 8gb GDDR6

Se prodava DELL OEM graficka karta 2070super 8gb od kuchiste , raboti...


05 авг 13:17Prodavam SSD, M2 i HDD

Prodavam , M2 i HDD SSD m.2 NVME Toshiba 256 gb - 3000 denari HDD...


По Договор
или предлог цена
04 авг 12:01Ram Memorii

Prodavam Ram memorii modeli : -SK Hynix DDR4 3200 MHZ 16 gb - 3000 ...


По Договор
или предлог цена
04 авг 12:01Processor I7 , i5 Intel

Prodavam extra socuvani procesori, modeli : -I7 8700 Intel 8000 den ...


По Договор
или предлог цена
04 авг 12:01Epson termalen printer

Ovie printeri se profi I se nameneti za kafici.


01 авг 20:49MONITOR 22 SAMSUNG 60 Hz

Monitorot e nov mnogu malce e koristen.Kupen e 9300 den vo Stec. Ide...


5.500 МКД
или предлог цена
01 авг 20:48PC

Функционален PC, комплет со Samsung 19 inch-ен монитор, маус, тастату...


90 €
или предлог цена
28 јул 10:15prodavam laptop dell i5 nov

prodavam laptop dell i 5 nov malku koristen


1 €
или предлог цена
27 јул 15:38RAM DDR4 32GB NETAC 3200MHZ NOVI

Prodavam ram memorii novi, nikogas neupotrebuvani, 4x16gb NETAC 3200m...


2 МКД
или предлог цена
23 јул 22:00Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti

Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti ili mreza za povrz...


23 јул 14:41Igri za kompjuter PC rasprodazba 100 komada

Counter strike ,Gta , Need for speed , i mnogu drugi hitovi. 100 kom...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јул 14:41RAM Kingston DDR4 8GB

Se prodava ram memorija Kingston DDR4 8GB vo perfektna sostojba


1.300 МКД
или предлог цена
20 јул 17:15Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам