Гази Баба
                   
5936 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Suzuki Swift 2009 - *Како нова*

✅Suzuki Swift 1.3 ✅2009 год. ✅Бензин ✅67 Kw ✅Регистрирана ✅133.0...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

26 сеп 11:45Промовирано

Honda Civic 1.8 i-vtec 140hp

Se prodava HONDA CIVIC 1.8 i-vtec 140h 2007god Pominati 226 000km ...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

13 сеп 22:09Промовирано

BMW E90 320D 2007

Se prodava BMW E90 320d 2007 177ks Komandi na volan Dvozonska klima...


6.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

09 сеп 12:07Промовирано

disk ,imitacija univerzalen

imitacija na disk za kocenje aluminiumski,lesni,ubav izgled,ednostav...


600 МКД
или предлог цена
Денес 15:02штоп стакла за приколки

продавам две штоп стакла за приколки (одговара за повеќе германски пр...


600 МКД
или предлог цена
Денес 15:02Кровен куфер, HAPRO

продавам кровен куфер HAPRO германско производство, долг а тесен..дим...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:01носачи, ролови,багажник

продавам здрави носачи занадолжно монтирање одговараат кај повеќе џип...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 15:01delfin,bagaznik

nad 30 modeli na delfini ceni vo zavisnost od litrazata i brendot od ...


7.300 МКД
или предлог цена
Денес 14:56Сигурносни шрафови за сите видови на возила!

Сигурносни шрафови, мутери за сите видови на возила изработени од нај...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:55patosnici orginal za site tipovi vozila

gumeni patosnici tipski za site tipovi vozila ceski vrven proizvod R...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:55Motokultivator 506ka

Motokultivator IMT 506 vo kompletno ispravna sostojba, socuvan, So no...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 14:54Kapacinja za Audi

Orginalni kapacinja za Aluminski bandashi za Audi, odgovarat na povek...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:53Borbet 14ki 4x114 vo Fabricka sostojba

Aluminski bandazi 14ki Borbet 4x114.3 mnogu socuvani, kako novi


150 €
или предлог цена
Денес 14:53Branik za Golf 2

Poloven branik za Golf 2


30 €
или предлог цена
Денес 14:53ATV Linhai 500 nov so 1000km

Prodavam ATV Linhai 500m3 4x4 na kopce blokaza za preden diferencijal...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.850 €
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:38Slep Sluzba 24/7 Vlecna Sluzba 24/7

Vlecna Sluzba Fic vi nudi brz i bezbeden transport na vasite vozila d...


50 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 14:22MAZDA 5 2.0TDI GOD.2006 REG 09.2023 SO ZELEN KARTON

Mazda 5 2.0tTDI god.2006 reg do.09-2023 so zelen karton so full oprem...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:08Audi A4 2.7TDI Sline

Audi A4 2.7TDI S line so full oprema


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:04Opel Astra 1.7 CDTI

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110KS 2010GOD NAPRAVEN MAL SERVIS SMENETI FILTRI ...


6.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:04PODAVAM OPEL ASTRA

Se prodava Opel astra F 1.4 60kw 1995 godina benzin plin atest napr...


1.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:04Bandasi so zimski gumi 5x112

Se prodavaat bandasi: 5x112 225/55/R16 Sava Eskimo HP2 ms Gumite ...


450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 13:58Sigurnosni strafovi Borbet

Novi sigurnosni strafovi Borbet Cena za edno pakuvanje 20€ Komplet ...


20 €
или предлог цена
Денес 13:58Peugeot 307 2005God 136Hp

Peugeot 307 100 kw(136hp)+chip Godina na proizvodstvo 2005 So mno...


2.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:51  НОВ ОГЛАС

VW Polo 1.4 Klima-Plin Dizna Atest-Registrirana..Kako Novo

Polo 1.4 99..Redizajn..Plin Atest Dizna sistem.raboti i plin i benzin...


1.850 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:51  НОВ ОГЛАС

Prodavam BMW 318d vo top sostojba može i zamena

Prodavam BMW 320/18d 2002god vo ekstra top sostojba so ful oprema što...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:40Citroen xsara 1.4i za delovi

prodavam citroen xsara 1.4i benzin 2002 godina za delovi ispravna soa...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:24HONDA ACCORD 2.2DTEC FULL OPREMA UVOZ OD CH

peodavam honda accord 2.2dtec 150ks 6 brzini menuvac proizvedena 6.20...


9.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:23AUDI A4 1.8TFSI 160KS UVOZ OD CH ZAMENA ZA DJIP

prodavam audi a4 1.8tfsi euro5 160ks proizvedeno 12.2009god doneseno...


8.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:23SEAT IBIZA 1.4 16V SO FUL OPREMA

prodavam seat ibiza 1.4 16v 100ks proizvdena 11.2006godina uvezena od...


2.899 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:23BMW E34 525TDS KARAVAN VO DELOVI

prodavam polovn delovi za bmw e34 525tds 140ks motor uste na kola moz...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:23Prodavam opel antara 2007 full cosmo

опрема со која располага возилото: -паркинг сензори -климатроник -...


6.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:08Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 2008 "Allure" 1.6 BlueHDI 2016 Facelift 88kw

Peugeot 2008 Allure Model do 2019ta -Proizvedeno 2016ta -Registirano...


11.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Krila za Reno

1.Krila(predni) za Reno 5 leva+desna 2.Krila(predni) za Reno 9 leva+...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Kia Picanto

Se prodava Kia Picanto od prv sopstvenik redovno servisirana. Registr...


3.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TD.1.8 SO KLIMA PALI VOZI BEZ PROBLEMI SOCUVAN MN. DOBAR

KOLATA E ISPRAVNA PALI VOZI TD.,DOBRI GUMI ,GOLEM BAGAZNIK,KLIMA ,EL....


1.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Golf 3 1.9 tdi

Familijarna kola koristena za sopstveni potrebi odrzavana I navremen...


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00MOTOR VW 1.9TDI BLS DPF

Se prodava motor od VW golf komplet 1.9 tdi BLS Moze i posebno Glav...


30 €
или предлог цена
Денес 12:56GLAVA ZA BLS 1.9 TDI DPF

Se prodava glava komplet so bregasta za BLS MOTOR 1.9TDI DPF


1 €
или предлог цена
Денес 12:56VW 6 FAROVI, KOMANDI VOLAN, MODUL,

SE PRODAVAAT DELOVI OD GOLF 6 GTD FAROVI KOMPLET SO MODUL


350 €
или предлог цена
Денес 12:56Се продава,рента, КОМБЕ ЗА КАФЕ

Се продава комбе КАФЕТЕРИЈА ПОДВИЖНА спремно за работа за кафиња,цед...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 12:56Mini One 1.4 R56 2007

Redovno servisiran Mal servis pred 4000km Lanec smenet pred 4000km ...


4.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:48CORSA 1.5TD ISUZU REGISTRIRANA

➡️MOŽE ZAMENA ZA NEŠTO PONOVO SO MOJA DOPLATA ☎️ 079 238 495 ➡️...


1.234 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:44Страна 1 од 149

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам