Кичево
                   
793 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Audi a4

Audi a4 2.0tdi 143hp Novi gumi Registracia Servis rebrast i dr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 сеп 00:07Промовирано

BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:18TOURAN 2006 2.0 DPF AUTOMATIK DSG

2.0 dizel Dsg Autoamtik 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:54Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.550 €
Кичево

Автомобили

Вчера 19:11Audi A3 1.9 tdi

Audi A3 1.9 tdi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:25MERCEDES ML 320

Mercedes ML 320 dobro socuvan , reg vo odlicna sostojba novi gumi


9.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:11  НОВ ОГЛАС

Mercedes c 220 2017

Se prodava mercedes c 220 2017 god.luxury line full oprema 9g tronic ...


32.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:34  НОВ ОГЛАС

ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

👌 SE PRODAVA 👍 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI TWIN PORT 💥 FABRI...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:49Ford focus

FORD FOKUS 1 6 BEN SO KLIMA MOZE ZAMENA ZA POMALOOO VOZILOOO


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:04Audi A6 Quattro 30

KONTAKT TEL 078459337 POSEDUVA: F1 na volan -LED SVETLA -FABRICK...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:36Bmw 316ti benzin-plin

Se prodava bmw 316ti benzin plin registrirano so zelen karton2004 god...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:20Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 REDIZAJN >>CH<<

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 110 KS!!!! -DONESENA SO VOZENJE OD SVAJCARIJ...


3.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.100 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:10PEUGEOT 307sw 1.6HDI 2005 euro4

Dobra sostojba.panorama krov klimtronik tempomat i mn drugo .kolata s...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:40RENAUL MEGANE COUPE 1.5DCI 106ks

Kolata ne e od uvoz kupena mk servisirana vo reno.smenet rebrasti sme...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:40Hyundai tucson 4x4

Se prodava hyundai tucson 4x4 vo dobra sostojba registriran do juli 2...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:03BMW F10

Se prodava BMW F10 2011God 525D 204ks so pominati 272000km Od oprema ...


16.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:09Cls 320 CDI hitooo!!!

Cls 320 CDI Registriana i zelen karton Servis (motor i menjac komp...


6.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
7.400 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:50Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:31  НОВ ОГЛАС

Mazda 3

Prodavam Mazda 3 2007 godina 1.6 HDI, 80 kw,redovno servisirana i ga...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

24 сеп 18:23Mercedes-Benz C200 CDI Facelift fabricka sostojba

MERCEDES BENZ C200 CDI W 203 -ORGINALNI 195 00 KM KOMPLETNA SERVISNA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 15:15SE PRODAVA Audi A3

Mnogu dobro socuvano vozilo bez nikakvi vlozuvanja ima klima koja dob...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 12:20Golf 4 1.9 TDI 110ks

Golf 4 1.9TDI 110ks Registriran 13.4.2023 Full oprema Od oprema po...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:25Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano, serv...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:25BMW E90 320D 163KS Desen volan na delovi ili celo !!!

Bmw E90 320d 163ks racen menuvac 6 brzini 2006 godina desen volan so ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:21BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ) ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:19Daewoo espero 1.8i 97 godina

Daewoo Espero 1.8i 90 ks 1997 godina do atest plin ,euro kuka vo vo...


550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:19SEAT ALTEA XL 1.9 TDI - 08

1.9 TDI 105 ks. Avtomatik menuvac 238.000 km. so servisna kniska! ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 10:41BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 10:41Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin (zamena)

Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin 12.2008g.reg. 07.23g. -dvozonsa...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 09:50Se prodava ekstra zacuvan E280 V6 Diesel

Se prodava ekstra zacuvan Mercedes E280 V6 Diesel 191ks. Godina na p...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 09:41Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


13.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 09:22Honda CR-V executive so full oprema ot CH

Honda CR-V ot shvajcarija so full oprema panorama greaci na sedishta ...


8.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 09:21KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS***EURO 5**

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS - EURO 5 - PANO...


11.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.700 €
Кичево

Автомобили

23 сеп 23:17Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe ...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 20:11Peugeot Partner 2004

Proizvodstvo 2004 2.0 dizel HDI Vo dobra sostojba, motor odlicen R...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 19:44Cls 320 cdi full

Se prodava cls 320 cdi Atest folii 7g tronic menjac Full servis ...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 18:51Mercedes C220cdi 2005g Redizajn

Prodavam Mercedes C220cdi 2005g 150ks redizajn registriran cela godin...


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 18:45BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO HeadUp-StartStop

Bmweto e servisirano strogo sekoja godina so servisna knishka fabricn...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 16:42GOLF 1.9 TDI

Golf 1.9 TDI 2005 reg do 04.2023 novi gumi klima ispravna vo odlicna...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

23 сеп 14:56ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

23 сеп 14:04Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам